Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 * Harry Potter *

Goto down 
+3
Leah Mayu
Sisi-Alex
Marfe
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

* Harry Potter * - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Harry Potter *   * Harry Potter * - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 4:44 pm

Alice napsal:
No já HP fakt miluju... začala jsem to číst těsně před tim než do kin šla Tajemná komnata a prostě...to je takovej naprosto dokonalej relax...úplně to pohltí a...nevim....je to prostě bomba...filmově mám nejradši asi pětku (jsem zvědavá na tu šestku v létě) a knižně...rozhodně DH...to fakt miluju...hlavně kapitola Princův příběh...to je prostě moje... love

JJ, DH je úžasná. Hodně věcí jsem vážně nečekala, a hlavně tu kapitolu, kterou si už zminovala, ta me uplne odzbrojila
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

* Harry Potter * - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Harry Potter *   * Harry Potter * - Stránka 2 Icon_minitimeTue Feb 24, 2009 11:59 pm

kelly01 napsal:
Alice napsal:
No já HP fakt miluju... začala jsem to číst těsně před tim než do kin šla Tajemná komnata a prostě...to je takovej naprosto dokonalej relax...úplně to pohltí a...nevim....je to prostě bomba...filmově mám nejradši asi pětku (jsem zvědavá na tu šestku v létě) a knižně...rozhodně DH...to fakt miluju...hlavně kapitola Princův příběh...to je prostě moje... love

JJ, DH je úžasná. Hodně věcí jsem vážně nečekala, a hlavně tu kapitolu, kterou si už zminovala, ta me uplne odzbrojila
súhlasím s vami...DH je skvelé Smile ....len škoda, že už si to skoro vôbec nepamätám Laughing ...ale viem že ma to úplne prekvapilo všetko atď...musím si to prečítať znova
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

* Harry Potter * - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Harry Potter *   * Harry Potter * - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 25, 2009 1:47 pm

já sem to ted taky cetla znovu, a myslim, ze ne naposledy, HP jsou jedny z knizek ktery me nidky neomrzi. myslim si, že je to díky tomu velkému množství informací. hodně detailu zapomenu, takze kdyz to ctu znova, nekdy nevim co me ceka, samozrejme ze po precteni si uvedomim svoji hloupost a spatnou pamet, ale kazdopadne, kdyz sem DH cetla poprve byt to zahul.četla jsem ji hrozne dlouho, nemohla sem se tim vsim prokousat, a nebylo to jen díky tomu, ze to bylo v anglictine, ale spis, ze sem si kazdou stranku vychutnavala a trochu sem oddalovala konec, protoze mi bylo vazne lito, ze je to posledni díl. :(
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

* Harry Potter * - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Harry Potter *   * Harry Potter * - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 25, 2009 8:14 pm

jj presne....Harryho by som mohla čítať stále....to ma baví furt....akurát teraz čítam 5 ku znova I love you .....no a posledný diel som aj ja sa snažila čítať čo najdlhšie bo som nechcela koniec.... a keď som to úplne dočítala ja som sa normálne rozplakala Blush ....že už je koniec, už nikdy nebude nová časť...už nebudem zas rok čakať na dalšiu časť ktorá vyjde....ja som s tým vyrastala od svojich 12 rokov tuším a zrazu to skončilo cry ...
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

* Harry Potter * - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Harry Potter *   * Harry Potter * - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 02, 2009 2:10 pm

přesně vim o čem mluvíte... bylo to takový divný...od chvíle co jsem dočelta čtyřku jsem vždycky musela podstoupit to nervydrásající čekání, ale věděla jsem že to ještě nekončí... a teď není na co čekat...
cítila jsem se podobně i po dočtení Pána prstenů a úplně se hrozim toho jak se budu cítit po BD nebo po posledním dílu Odkazu dračích jezdců
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

* Harry Potter * - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Harry Potter *   * Harry Potter * - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 20, 2009 2:34 pm

kdyz se to vezme kolem a kolem, tak DH konci hrozne zvlastnim způsobem. nezdalo se vam, ze na to, ze sme cekali sedm knizek nez k tomu velkymu boji dojde to skoncilo hrozne rychle. stranek jak nasr.......o a ono to behem jedny kapitoly vsechno skonci a zase jen diky lásce..... no nevim. díl se mi libil, ale nejak sem to nemohla vydychat. a abych rekla pravdu, vazne sem verila, ze pani spisovatelka necha naseho hlavniho hrdinu umrit. * Harry Potter * - Stránka 2 749583
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

* Harry Potter * - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Harry Potter *   * Harry Potter * - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 07, 2009 2:20 pm

no bála jsem se toho samého...mimochodem...já nemyslim, že Harry neumřel díky lásce...teda jasně dalo by se to brát jako viteál teoreticky...ale nejde spíš o to, že v tý legendě o těch relikviích je, že ten co shromáždí všechny relikvie se stane "Lord of the death"? podle mě Harry neumřel, protože plášť měl u sebe, prsten taky a hůlka už mu de facto patřila též...
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

* Harry Potter * - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Harry Potter *   * Harry Potter * - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 07, 2009 3:20 pm

Alice napsal:
no bála jsem se toho samého...mimochodem...já nemyslim, že Harry neumřel díky lásce...teda jasně dalo by se to brát jako viteál teoreticky...ale nejde spíš o to, že v tý legendě o těch relikviích je, že ten co shromáždí všechny relikvie se stane "Lord of the death"? podle mě Harry neumřel, protože plášť měl u sebe, prsten taky a hůlka už mu de facto patřila též...

jj, jde tam o ty relikvie, ale ja spis myslim to, jak se obetovaĺ pro ty spoluzaky a voldemort se jich pak nemohl dotknou -- prece brumbal mu vysvetloval, ze to je laska... I love you
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

* Harry Potter * - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Harry Potter *   * Harry Potter * - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 3:03 pm

Jo no jasný to je ta samá ochrana jakou mu dala jeho matka... to bylo fakt dojemný
Návrat nahoru Goto down
Alice.Cullen-Ivanka
Smrtelník
Smrtelník
Alice.Cullen-Ivanka


Female
Poèet pøíspìvkù : 50
Age : 30
Location : Liberecký kraj
Nej kniha : tak asi samozřejmě Stmívání :D
Registration date : 09. 04. 09

* Harry Potter * - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Harry Potter *   * Harry Potter * - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 10, 2009 9:48 am

Nom, mě se to líbilo, ale umřelo tam hrozně mots lidí, jako já nwm, ale nemuselo to tak skončit, ale bylo by dobrý, kdyby začala psát dál, protože bych ráda četla zase něco fakt zajímavýho... nom, třeba já jsem se hrozně těšila na ten sedmej díl, a pak, když jsem ho dočetla jsem si najednou uvědomila, že už nic potom nebude... takže jako blbý, mno... :(
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





* Harry Potter * - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: * Harry Potter *   * Harry Potter * - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
* Harry Potter *
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» °Harry Potter a Fénixův řád°
» °Harry Potter a kámen mudrců°
» °Harry Potter a tajemná komnata°
» °Harry Potter a vězeň z Azkabanu°
» °Harry Potter a ohnivý pohár°

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní fantasy :: Knihy-
Přejdi na: