Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 * Pokec *

Goto down 
+2
angie
Sisi-Alex
6 posters
AutorZpráva
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

* Pokec * Empty
PříspěvekPředmět: * Pokec *   * Pokec * Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 4:39 pm

Takze tady je prostor pro zhodnoceni filmu a tak celkovy pokec... hehe
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

* Pokec * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Pokec *   * Pokec * Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 11:05 pm

Lidi, nepochytili jste nahodou nekdo, kdy ve filmu byla pisnicka od linkin park a paramore-decode? ja teda vubec...dneska jsem to videla potreti a nic...nemuzu to v tom filmu najit :D
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

* Pokec * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Pokec *   * Pokec * Icon_minitimeWed Dec 24, 2008 12:57 am

Sisi-Alex napsal:
Lidi, nepochytili jste nahodou nekdo, kdy ve filmu byla pisnicka od linkin park a paramore-decode? ja teda vubec...dneska jsem to videla potreti a nic...nemuzu to v tom filmu najit :D
v titulkoch Laughing Laughing kôli tomu som ostala sedeť v kine s kamošku až kým odišli posledné písmená na plátne
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

* Pokec * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Pokec *   * Pokec * Icon_minitimeWed Dec 24, 2008 4:31 pm

angie napsal:
Sisi-Alex napsal:
Lidi, nepochytili jste nahodou nekdo, kdy ve filmu byla pisnicka od linkin park a paramore-decode? ja teda vubec...dneska jsem to videla potreti a nic...nemuzu to v tom filmu najit :D
v titulkoch Laughing Laughing kôli tomu som ostala sedeť v kine s kamošku až kým odišli posledné písmená na plátne

v titulkach? Shocked Shocked Shocked si delas srandu ne? :D hehe ja to mam na dvd a titulky jsou seknute hned jak Victorie sejde ty schody... :D toz to je haluz... :D
Návrat nahoru Goto down
merunnnka
Smrtelník
Smrtelník
merunnnka


Female
Poèet pøíspìvkù : 63
Age : 30
Job/hobbies : volleyball, reading , PC, Twilight
Nej kniha : Twilight
Registration date : 22. 12. 08

* Pokec * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Pokec *   * Pokec * Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 7:02 pm

Právě jsem dočetla knížku stmívání.No ale řeknu vám, že mám jednu velkou připomínku...Jak je scéna z baletního studia, a jak tam leží ta Bella a má kusanec v ruce...Tak mi příjde, že se o ní Edward nějak málo bojí..Na to, že ji moc miluje..Třeba se mi to jen zdá...Ale v knížce, tam se o ní bojí, křičí jej jméno atd....To mi přijde divný no....
Návrat nahoru Goto down
markov
Smrtelník
Smrtelník
markov


Female
Poèet pøíspìvkù : 12
Registration date : 20. 12. 08

* Pokec * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Pokec *   * Pokec * Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 8:18 pm

Ještě divnější je to, že ve filmu musí Carlisle Edwarda "napomínat" aby přestal (2x !!!), že Bellu zabíjí, kdežto v knize dokáže Edward přestat sám a navíc větu "její krev chutná čistě" říká v knize Edward, kdežto ve filmu Carlisle ... Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://www.forum.rivombrosa.net
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

* Pokec * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Pokec *   * Pokec * Icon_minitimeFri Dec 26, 2008 1:32 am

no jo, lenže v knihe je Bella polomŕtva a je to písané z jej pohladu takže my nemôžme vedieť či ozaj Carlisle nemusel Edwarda od Belly odtrhávať...to sa dozvieme až v MS....ale je to teoreticky možné Smile

Sisi no tak to máš ale smolu.... Laughing tež nevím koho napadlo dať tie najlepšie pesničky do tituliek
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

* Pokec * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Pokec *   * Pokec * Icon_minitimeFri Dec 26, 2008 12:20 pm

angie...no to ja taky ne...to je haluz, si budu muset pockat...

No ja musim souhlasit s merunnnkou...taky mi prijde , ze v knizce se jakoze trochu vic bal...navic v knizce ten jed nemohl vysat Carlisle, ptz ji osetroval tu nohu...kdezto ve filmu to osetril, sedel tam a divam se, jak Edward vysava tu krev...to je prece divny, kdyby nemel co delat, tak to udela sam, ne?

Jo, a jeste jsem chtela dodat, ze i kdyz to jakoze bylo vsechno perfektni, tak mi trosilinku v te nemocnici chybelo, ze jak ji rekl, ze by mel odejit, tak jakoze ji se srdce nerozbusilo, jak to bylo v knizce, ze to zacalo hulakat na cely pokoj...tam to jelo porad stejne...
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

* Pokec * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Pokec *   * Pokec * Icon_minitimeFri Dec 26, 2008 4:32 pm

Tak me ted napadlo, jsem videla zase ten prvni trailer, a tam je ze Emmet neco rika edwardovi u auta...nerozumim mu, ale cosik mu rika...to ve filmu vubec nebylo... Nevím
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

* Pokec * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Pokec *   * Pokec * Icon_minitimeFri Dec 26, 2008 4:48 pm

Toho jsem si taky všimla. Jsem se podivovala, kde to pak je... v tom filmu. To Emmett říkal, že "Ona mezi ně nepatří" či tak něco.
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

* Pokec * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Pokec *   * Pokec * Icon_minitimeFri Dec 26, 2008 5:10 pm

Leah Chelsea napsal:
Toho jsem si taky všimla. Jsem se podivovala, kde to pak je... v tom filmu. To Emmett říkal, že "Ona mezi ně nepatří" či tak něco.

Aha, to jsem z toho jeho huhlani vubec nepobrala...ale vic scen tam chybelo...treba v traileru na tom baseballu byla ta scena z uhlu, kde bylo videl, ze primo chrani bellu esme...ve filmu bella vubec nebyla pres vsechny videt...
Návrat nahoru Goto down
markov
Smrtelník
Smrtelník
markov


Female
Poèet pøíspìvkù : 12
Registration date : 20. 12. 08

* Pokec * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Pokec *   * Pokec * Icon_minitimeFri Dec 26, 2008 8:39 pm

Leah Chelsea napsal:
Toho jsem si taky všimla. Jsem se podivovala, kde to pak je... v tom filmu. To Emmett říkal, že "Ona mezi ně nepatří" či tak něco.
Emmet říká "It´s wrong Edward, she is not one of us" - a tím varuje Edwarda před dalším "scházením se" s Bellou.
Návrat nahoru Goto down
http://www.forum.rivombrosa.net
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

* Pokec * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Pokec *   * Pokec * Icon_minitimeSat Dec 27, 2008 11:46 am

markov napsal:
Leah Chelsea napsal:
Toho jsem si taky všimla. Jsem se podivovala, kde to pak je... v tom filmu. To Emmett říkal, že "Ona mezi ně nepatří" či tak něco.
Emmet říká "It´s wrong Edward, she is not one of us" - a tím varuje Edwarda před dalším "scházením se" s Bellou.

Aha...diky Smile
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

* Pokec * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Pokec *   * Pokec * Icon_minitimeSat Dec 27, 2008 6:40 pm

Divala jsem se na rozhovor s Ashley, no samo, ze jsem nerozumela ani slovo, ale chtela jsem slyset jeji hlas a ma ho fakt jak ve filmu...nechtelo se mi verit, ze ma doopravdy takovy jemnoucky hlas...a fakt
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

* Pokec * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Pokec *   * Pokec * Icon_minitimeMon Dec 29, 2008 6:52 pm

kód:
http://filmy.itelka.com/sumrak
Návrat nahoru Goto down
merunnnka
Smrtelník
Smrtelník
merunnnka


Female
Poèet pøíspìvkù : 63
Age : 30
Job/hobbies : volleyball, reading , PC, Twilight
Nej kniha : Twilight
Registration date : 22. 12. 08

* Pokec * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Pokec *   * Pokec * Icon_minitimeTue Dec 30, 2008 3:11 pm

Já jsem si všimla, že můj kámoš má skoro stejný kabát jako Edward!!!!No ty bláho!!!!
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

* Pokec * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Pokec *   * Pokec * Icon_minitimeThu Jan 01, 2009 3:03 pm

Uz vim, co jsem minule zapomnela dodat...Strasne se mi libil Charlie v te nemocnici, jak Tyler malem srazil Bellu :D Nemelo chybu, jak mu rikal, ze prijde o papiry a pak jak se Tyler zacal znovu omlouvat, jak zatahl ten zaves :D Z toho jsem nemohla... :D
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

* Pokec * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Pokec *   * Pokec * Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 8:47 pm

Já slyším - teda čtu - poprvé, že Stmívání je s námětem EMO! Fool Nebo že Rob.P. je takový... co to prosím vás znamená, já se v tom teda moc nevyznám, ale já si představovala emo jako ty... ty duševně porouchaný lidi, co to dávaj na obdiv okolí!!! Nevím A vše v barvě černo-bílé plus růžové.

Já na recenze knih, filmů a tak různě moc nekoukám, ale zrovna jsem si všimla na tématu Roba, jak tam psaly holky.
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

* Pokec * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Pokec *   * Pokec * Icon_minitimeMon Jan 12, 2009 5:49 pm

No to ja vubec netusim, tyhle ty styly nejak nepobiram...ja jsem kdysi cetla jednu recenzi na Stmivani a tak me nastvali, ze jsem to prestala cist...Jak na filmy tak na knihy...a uz vubec ne na Stmivani, akorat bych se vytocila...
Ja jsem totiz za to, ze kdyz se ti to nelibi, tak te prece nikdo nenuti, abys to cetl nebo se na to dival...tvuj problem, ze se divas do konce...tak pak, ale at nekritizuji, ptz co se nelibim jednem, se muze libit druhym...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





* Pokec * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Pokec *   * Pokec * Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
* Pokec *
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokec
» **POKEC
» *POKEC*
» POKEC
» Pokec

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Film :: Twilight-
Přejdi na: