Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Taylor Lautner

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Taylor Lautner Empty
PříspěvekPředmět: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 12:25 pm

Jméno: Taylor Daniel Lautner

Narození: 11. 2. 1992

Povolání: herec, dabér

Taylor Lautner N2365910

To je snad to nejhorší obsazení ze všech. Kam dali oči? Tohle má být JACOB? Já snad omldím!
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Taylor Lautner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 8:13 pm

Ošklivej fakt není... to nemůžu říct, ale mě tam prostě nepasuje. Fakt si stojím za tím, že mi připomíná herce z High School Musical. Ale prej ve filmu, když hrál, tak tam dobře zapadl... neumím si to moc představit, protože jsem film ještě neviděla, ale třeba jo... jenže mě se asi pořád nebude líbit. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

Taylor Lautner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 8:17 pm

mne sa Taylor páči Smile ...ako fajn, Jacoba totálne nenávidím, ale Taylora mám rada....sa mi lúbi jeho hlas I love you Laughing .....no a vo filme bol podla mňa fajn Smile ...na konci tak dobre zazeral Laughing ....len mi vadila na ňom tá otrasná parochňa Mad jak mu mohli niečo také nacapiť nahlavu?...ešteže v dvojke sa ostrihá Laughing ....a potom mi na ňom vadia jeho zuby..sú až príliš biele Embarassed Laughing
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

Taylor Lautner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitimeFri Dec 12, 2008 11:49 pm

ľudia to ste počuli že Taylora chcú asi vymeniť??? Shocked Mad Mad Mad Mad Mad ako neže by som ho totálne zbožňovala, ale preboha TERAZ??!!keď už hral v jednotke...šak to je totálne odveci aby vymenili herca jednej z hlavných postáv....a si predstavte chudátka tie fanynky, veď on ich mal dosť....to jak keby nám zrazu vymenili Jaspera alebo Emmetta cry to by som neprežila.......a ešte mi to príde úplne nefér voči chudákovi Taylorovi :( ...je vidieť že on je strašne šťastný z toho že má fanynky a že hrá v takom filme a je vidieť ako si užíva každú nejakú akciu a tak a teraz keby mu povedali, že sorry nevyhovuješ nám, už ťa nechceme....veď to je krutééé.....
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Taylor Lautner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitimeSat Dec 13, 2008 9:56 am

Huh? Fakt? No to je mi novinka. Jsem zvědavá, kdo to bude...

Nemám ráda, když v průběhu sérií mění herce... ale u něho by mě to ani tolik nevadilo. I když ve filmu tak hrozně nevypadal, naopak docela tam sedl, ale přece jen... na toho kluka-muže, co má hrát v Novém měsíci, a co roste jak z vody ze dne na den a má být v konečném důsledku přes dva metry se Taylor Lautner nehodí.
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

Taylor Lautner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitimeSat Dec 13, 2008 3:18 pm

no veď to je každého vec názoru....ako ani mne sa zo začiatku nepáčil, ale naučila som sa ho vo filme neznášať a v reále ho mať rada Smile .....a špekuluje sa niečo o tomto hercovi:
http://www.imdb.com/media/rm333814528/nm0178757

jako sorry ale keď ho dajú budem ho neznášať aj v reále a ešte aj vo filme, a keď budem museť na neho pozerať celý NM tak na neho ani nejdem Bad .....fajn Jacob má vyzerať staršie ale nie zas až tak....blee Laughing ...skôr by sa mi hodil na Sama Smile .....a niekde nejaká baba písala, ževraj je len o 10cm vyšší od Taylora, takže by to bolo podla mňa zbytočné....no čo už, jak odišla Catherine ide to s filmami dole vodou...už sa ani na ne neteším :(
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Taylor Lautner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitimeSat Dec 13, 2008 5:10 pm

Michael Copon jako Jacob Black
Taylor Lautner N246642273c3gt2

No, není zas tak špatnej... vypadá jak starší Taylor Lautner.

Sorry Ach jo, budu se muset s tím pokřiveným Wacko výběrem režisérky smířit.

A tohle už je definitivní? Nebo to je jen návrh? Tenhle M. Copon.
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

Taylor Lautner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitimeSun Dec 14, 2008 5:50 pm

myslím že to neni ešte definitívne....bodaj by sa rozhodli vôbec ho nemeniť.....ale nový režisér už je definitívny...uvidíme jak to chlap zvládne Hmm...
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

Taylor Lautner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 12:27 pm

no já už jsem někde četla, že by ho měli obsadit znovu...?
Ta první fotka je fakt děsivá...kolik mu tam proboha je? tak 13? ta další už je lepší...ale mě se víc líbí s těmi dlouhými vlasy...
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Taylor Lautner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 3:41 pm

jj, uz je to oficialni...Taylor bude hrat Jacoba v NM a asi i v Ecl....prohlasil to novy reziser...
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Taylor Lautner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 7:19 pm

Sisi-Alex napsal:
jj, uz je to oficialni...Taylor bude hrat Jacoba v NM a asi i v Ecl....prohlasil to novy reziser...

Mě by teda nevadilo, kdyby ho vyměnili... za někoho staršího. Embarassed
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Taylor Lautner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 7:27 pm

No mne taky ne, nemam ho nejak extra v lasce a s temi dlouhymi vlasy ve filmu, jsem se ho spis lekla Laughing , ale zase jsem cetla, ze chodil do posilovny a snazil se se sebou neco delat, aby vsem dokazal, ze na to ma...pry se za nej bila i Stephenie, kdyz videla, jak se snazi...kdyz ho trochu pocitacove spravi a udelaji neco s temi vlasy, tak to snad bude ok Laughing

PS: jo jinak, kdyz se v nekterem dilu Jake zminil, ze ma delsi vlasy kvuli Belle, ze se ji to libi ci neco takoveho, tak jsem myslela trochu delsi a ne takove dlouhe haro :D :D :D
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Taylor Lautner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 7:40 pm

Ale i tak... no nevím, nevím. Ale jako sympatický je, to jo, ale.. no ná ani nevím, když se tak snaží, tak bych ho už asi neměnila. Kolik vůbec tomu herci je?

Tento rok mu bude 17. Věkově by seděl, snad to půjde. Smile To jen, že vypadá tak nepatřičně... snad to je asi těmi fotkami, který jsem zatím na netu viděla - vážně mi připmínají spíš pro takovou roli jako v HSM či jiné středoškolské romantické komedii či podobně... no, chápete, jak to myslím? Přece Jacob Black má vypadat skoro jako... eh, výtržník, když to přeženu.

Ale je pravda, že v Twilight si nevedl špatně... souhlasím, ty vlasy vypadali divně... ale přece jen zapadl víc než jsem si myslela.
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Taylor Lautner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 7:46 pm

jj, naprosto souhlasim...brala bych taky radsi nekoho jineho, ale zase tohle mi nahradi uplne paradni obsazeni Nikki, Ashley, Jacksona, Kellana a hlave taky Elizabeth....no proste cela Cullenova rodina nam vynahradi tohle Laughing snad ho pocitacem trochu vylepsi...

Jinak kdyz jsi u toho HSM...nesnasim to...a predstav si, nevim jestli jsi to uz slysela, ale jsou nejake spekulace, ze ta herecka co hrala hl. hrdinku v HSM by mozna mohla hrat LEAH... Mad Mad Mad No verila bys tomu? Zrovna Leah, kterou mame tak rady...no hruza, takze snad jsou to fakt jenom spekulace a nic jineho hehe
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Taylor Lautner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 8:15 pm

Sisi-Alex napsal:
jj, naprosto souhlasim...brala bych taky radsi nekoho jineho, ale zase tohle mi nahradi uplne paradni obsazeni Nikki, Ashley, Jacksona, Kellana a hlave taky Elizabeth....no proste cela Cullenova rodina nam vynahradi tohle Laughing snad ho pocitacem trochu vylepsi...

Jinak kdyz jsi u toho HSM...nesnasim to...a predstav si, nevim jestli jsi to uz slysela, ale jsou nejake spekulace, ze ta herecka co hrala hl. hrdinku v HSM by mozna mohla hrat LEAH... Mad Mad Mad No verila bys tomu? Zrovna Leah, kterou mame tak rady...no hruza, takze snad jsou to fakt jenom spekulace a nic jineho hehe

Huh< Shocked To snad ne!! Mad
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

Taylor Lautner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 12:55 am

No to snad ne!!! HSM je moje nocni mura... Shocked
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Taylor Lautner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 11:45 am

jj, taky nesnasim HSM...videla jsem ten prvni dil a stacilo... :D No, doufam, ze to jsou fakt jenom spekulace, ptz. zrovna ji si moc jako Leah predstavit nedokazu... Cool
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

Taylor Lautner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 8:04 pm

no ja videla kousek jednicky a stacilo mi to bohate...blby je, že trailer pred stmivanim v Palace cinemas kam chodim do kina je na HSM 3... Bad
Návrat nahoru Goto down
Minit
Smrtelník
Smrtelník
Minit


Female
Poèet pøíspìvkù : 49
Age : 30
Location : Praha 3
Nej kniha : Stmívání
Registration date : 02. 01. 09

Taylor Lautner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 2:44 pm

No tak to snad ne Mad Ta se hodí leda tak do toho HSM,ta její slaďounká image naivní holčičky mě i celkem rozčiluje.Rozhodně se na to nehodí!!
Návrat nahoru Goto down
http://rainbow-soul.blog.cz/
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Taylor Lautner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 3:28 pm

Minit napsal:
No tak to snad ne Mad Ta se hodí leda tak do toho HSM,ta její slaďounká image naivní holčičky mě i celkem rozčiluje.Rozhodně se na to nehodí!!

Prozatim je oficialni, ze to byly jenom dohady, ptz se vyjadrila Mellisa (scenaristka) a Leah na 100% v NM nebude...ted otazka, jestli tu roli nedostane do E...to se uvidi, snad ne...
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

Taylor Lautner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 9:40 pm

Sisi-Alex napsal:
Minit napsal:
No tak to snad ne Mad Ta se hodí leda tak do toho HSM,ta její slaďounká image naivní holčičky mě i celkem rozčiluje.Rozhodně se na to nehodí!!

Prozatim je oficialni, ze to byly jenom dohady, ptz se vyjadrila Mellisa (scenaristka) a Leah na 100% v NM nebude...ted otazka, jestli tu roli nedostane do E...to se uvidi, snad ne...

Prosimtě nestraš!!!! Shocked
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Taylor Lautner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 9:46 pm

HSM sice nemusím, ale zas tak špatný to není... ani ti herci. Ti tam prostě dobře zapadají, každý z nich. Ale oproti tomu Stmívání - to je přece něco úplně jinýho než to jejich tančení a zpívání. Ta hlavní hrdinka HSM se prostě na Leah nehodí, je moc "roztomilá", tu by Leah z knihy rozcupovala, ani by nemrkla. :D Já si Leah představuju jako... eh, odolnou a takovou zemitou - někdy až tvrdou... chápete mě, co chci říct? Há há há... To jen, že sama ani nevím, co jsem to tam napsala... ale stojím si za tím. Há há há... Há há há... Há há há...
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Taylor Lautner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitimeWed Jan 21, 2009 3:36 pm

Jasny, ze to chapem...vsichni jsme cetli, jaka Leah je... Laughing ale ja jsem ji mela rada uz v E...no v BD byla moje favoritka... Smile
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Taylor Lautner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitimeThu Jan 29, 2009 7:53 pm

Dnes jsem viděla Dvanáct do tuctu 2... hrál tam taky i Taylor a bylo to hezký i on byl roztomilý... Laughing to mu bylo snad 12 či tak, před 4 lety... nezměnil se, ale vůbec ne. Jen je trochu vytáhlej a jak hodně cvičí tak nevypadá jako nedochůdče. A ve Stmívání jako kupodivu zapadl, ale prosím vás... ať už ho prosím vás vymění!!! (jako nic osobního proti T.L. Embarassed )
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Taylor Lautner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitimeThu Jan 29, 2009 8:11 pm

Ja jsem spis proti tem vlasum. Jsou silene...ty kratke mu tak slusi...ale ty rovne, cerne hrebiky...ty k nemu fakt nejdou ...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Taylor Lautner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taylor Lautner   Taylor Lautner Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Taylor Lautner
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Postavy :: Jacob Black / Taylor Lautner-
Přejdi na: