Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 POKEC

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

POKEC - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC   POKEC - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 7:45 pm

Leah Chelsea napsal:
Ale i tak tam něco připíšu... snad. Laughing

Jak myslis Laughing hehe
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

POKEC - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC   POKEC - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 11:02 pm

Dnes už to nestihnu... nic dobrýho mě nenapadá a hlavně mám taky rozečtenou jednu knížku, takže se dám do ní! Ale zítra protože odpadli dvě hodiny a já tu budu dřív... no možná vymyslím něco ve škole, tak to sem jistojistě dám. Cool
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

POKEC - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC   POKEC - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 4:16 pm

Tak už tam je další part... nejsem s ním sice na 100% spokojená, ale pořád lepší než nic... A Sisi, klidně piš dál... něco jako seznamovací řeči, co já vím. Nebo taky Marfe. Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Marfe
Smrtelník
Smrtelník
Marfe


Female
Poèet pøíspìvkù : 112
Age : 33
Location : Con mi amor Marcelo.. :)
Job/hobbies : Marcelo - mi amor a nakupovanie... :)
Registration date : 24. 10. 08

POKEC - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC   POKEC - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 5:44 pm

Ja asi najskôr až v piatok, ak mi to vyjde, mám toho teraz veľa
Návrat nahoru Goto down
http://www.miforo.latin.cz
Anonymní
Anonymní




POKEC - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC   POKEC - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 5:45 pm

Sisik: njn, tak sa pokusim, ale ked nebudem stihat, tak mi to moc nezazlievajte Blush Nevím ...
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

POKEC - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC   POKEC - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 7:04 pm

Luna napsal:
Sisik: njn, tak sa pokusim, ale ked nebudem stihat, tak mi to moc nezazlievajte Blush Nevím ...

Neboj, nic ti zazlivat nebudem...jednou za cas kdyz napises, tak bohate staci...
Anu:...jj, pokusim se neco sespat...Jinak...ja nejsem spokojena jeste s ani jednim svym partem Cool jeste jsem nenapsala nic poradnyho Cool
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

POKEC - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC   POKEC - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 7:37 pm

Anu...super part...moc se mi libil, dalsi navaze Luna...moc se mi to libilo...akorat...jsem trochu smutna Laughing a mas danielinu schopnost, takze bys kdyztak v dalsim partu mela slyset moje myslenky a mattovy vlastne taky Laughing Cool
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

POKEC - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC   POKEC - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 8:05 pm

hehe To bude fuška, hele. Většinou nevím, co mám psát, když mluví ostatní postavy... a teď chceš, abych psala jejich myšlenky? Uf, no jejda, snad to zvládnu! Shocked

Jen se do toho dejte... já si zatím počtu. Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

POKEC - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC   POKEC - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 8:06 pm

Marfe napsal:
Ja asi najskôr až v piatok, ak mi to vyjde, mám toho teraz veľa

Ok. No problemos, amigos. hehe (španina po mým Laughing ).
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Anonymní
Anonymní




POKEC - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC   POKEC - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 8:09 pm

preco ma moju schopnost?? Cool ... takto sa nehram Razz ... sice si dala, ze ked sa niekoho dotkne, ma jeho schopnost, tak ale vymedzujem si pravo, ze na mna to neplati Razz ... to by uz bolo fakt onicom Ďábel Nea ...
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

POKEC - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC   POKEC - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 8:15 pm

Leah Chelsea napsal:
hehe To bude fuška, hele. Většinou nevím, co mám psát, když mluví ostatní postavy... a teď chceš, abych psala jejich myšlenky? Uf, no jejda, snad to zvládnu! Shocked

Jen se do toho dejte... já si zatím počtu. Laughing

Any:No jo, vzala sis nejhorsi schopnost...mas jich hodne, nemuzes se v nich ani vyznat hehe

Luni: bylo by ujety, kdyby od nas vsech mela a od tebe ne...Leda byste tam zaradily, ze tebe to jakoze obtezuje, tak ona to nechtela, tak se te nedotkla... hehe
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




POKEC - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC   POKEC - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 8:19 pm

Sisi-Alex napsal:
Luni: bylo by ujety, kdyby od nas vsech mela a od tebe ne...Leda byste tam zaradily, ze tebe to jakoze obtezuje, tak ona to nechtela, tak se te nedotkla... hehe

lenze mi to pride trosku ujete, na nas by to platit nemuselo ...
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

POKEC - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC   POKEC - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 8:44 pm

Luna napsal:
Sisi-Alex napsal:
Luni: bylo by ujety, kdyby od nas vsech mela a od tebe ne...Leda byste tam zaradily, ze tebe to jakoze obtezuje, tak ona to nechtela, tak se te nedotkla... hehe

lenze mi to pride trosku ujete, na nas by to platit nemuselo ...

Proc zrovna na nas? Jak bys to vysvetlila? Myslim, ze kdyz si Any takovou schopnost vybrala , tak je to jeji vec...a nam do toho nic neni... Cool
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

POKEC - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC   POKEC - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 8:47 pm

No když vám tak vadí moje schopnost, tak jsem jí trochu omezila (dále popisu postavy)... ale nebudu se jí vzdávat. Cool
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Anonymní
Anonymní




POKEC - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC   POKEC - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 8:47 pm

Sisi-Alex napsal:
Proc zrovna na nas? Jak bys to vysvetlila? Myslim, ze kdyz si Any takovou schopnost vybrala , tak je to jeji vec...a nam do toho nic neni... Cool

mne je to jedno, kto si co vyberie za aku schpnost, len nechcem, aby mala to, co aj ja ...
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

POKEC - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC   POKEC - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 8:55 pm

Nechapu, no ale jak chces no...prijde mi to ujety...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




POKEC - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC   POKEC - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 8:57 pm

Sisi-Alex napsal:
Nechapu, no ale jak chces no...prijde mi to ujety...

boze, proste kaslite nato, ako som uz pisala, nemam na to cas, tak sa vzdavm pisania tejto vt a hotovo ... koniec tejto zbytocnej debaty ...
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

POKEC - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC   POKEC - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 9:04 pm

Nebudu se vyjadrovat...Anu ma urcitou schopnost a hotovo...vic neresim...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




POKEC - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC   POKEC - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 9:05 pm

uz je to aj tak vyriesene ... vse ohladom seba som zmazala, takze uz si majte, co chcete ...
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

POKEC - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC   POKEC - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 9:11 pm

Aha, a ze nam to pokazis ti nevadi? Ja se tu s tebou hadat nebudu, je to tvoje vec. Ale je to trochu hnusne vuci nam, mame te vsichni v partech...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




POKEC - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC   POKEC - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 9:12 pm

Sisi-Alex napsal:
Aha, a ze nam to pokazis ti nevadi? Ja se tu s tebou hadat nebudu, je to tvoje vec. Ale je to trochu hnusne vuci nam, mame te vsichni v partech...

Cool vy to urcite zvladnete Cool ...
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

POKEC - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC   POKEC - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 5:44 pm

Takže jak to teď uděláme? Přepíšeme party jakoby Dany s dcerami nikdy nebyly, nebo jak?
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

POKEC - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC   POKEC - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 6:00 pm

Leah Chelsea napsal:
Takže jak to teď uděláme? Přepíšeme party jakoby Dany s dcerami nikdy nebyly, nebo jak?

Carol napadlo, ze tam jakoze doma najdem tedka dopis, ze od nas odesly...no a casem by treba mohly byt bud s tim chlapem nebo zemrit??
Návrat nahoru Goto down
Marfe
Smrtelník
Smrtelník
Marfe


Female
Poèet pøíspìvkù : 112
Age : 33
Location : Con mi amor Marcelo.. :)
Job/hobbies : Marcelo - mi amor a nakupovanie... :)
Registration date : 24. 10. 08

POKEC - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC   POKEC - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 6:12 pm

Sisi-Alex napsal:
Leah Chelsea napsal:
Takže jak to teď uděláme? Přepíšeme party jakoby Dany s dcerami nikdy nebyly, nebo jak?

Carol napadlo, ze tam jakoze doma najdem tedka dopis, ze od nas odesly...no a casem by treba mohly byt bud s tim chlapem nebo zemrit??
mno hej, tak som chcela, lenže pak mám problém, že ja ju mám po vízii na mojej svadbe, takže pak by sa akože mohla na chvíľu vrátiť...a bude ako normálna seriová postava, ako je Matt, Chris, Michael, proste chápete ma....a potom neviem, môže zase odísť, alebo ostať, ale asi skorej odísť....to sa ešte dohodneme
Návrat nahoru Goto down
http://www.miforo.latin.cz
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

POKEC - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC   POKEC - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 6:18 pm

jj, takze, kdo se ujme partu, kde ona odejde? at uz dopisem, nebo s rozloucenim?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





POKEC - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: POKEC   POKEC - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
POKEC
Návrat nahoru 
Strana 3 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Pokec
» **POKEC
» *POKEC*
» * Pokec *
» Pokec

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Vlastní tvorby :: FanFictions :: Rodina Masenových-
Přejdi na: