Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Nejlepší scény

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Nejlepší scény Empty
PříspěvekPředmět: Nejlepší scény   Nejlepší scény Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 7:18 pm

Nejlepsi a zaroven nejhorsi sceny tohoto dilu... Smile
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Nejlepší scény Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší scény   Nejlepší scény Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 7:22 pm

No, tak v tomhle dile me Bella riadne stvala s tim, jak Edwarda provokovala...Treba jak chtela videt Jake, no proste jak pockala, az upiri pujdou na lov a pak utekla Alici za Jakem...A on se pak Edu musel vratit :( hladovy hehe
No, proste mi tady vadilo, jak byla nerozhodna a to nemluvim o tom, jak na konci, jako rekla, ze Jake taky miluje...No to je jako co za bordel? Ma Edwarda a zamiluje se taky do Jacoba??? Mad
Ale zase se mi libilo, ze se tu konecne vybarvila Rose, ptz jsem ji mela od zacatku rada a vedela jsem, ze ma duvod proto, ze nema Bellu rada...No nakonec jake byly spojenkyne ze? Cool Cool
Jak si vzpomenu na vic, tak dopisu Laughing uz mi to dela problemy si to pamatovat , kdyz je toho tolik....No, jak nebudu mit net, tak budu hafo casu, takze budu asi znovu cist vsechny dily... Girl
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

Nejlepší scény Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší scény   Nejlepší scény Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 3:59 pm

Ja naprosto zbožňuju kapitolu Oheň a Led...jak Bella usíná a Edward si povídá s Jacobem...
Pak to jak Bella a Edward poprvé "spí" sami doma, jak jí požádá o ruku...
Pak scena jak se Edward vrátí z lovu poté co mu Bella nechala naštvanej vzkaz...
Jak dostane bella od Edwarda dárek - to srdíčko...
No a když Jasper vypráví svůj příběh tak to jak tam potom na konci je i Alice
Návrat nahoru Goto down
Jelda
Administrátor
Administrátor
Jelda


Male
Poèet pøíspìvkù : 456
Age : 34
Location : Třebíč
Job/hobbies : Student / Computer Graphics, Music, Movies, English
Nej kniha : Breaking Dawn
Registration date : 24. 01. 09

Nejlepší scény Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší scény   Nejlepší scény Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 9:49 pm

Sisi-Alex napsal:
No to je jako co za bordel? Ma Edwarda a zamiluje se taky do Jacoba???
reagoval jsem podobně Ne (na druhou stranu Edwarda neměla a nevěděla, že bude mít, takže se to dá pochopit -> a pak už to nešlo vzít zpět = jak jsem řekl už jinde, nemělo to vůbec dojít "tak" daleko Fool )

Alice napsal:
Pak to jak Bella a Edward poprvé "spí" sami doma, jak jí požádá o ruku...
Tohle jsem si taky užíval.. pořád jsem si říkal: "Jak tohle dopadne?" (a byl jsem nakloněn jakékoli možnosti Blush )
Návrat nahoru Goto down
http://www.kbeckinsale.net/forum/index.php
merunnnka
Smrtelník
Smrtelník
merunnnka


Female
Poèet pøíspìvkù : 63
Age : 30
Job/hobbies : volleyball, reading , PC, Twilight
Nej kniha : Twilight
Registration date : 22. 12. 08

Nejlepší scény Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší scény   Nejlepší scény Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 2:19 pm

No..Mě se moc nezdála ta část před koncem...Jak na Bellu a Edwarda zaůtočí Victorie..Autorka to napsala dobře..to jo..Ale mohla tam přidat trochu akce..
To mi přišlo trošku nudné...
Nebo mi vadilo, jak Seth předstíral, že je těžce zraněný...A Bella se snažila zachránit situaci tím, že by se pořezala...Potom ji to Edward vysvětloval a ona byla za úplnou BLBKU..
Návrat nahoru Goto down
Bella
Smrtelník
Smrtelník
Bella


Female
Poèet pøíspìvkù : 102
Age : 30
Nej kniha : Stmívání, Nový měsíc, Zatmění, Rozbřesk
Registration date : 02. 02. 09

Nejlepší scény Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší scény   Nejlepší scény Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 7:43 pm

merunnnka napsal:
No..Mě se moc nezdála ta část před koncem...Jak na Bellu a Edwarda zaůtočí Victorie..Autorka to napsala dobře..to jo..Ale mohla tam přidat trochu akce..
To mi přišlo trošku nudné...
Nebo mi vadilo, jak Seth předstíral, že je těžce zraněný...A Bella se snažila zachránit situaci tím, že by se pořezala...Potom ji to Edward vysvětloval a ona byla za úplnou BLBKU..


To mě taky štvalo...
Návrat nahoru Goto down
Bella
Smrtelník
Smrtelník
Bella


Female
Poèet pøíspìvkù : 102
Age : 30
Nej kniha : Stmívání, Nový měsíc, Zatmění, Rozbřesk
Registration date : 02. 02. 09

Nejlepší scény Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší scény   Nejlepší scény Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 7:47 pm

To je scéna před školou..Kdy Bella zjistí, že se pro ni vrátila Victoria

„Ona se pro mě vrátila,“ vyplivla jsem.
Victoria se nikdy nevzdá dokud nebudu mrtvá. Bude opakovat stejný vzor – útok a útěk, útok a útěk – dokud nenajde díru v mé obraně.
Možná budu mít štěstí. Možná pro mě dřív přijedou Volturiovy – ti by mě alespoň zabili rychleji.
Edward mě držel pevně u boku, natočíc se tak, že byl pořád mezi mnou a Jacobem, a hladil mě po tváři nervózní rukou. „Je to v pořádku,“ šeptal mi. „Je to v pořádku. Nikdy ji nedovolím přiblížit se ti, je to v pořádku.“
Pak se podíval na Jacoba. „Je to odpověď na tvou otázku, bastarde?“
„Nemyslíš, že Bella má právo to vědět?“ vyzval ho Jacob. „Je to její život.“
Edward držel svůj hlas v tichu; ani Tyler, který se blížil po centimetrech, by ho neslyšel. „Proč by měla být vystrašená když nebyla nikdy ohrožená?“
„Lépe vystrašená než obelhávaná.“
Snažila jsem se sebrat, ale mé oči plavali. Viděla jsem to za víčky – viděla jsem Victoriin obličej, její rty staženy přes její zuby, její karmínové oči zářící posedlostí její pomsty; vinila Edwarda ze zániku její lásky, Jamese. Nepřestane dokud mu taky nebude odebrána jeho láska.
Edward mi utřel z tváře slzy.
„Vážně si myslíš, že ubližování je lepší než její ochrana?“ zamumlal.
„Je silnější než si myslíš,“ řekl Jacob. „A prošla i horším.“
Náhle se Jacobův výraz změnil a teď zíral na Edwarda s divným, zamyšleným výrazem. Jeho oči se zužili jakoby se snažil rozlouskout těžký úkol z matiky.
Cítila jsem, jak se Edward přikrčil. Podívala jsem se na něj, a jeho obličej byl stáhnutý v něčem, co mohlo být jenom bolestí. Na jeden strašlivý moment jsem si vzpomněla na naše odpoledne v Itálii, v děsivém pokoji ve věži Volturiů, kde Jane trýznila Edwarda svým zlomyslným darem, spalujíc ho pouhými svými myšlenkami...
Ta vzpomínka mě vytrhla z blízké hysterie a dala všechno do jiného světla. Protože by jsem byla raději kdyby mě Victoria zabila stokrát než abych viděla Edwarda opět tak trpět.
„To je směšné,“ řekl Jacob, smějíc se jak pozoroval Edwardův obličej.
Edward mrknul, ale vyhladil svůj výraz s malou námahou. Nemohl celkem zakrýt agonii ve svých očích.
Dívala jsem se s rozevřenými očima z Edwardovy grimasy na Jacobův úškleb.
„Co mu to děláš?“ dožadovala jsem se.
„To nic, Bello,“ řekl mi Edward tiše. „Jacob má jenom velice dobrou paměť, to je všechno.“
Jacob se ušklíbl a Edward znovu mrknul.
„Přestaň! Cokoliv děláš!“
„Jistě, jestli to chceš.“ Jacob pokrčil rameny. „Je to ale jeho chyba, jestli se mu nelíbí co si pamatuju.“
Zírala jsem na něj, a on se spřísahanecky usmál – jako dítě, které je přichycené při tom, co by nemělo dělat někým, o kom ví, že ho nepotrestá.
„Ředitel je už na cestě zabránit postávání na školním pozemku,“ zamumlal ke mě Edward. „Pojďme na angličtinu, Bello, aby ses do toho nedostala.“
„Příliš ochranářský, nebo ne?“ řekl Jacob, mluvíc jenom ke mě. „Trochu potíží dělá život zábavným. Nech mě hádat, nemáš dovoleno zábavu, nebo ano?“
Edward se zamračil a jeho rty se téměř nebadaně stáhly z jeho zubů.
„Sklapni, Jaku,“ řekla jsem.
Jacob se zasmál. „To znělo jako ne. Hej, jestli se někdy budeš cítit na to znovu žít, můžeš mě navštívit. Pořád mám tvůj motocykl v garáži.“
Tahle novinka mě rozrušila. „Měls ho prodat. Slíbils Charliemu že to uděláš.“ Kdybych nežadonila kvůli Jakovi – nakonec, věnoval tomu týdny, aby spravil oba motocyklu, a zasloužil si nějakou odměnu – Charlie by hodil můj motocykl do kontejneru. A pravděpodobně by ten kontejner zapálil.
„Jo, jistě. Jakobych to mohl udělat. Patří tobě, ne mně. Tak či tak, nechám si ho dokud ho nebudeš chtít zpátky.“
Jemný náznak toho úsměvu, který jsem znala se naráz pohyboval kolem jeho rtů.
„Jaku...“
Naklonil se dopředu, jeho obličej byl upřímný, bez sarkasmu. „Myslím, že jsem se předtím mýlil, víš, o tom, že už nemůžeme být přáteli. Možná bychom to mohli zkusit, na mé straně linie. Přijď za mnou.“
Živě jsem si uvědomovala Edwarda, jeho paže mě pořád ochranitelsky objímaly, nehybné jako kámen. Střelila jsem pohledem po jeho obličeji – byl pokojný, trpělivý.
„Já, ee, nevím, Jaku.“
Jacob zcela shodil nepřátelský výraz. Jakoby zapomněl, že je Edward tam, nebo byl rozhodnut se tak chovat. „Chybíš mi každým dnem, Bello. Není to bez tebe stejné.“
„Já vím a je mi to líto, Jaku, já jen...“
Zakroutil hlavou a vzdechnul. „Já vím. Nevadí, jo? Tuším že to přežiju nebo tak. Kdo potřebuje přátele?“ Zašklebil se, snažíc se zakrýt bolest průhledným pokusem o chlubení.
Jacobovo utrpení vždycky poštěklilo mou ochranářskou stránku. Nebylo to celkem racionální – Jacob ode mně rozhodně nepotřeboval žádnou fyzickou ochranu. Ale mé paže, přišpendlené mezi Edwardovými, se k němu chtěli natáhnout. Ovinout se kolem jeho širokého, teplého pasu v tichém slibu přijetí a utěšení.
Edwardovy chránící paže se staly překážkami.
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

Nejlepší scény Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší scény   Nejlepší scény Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 12:38 pm

[quote="Jelda"]
Sisi-Alex napsal:
No to je jako co za bordel? Ma Edwarda a zamiluje se taky do Jacoba???
reagoval jsem podobně Ne (na druhou stranu Edwarda neměla a nevěděla, že bude mít, takže se to dá pochopit -> a pak už to nešlo vzít zpět = jak jsem řekl už jinde, nemělo to vůbec dojít "tak" daleko Fool )


konečně někdo kdo má podobnej názor Smile
Návrat nahoru Goto down
Jelda
Administrátor
Administrátor
Jelda


Male
Poèet pøíspìvkù : 456
Age : 34
Location : Třebíč
Job/hobbies : Student / Computer Graphics, Music, Movies, English
Nej kniha : Breaking Dawn
Registration date : 24. 01. 09

Nejlepší scény Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší scény   Nejlepší scény Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 4:27 pm

My asi opravdu budeme patřit k sobě, co? Big Grin
Návrat nahoru Goto down
http://www.kbeckinsale.net/forum/index.php
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

Nejlepší scény Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší scény   Nejlepší scény Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 1:13 pm

Jelda napsal:
My asi opravdu budeme patřit k sobě, co? Big Grin

I love you hele ani nevíš jaký to je když jsem tu byla jediná kdo nebyl vyloženě nenávistně zaujatej vůči Jacobovi....
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Nejlepší scény Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší scény   Nejlepší scény Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 3:16 pm

Nahodou, ja vuci nemu zaujata nejsem...v NM a BD jsem ho mela hodne rada...jenom v E mi prisel divny...nebo ne divny, chapala jsem ho...Bella byla divna, jak se chovala Laughing
Návrat nahoru Goto down
Bella
Smrtelník
Smrtelník
Bella


Female
Poèet pøíspìvkù : 102
Age : 30
Nej kniha : Stmívání, Nový měsíc, Zatmění, Rozbřesk
Registration date : 02. 02. 09

Nejlepší scény Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší scény   Nejlepší scény Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 3:24 pm

Já taky nejsem zaujatá vůči Jacobovi....
Já ho mám celkem ráda....
Za to , jak podržel v NM Bellu...
A ani v dalších dílech mi nevadil....
Návrat nahoru Goto down
Jelda
Administrátor
Administrátor
Jelda


Male
Poèet pøíspìvkù : 456
Age : 34
Location : Třebíč
Job/hobbies : Student / Computer Graphics, Music, Movies, English
Nej kniha : Breaking Dawn
Registration date : 24. 01. 09

Nejlepší scény Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší scény   Nejlepší scény Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 4:08 pm

Alice: jak najednou nikdo není zaujatý, co? Big Grin ne, dělám si srandu..

bylo to prostě takové, jaké to bylo.. nebyl v tom asi nikdo nevinně (myslím Bellu a Edwarda - Jacob se v podstatě choval "neutrálně" a později se snažil Edwardovi dokonce "uvolnit místo".. chudák malá nemůže za to, že do toho spadl až po uši) Yes
to jsem to zajímavě definoval Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.kbeckinsale.net/forum/index.php
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

Nejlepší scény Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší scény   Nejlepší scény Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 12:49 pm

Tak za tenhle výrok co se chystám napsat mě budou všichni nesnášet... já si totiž myslim, že ten, kdo může za to co bylo mezi Bellou a Jakem je... Edward... je to přesně jak Jake říká v E, že Jakův a Bellin vztah je důsledkem Edwardovi volby jí opustit...
Návrat nahoru Goto down
Jelda
Administrátor
Administrátor
Jelda


Male
Poèet pøíspìvkù : 456
Age : 34
Location : Třebíč
Job/hobbies : Student / Computer Graphics, Music, Movies, English
Nej kniha : Breaking Dawn
Registration date : 24. 01. 09

Nejlepší scény Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší scény   Nejlepší scény Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 3:27 pm

(myslel jsem, že jsem to už psal, ale asi ne.. možná v sekci NM)
máš pravdu, kdyby Edward neodešel, nic z toho by se nestalo, udělal první krok.. na druhou stranu to myslel ale v nejlepší dobré vůli.. ale ano, první krok je první krok!
ale zase na druhou stranu Big Grin (mám stran, co?) to byla z jeho strany reakce na situaci (Jasper a rozříznutý Bellin prst) ohledně bezpečí Belly, s kterou měl vždy jisté problémy a nebyl rád, že je Bella v podstatě pořád v nebezpečí (opět myšleno v dobré vůli), a tak to jednou muselo dojít hranice, kdy už to dál nevydržel.. ale úplnou vinu bych mu za to nedával, jen velký podíl..
možná mohl za to, co se stalo (protože odešel), ale nemohl za to, že to tak cítil, na tom, podle mě, nebylo z pohledu jeho lásky k Belle nic špatného (nemluvím o tom, že to stejně pak pro Bellu špatné bylo, tak jako tak)
Návrat nahoru Goto down
http://www.kbeckinsale.net/forum/index.php
Sponsored content





Nejlepší scény Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší scény   Nejlepší scény Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nejlepší scény
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nejlepší scény
» Smazané scény + DVD bonusy
» Jaké scény by neměly chybět?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Knihy :: Eclipse-
Přejdi na: