Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Pokec

Goto down 
+3
Little_AlicexD
Sisi-Alex
kelly01
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 1:46 pm

Little_AlicexD napsal:
No isto, to si radšej kúpim zájazd sama pre seba Laughing

aha, ale tak kto by to potom so mnou kecal?? Razz ... ci by si si zobrala aj net so sebou Cool hehe ...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 9:23 pm

Alicka: hehe ... tak som zjukla tu lullaby a je kráááááásna love ...
Návrat nahoru Goto down
Little_AlicexD
Smrtelník
Smrtelník
Little_AlicexD


Female
Poèet pøíspìvkù : 34
Age : 31
Location : Somewhere, where Jasper is... :D
Registration date : 29. 10. 08

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 11:53 pm

Luna napsal:
Little_AlicexD napsal:
No isto, to si radšej kúpim zájazd sama pre seba Laughing

aha, ale tak kto by to potom so mnou kecal?? Razz ... ci by si si zobrala aj net so sebou Cool hehe ...

Jasné, Notebook sa dá splašiť už všade... A jj, všakže je krásna? I love you
Návrat nahoru Goto down
http://more-than-words.blog.cz
Anonymní
Anonymní




Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 03, 2008 10:55 am

Little_AlicexD napsal:
Luna napsal:
Little_AlicexD napsal:
No isto, to si radšej kúpim zájazd sama pre seba Laughing

aha, ale tak kto by to potom so mnou kecal?? Razz ... ci by si si zobrala aj net so sebou Cool hehe ...

Jasné, Notebook sa dá splašiť už všade... A jj, všakže je krásna? I love you

aj ja ti poziciam, ak budes chciet Laughing love ... jj, je uzasnaaaa love ... ale trosku viac sa mi paci ta prva, co som davala na forum ten prvy link Embarassed ...
Návrat nahoru Goto down
Little_AlicexD
Smrtelník
Smrtelník
Little_AlicexD


Female
Poèet pøíspìvkù : 34
Age : 31
Location : Somewhere, where Jasper is... :D
Registration date : 29. 10. 08

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 03, 2008 6:59 pm

Luna napsal:
Little_AlicexD napsal:
Luna napsal:
Little_AlicexD napsal:
No isto, to si radšej kúpim zájazd sama pre seba Laughing

aha, ale tak kto by to potom so mnou kecal?? Razz ... ci by si si zobrala aj net so sebou Cool hehe ...

Jasné, Notebook sa dá splašiť už všade... A jj, všakže je krásna? I love you

aj ja ti poziciam, ak budes chciet Laughing love ... jj, je uzasnaaaa love ... ale trosku viac sa mi paci ta prva, co som davala na forum ten prvy link Embarassed ...

To máš tak, to je Yiruma - River flows in you... tá je nezabudnuteľná jednoducho... dokonca viem zahrať začiatok na klavíri, ale keďže nemám doma klávesy, nemám sa kde učiť zvyšok :D:D:D Ale no... :D
Návrat nahoru Goto down
http://more-than-words.blog.cz
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 7:28 pm

tak je to hotovy. v patek sem zacala znovu cist celou serii TW a dneska sem to docetla. pokazdy me posledni stranky BD skoro rozplacou cry
je mi tak smutno, ze uz je konec. doufam ze se Steph umoudri a dopise MS.
Návrat nahoru Goto down
Melisandra
Smrtelník
Smrtelník
Melisandra


Female
Poèet pøíspìvkù : 5
Age : 39
Location : Praha
Nej kniha : Twilight sága
Registration date : 22. 01. 09

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 6:05 pm

No já jsem se asi taky zbláznila... mám pár dní před státnicema... zodpovědně jsem po premiéře filmu nechala knihy na dobu, kdy budu mít hotovou školu, ale nevydržela jsem to... dočítám třetí díl:) a už se těším na BD.
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 6:13 pm

Melisandra napsal:
No já jsem se asi taky zbláznila... mám pár dní před státnicema... zodpovědně jsem po premiéře filmu nechala knihy na dobu, kdy budu mít hotovou školu, ale nevydržela jsem to... dočítám třetí díl:) a už se těším na BD.

To zname vsichni... Laughing do toho, jak se clovek zacte, tak uz se nepusti Cool
Návrat nahoru Goto down
Jelda
Administrátor
Administrátor
Jelda


Male
Poèet pøíspìvkù : 456
Age : 34
Location : Třebíč
Job/hobbies : Student / Computer Graphics, Music, Movies, English
Nej kniha : Breaking Dawn
Registration date : 24. 01. 09

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 6:29 pm

přesně.. máti viděla film asi 8x a knížky čte pořád dokola.. a na to, jak málo čtu, jen pár fantasy knížek, tak Twilight saga se mi líbila.. (dostala se mi po kůži)
Návrat nahoru Goto down
http://www.kbeckinsale.net/forum/index.php
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 29, 2009 8:38 pm

Když se koukám na internetové str. vydavatelství atd. tak je tam jako žánr u TW i ostatních vždy, že je to HOROR! Ale to přece není horor, jsou tam jen "hororové" postavy a ani to není jinak odstrašující knížka. Tak nevím, proč to tam vždycky je napsáno!
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 30, 2009 2:47 pm

Leah Chelsea napsal:
Když se koukám na internetové str. vydavatelství atd. tak je tam jako žánr u TW i ostatních vždy, že je to HOROR! Ale to přece není horor, jsou tam jen "hororové" postavy a ani to není jinak odstrašující knížka. Tak nevím, proč to tam vždycky je napsáno!

Třeba někoho děsí romantika... :D
Návrat nahoru Goto down
Melisandra
Smrtelník
Smrtelník
Melisandra


Female
Poèet pøíspìvkù : 5
Age : 39
Location : Praha
Nej kniha : Twilight sága
Registration date : 22. 01. 09

Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 6:56 pm

Alice napsal:
Leah Chelsea napsal:
Když se koukám na internetové str. vydavatelství atd. tak je tam jako žánr u TW i ostatních vždy, že je to HOROR! Ale to přece není horor, jsou tam jen "hororové" postavy a ani to není jinak odstrašující knížka. Tak nevím, proč to tam vždycky je napsáno!

Třeba někoho děsí romantika... :D

Jo no díky tomu, že bylo u filmu psáno "horor - romantický", tak jsem na to dostala svého snoubence. Je to romantika jak vyšitá, ale s fantasy a dramatickými prvky. Ono ten "horor" tam podle mého dávají kvůli našim drahým polovičkám:) Hororové postavy,...mno možná, ale já nevím, nikdy jsem se upírů ani vlkodlaků neděsila, jako mne děsí třeba klasické "Mlčení jehňátek" nebo "Texaský masakr motorovou pilou", i když dnes je člověk na lecco zvyklý... no jako horor bych spíš označila zpravodajské vysílání našich televizních stanic.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pokec - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec   Pokec - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pokec
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» **POKEC
» *POKEC*
» POKEC
» * Pokec *
» Pokec

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Knihy :: Twilight-
Přejdi na: