Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 °Harry Potter a Fénixův řád°

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

°Harry Potter a Fénixův řád° Empty
PříspěvekPředmět: °Harry Potter a Fénixův řád°   °Harry Potter a Fénixův řád° Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 7:45 pm

HARRY POTTER A FÉNIXŮV ŘÁD

°Harry Potter a Fénixův řád° T_harrypotterm_12e8978

Harry Potter a Fénixův řád je britsko-americký film natočený podle stejnojmenné předlohy britské spisovatelky J. K. Rowlingové v roce 2007.
Název filmu v originále: Harry Potter and the Order of the Phoenix
Obsazení:

* Harry Potter - Daniel Radcliffe
* Ron Weasley - Rupert Grint
* Hermiona Grangerová - Emma Watsonová
* Albus Brumbál - Michael Gambon
* Dolores Umbridgeová - Imelda Staunton
* Belatrix Lestrangeová - Helena Bonham Carter
* Lord Voldemort - Ralph Fiennes
* Minerva McGonagallová - Maggie Smith
* Rubeus Hagrid - Robbie Coltrane
* Severus Snape - Alan Rickman
* Sirius Black - Gary Oldman
* Ginny Weasleyová - Bonnie Wrightová
* Lenka Láskorádová - Evanna Lynchová
* Draco Malfoy - Tom Felton
* Lucius Malfoy - Jason Isaacs
* Neville Longbottom - Matthew Lewis
* Fred a George Weasleyovi - James a Oliver Phelpsovi
* Cho Changová - Katie Leung
* Filius Kratiknot - Warwick Davis
* Sibylla Trelawneyová - Emma Thompson
* Kornelius Popletal - Robert Hardy
* Remus Lupin - David Thewlis
* Alastor Moody - Brendan Gleeson
* Arthur Weasley - Mark Williams
* Molly Weasleyová - Julie Walters
* Vernon Dursley - Richard Griffiths
* Petunie Dursleyová - Fiona Shaw
* Dudley Dursley - Harry Melling

ZDROJ:
kód:
http://www.potter-harry.cz

Brumbálova armáda:
°Harry Potter a Fénixův řád° T_harrypotterm_25614cf


Naposledy upravil Sisi-Alex dne Tue Feb 03, 2009 8:28 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

°Harry Potter a Fénixův řád° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Harry Potter a Fénixův řád°   °Harry Potter a Fénixův řád° Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 6:43 pm

No, jakoze paradni dil...Videla jsem ho az nedavno, ale malem to se mnou prastilo...fakt to zeru, hlavne tu akci, jak je pronasledovali...no uplne bomba...brecela jsem, jak ta hnusna strapata mrcha zabila Siriuse a pak se jeste tak stupidne smala...No hruza...
Ale jinak nadherny dil... love Hlavne Brumbalova armada I love you Neni tu nahodou jeste nekdo, kdo je vic na filmy nez na knizky? :D Asi ne co.... 007
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

°Harry Potter a Fénixův řád° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Harry Potter a Fénixův řád°   °Harry Potter a Fénixův řád° Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 7:44 pm

Jeste nejake plakaty...

°Harry Potter a Fénixův řád° T_0m_1c3b7fc °Harry Potter a Fénixův řád° T_1m_be31904 °Harry Potter a Fénixův řád° T_2m_7bb5eee °Harry Potter a Fénixův řád° T_3m_61661b8 °Harry Potter a Fénixův řád° T_4m_7c8f216 °Harry Potter a Fénixův řád° T_doloresvl3m_f66b15b °Harry Potter a Fénixův řád° T_harryrw3m_10d5b8a


°Harry Potter a Fénixův řád° 25449279qq5.th°Harry Potter a Fénixův řád° Thpix


Naposledy upravil Sisi-Alex dne Tue Feb 03, 2009 8:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

°Harry Potter a Fénixův řád° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Harry Potter a Fénixův řád°   °Harry Potter a Fénixův řád° Icon_minitimeFri Jan 23, 2009 3:34 pm

No jako tak tenhle díl je fakt senza...miluju ten souboj na ministerstvu kouzel...jako jak Smrtijedi bojují s Fenixovim řádem...a taky jak pak Voldemort bojuje s Brumbálem...
Akorát já tenhle díl zas tak nemusim, protože tady umře Sirius a to je jedna z mých nejoblíbenějších postav... když jsem to viděla ve filmu asi mi to nepřišlo tak hrozný, ale myslim, že jsem u toho nebrečela, ale knížku jsem probrečela až do konce...
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

°Harry Potter a Fénixův řád° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Harry Potter a Fénixův řád°   °Harry Potter a Fénixův řád° Icon_minitimeFri Jan 23, 2009 6:12 pm

Alice napsal:
No jako tak tenhle díl je fakt senza...miluju ten souboj na ministerstvu kouzel...jako jak Smrtijedi bojují s Fenixovim řádem...a taky jak pak Voldemort bojuje s Brumbálem...
Akorát já tenhle díl zas tak nemusim, protože tady umře Sirius a to je jedna z mých nejoblíbenějších postav... když jsem to viděla ve filmu asi mi to nepřišlo tak hrozný, ale myslim, že jsem u toho nebrečela, ale knížku jsem probrečela až do konce...

Taky miluju tu cast na ministerstvu. Vzdycky kdyz se tam objevi Fenixuv rad, tak mi naskoci husi kuze. Taky jsem vzdycky spatna z toho, jak umre Sirius... :(
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

°Harry Potter a Fénixův řád° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Harry Potter a Fénixův řád°   °Harry Potter a Fénixův řád° Icon_minitimeFri Jan 23, 2009 10:50 pm

Jj, taky jsem spíš probrečela knížku. Film jsem viděla... už ani nepamatuju - je to dlouho, snad - poprvý a naposled v kině. Laughing Mě se víc líbí kniha, to jako bez debat, ale filmy jsou taky skvělý. Hlavně ti herci... už se těším na šestku!!! I love you
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

°Harry Potter a Fénixův řád° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Harry Potter a Fénixův řád°   °Harry Potter a Fénixův řád° Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 2:07 pm

Leah Chelsea napsal:
Jj, taky jsem spíš probrečela knížku. Film jsem viděla... už ani nepamatuju - je to dlouho, snad - poprvý a naposled v kině. Laughing Mě se víc líbí kniha, to jako bez debat, ale filmy jsou taky skvělý. Hlavně ti herci... už se těším na šestku!!! I love you

to já taky!!! docela mě mrzelo, že tu premiéru přesunuli na léto...už jsem se těšila že to bude v listopadu...
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

°Harry Potter a Fénixův řád° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Harry Potter a Fénixův řád°   °Harry Potter a Fénixův řád° Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 5:35 pm

No ja se taky tesila, ale nemrzelo me to, ptz kvuli tomu posunuli Twilight Laughing ale uz taky netrpelive cekam na Prince...
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

°Harry Potter a Fénixův řád° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Harry Potter a Fénixův řád°   °Harry Potter a Fénixův řád° Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 12:38 pm

Sisi-Alex napsal:
No ja se taky tesila, ale nemrzelo me to, ptz kvuli tomu posunuli Twilight Laughing ale uz taky netrpelive cekam na Prince...

no vidíš tak to jsem nevěděla... tak v tom případě je to jasnej osud Laughing posunuli Prince, ale já furt chtěla jít do kina a neměla jsem na co... pak jsem v práci narazila na Stmívání, šla na něj... a nová závislost byla na světě I love you
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





°Harry Potter a Fénixův řád° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Harry Potter a Fénixův řád°   °Harry Potter a Fénixův řád° Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
°Harry Potter a Fénixův řád°
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» °Harry Potter a princ dvojí krve°
» °Harry Potter a kámen mudrců°
» °Harry Potter a tajemná komnata°
» °Harry Potter a vězeň z Azkabanu°
» °Harry Potter a ohnivý pohár°

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní fantasy :: Filmy-
Přejdi na: