Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Reakce na oznamy

Goto down 
+5
Leah Mayu
kachnicka
angie
Little_AlicexD
Sisi-Alex
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Reakce na oznamy Empty
PříspěvekPředmět: Reakce na oznamy   Reakce na oznamy Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 2:26 pm

Takže tady můžete reagovat na oznamy a novinky od vedení....


Naposledy upravil Sisi-Alex dne Wed Apr 01, 2009 6:44 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Little_AlicexD
Smrtelník
Smrtelník
Little_AlicexD


Female
Poèet pøíspìvkù : 34
Age : 31
Location : Somewhere, where Jasper is... :D
Registration date : 29. 10. 08

Reakce na oznamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na oznamy   Reakce na oznamy Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 7:20 pm

Ja tiež mám akýsi zoznam... Dakto ma bonzol na blog.cz, že prekladám BD a oni mi pozastavili blog, musela som vymazať všetok preklad, čiže neviem ako teraz... Prekladám ďalej, ale nemôžem uverejňovať...

P.S.: ďakujem človeku, ktorý ma oznámil, nech mal na to akékoľvek dôvody, a nemyslím si že jedným z nich bolo, že porušujem práva...
Návrat nahoru Goto down
http://more-than-words.blog.cz
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

Reakce na oznamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na oznamy   Reakce na oznamy Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 8:30 pm

Sisi-Alex a kam odchádzaš na tak dlho? Shocked :(

Little_Alice: je mi to straašne lúto, že ti to pozastavili cry ...ma skoro ranila mŕtvica keď som klikla na tvoju stránku a ona sa neotvorila Shocked ....a čo som tam čítala to, že ktoré veci porušujú pravidlá tak tam nebolo spomínané, že vlastné preklady...takže nechápem prečo ti to pozastavili :( ....dúfam, že sa to čoskoro vyrieši Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Reakce na oznamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na oznamy   Reakce na oznamy Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 8:37 pm

Alice: to je mi fakt mooooooc luto cry ...

angie: tak na polroka, bo Sisik sa bude stahovat a tam, kde byva ted, nemaju iny prijem na net a co ma tento, tak je na pipku cry cry cry ...
Návrat nahoru Goto down
Little_AlicexD
Smrtelník
Smrtelník
Little_AlicexD


Female
Poèet pøíspìvkù : 34
Age : 31
Location : Somewhere, where Jasper is... :D
Registration date : 29. 10. 08

Reakce na oznamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na oznamy   Reakce na oznamy Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 8:52 pm

Angie: A si predstav, ako mňa skoro šľahlo, keď mi toto napísali... Dakto ma oznámil, je to až príliš okaté... Lebo presne keď mne pozastavili blog, zrušili stránku aj tým holkám, ktoré začali prekladať odtadiaľ, kde holky z Letterwolfu skončili... a ak to urobila nejaká z Letterwolfu, čo dúfam pre ich vlastné dobro, že to nebola žiadna holka odtadiaľ (kamoške to napadlo ako prvé), tak to bolo pekne hnusné, odstrániť iný preklad z cesty...

Luna: čo spravíš... :( A sisi ide až na pol roka????
Návrat nahoru Goto down
http://more-than-words.blog.cz
Anonymní
Anonymní




Reakce na oznamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na oznamy   Reakce na oznamy Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 9:23 pm

aj mna to napadlo hned ako prve, ale radsej som to nechcela pisat bo zase by som bola ja ta najhorsia Laughing Embarassed ... ale mam na to rovnaky nazor :( Mad ...

jj, ptz new dom este nie je dokonceny :( ...
Návrat nahoru Goto down
Little_AlicexD
Smrtelník
Smrtelník
Little_AlicexD


Female
Poèet pøíspìvkù : 34
Age : 31
Location : Somewhere, where Jasper is... :D
Registration date : 29. 10. 08

Reakce na oznamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na oznamy   Reakce na oznamy Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 9:38 pm

Luna: Ja ti vravím, ak náhodou zistím, že to boli z Letterwolfu, tak budú mať veeeľmi ťažký život.... Laughing

Fuh.... to je hnusné :(
Návrat nahoru Goto down
http://more-than-words.blog.cz
Anonymní
Anonymní




Reakce na oznamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na oznamy   Reakce na oznamy Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 9:56 pm

Little_AlicexD napsal:
Luna: Ja ti vravím, ak náhodou zistím, že to boli z Letterwolfu, tak budú mať veeeľmi ťažký život.... Laughing

Fuh.... to je hnusné :(

tyyy?? Shocked ... taka mila zlata osoba?? Shocked Cool ... neveriiiiim Laughing ...

ja nemam doma 2 roky Cool ...
Návrat nahoru Goto down
Little_AlicexD
Smrtelník
Smrtelník
Little_AlicexD


Female
Poèet pøíspìvkù : 34
Age : 31
Location : Somewhere, where Jasper is... :D
Registration date : 29. 10. 08

Reakce na oznamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na oznamy   Reakce na oznamy Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 11:05 pm

Luna napsal:
Little_AlicexD napsal:
Luna: Ja ti vravím, ak náhodou zistím, že to boli z Letterwolfu, tak budú mať veeeľmi ťažký život.... Laughing

Fuh.... to je hnusné :(

tyyy?? Shocked ... taka mila zlata osoba?? Shocked Cool ... neveriiiiim Laughing ...

ja nemam doma 2 roky Cool ...

Mila aj celkom som... aj zlata... Ale keď ma niekto naštve a ešte v takej veci, viem byť riadne zúrivá :D

2 Roky??? Shocked
Návrat nahoru Goto down
http://more-than-words.blog.cz
Anonymní
Anonymní




Reakce na oznamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na oznamy   Reakce na oznamy Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 11:58 pm

Little_AlicexD napsal:
Mila aj celkom som... aj zlata... Ale keď ma niekto naštve a ešte v takej veci, viem byť riadne zúrivá :D

2 Roky??? Shocked

nevim mno, nejde mi to akosi k tebe hehe ...

jj, tot trosku komplikovane hehe ... najskor sa mi pokazil, pak mamina nechcela dat druhy a ted zase po skole ideme prec do Norska, tak sa to uz na tu "chvilu" neoplati :( hehe ...
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Reakce na oznamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na oznamy   Reakce na oznamy Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 4:48 pm

Alice...to me mrzi, ze ti to zrusili, je to pekne hnusne, od toho, kdo to nahlasil...Nevim, chces to dal uverejnovat tady nebo jak?
Návrat nahoru Goto down
Little_AlicexD
Smrtelník
Smrtelník
Little_AlicexD


Female
Poèet pøíspìvkù : 34
Age : 31
Location : Somewhere, where Jasper is... :D
Registration date : 29. 10. 08

Reakce na oznamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na oznamy   Reakce na oznamy Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 5:10 pm

Sisi-Alex napsal:
Alice...to me mrzi, ze ti to zrusili, je to pekne hnusne, od toho, kdo to nahlasil...Nevim, chces to dal uverejnovat tady nebo jak?

Zatiaľ si to budem prekladať na môj osobný PC, zatiaľ radšej nič nebudem nové dávať na net, keby náhodou... Snažím sa vybaviť jednu vec, neviem či sa mi to podarí, ale taká maličká nádej tu je... tak uvidím.. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://more-than-words.blog.cz
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Reakce na oznamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na oznamy   Reakce na oznamy Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 5:28 pm

Little_AlicexD napsal:
Sisi-Alex napsal:
Alice...to me mrzi, ze ti to zrusili, je to pekne hnusne, od toho, kdo to nahlasil...Nevim, chces to dal uverejnovat tady nebo jak?

Zatiaľ si to budem prekladať na môj osobný PC, zatiaľ radšej nič nebudem nové dávať na net, keby náhodou... Snažím sa vybaviť jednu vec, neviem či sa mi to podarí, ale taká maličká nádej tu je... tak uvidím.. Smile

Nadej? Co myslis? Jsem nejak mimo Embarassed hehe hehe
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

Reakce na oznamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na oznamy   Reakce na oznamy Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 6:18 pm

Sisi: ahaa už som to pochopila.....bo od Luny som to nepochopila, to nejak divno napísala Laughing ....no tak si ťa tu musíme ešte užiť....ale potom keď sa presťahuješ tak tam net budeš mať však? Smile

Alice: jj to veríím, že to musel byť pre teba riadny šok....inak to s tým Letterwolfom napadlo hneď ako prvé aj mňa...sme to aj s Lunou rozoberali Laughing ....asi sa už nedozvieme kto to naozaj bol, aj keď by to bolo vážne zaujímavé zistenie....a inak držím palce nech ti teda vyjde to čo plánuješ Smile
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Reakce na oznamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na oznamy   Reakce na oznamy Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 6:30 pm

Angie...jj, jak se prestehujem, tak budu mit uz net...jenze prave otazka, kdy se budem stehovat...Uvidime Smile


Naposledy upravil Sisi-Alex dne Fri Jan 30, 2009 8:10 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Little_AlicexD
Smrtelník
Smrtelník
Little_AlicexD


Female
Poèet pøíspìvkù : 34
Age : 31
Location : Somewhere, where Jasper is... :D
Registration date : 29. 10. 08

Reakce na oznamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na oznamy   Reakce na oznamy Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 8:54 pm

No, napísala som Stephenie (ak to bola vôbec jej mailka...) a napísala som aj jej bratovi, do istoty, či mi nedá jej mail... A poprosila som ju o povolenie hádzať preklad... Ale keďže viem, kto je za tým mojim zrušením (A je za tým Tatran, lebo sa vraj moja stránka stala masívne rozšírenou a tým ich poškodzujem a zároveň robím aj trestný čin), dovtedy nebudem môcť uverejňovat na nete... Opýtala som sa jej, že už keď nie Hádzať na net, tak aspoň rozosielať na súkromné maily môj preklad...
Návrat nahoru Goto down
http://more-than-words.blog.cz
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

Reakce na oznamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na oznamy   Reakce na oznamy Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 10:32 pm

akurát som si to dočítala na tvojom blogu Shocked ....je mi to vážne ľúto...som zvedavá ako to dopadne so Stephenie.....ale ako najviac na tom všetkom ma rozčuluje práve to že s českým prekladom sa nič nestalo
Návrat nahoru Goto down
Little_AlicexD
Smrtelník
Smrtelník
Little_AlicexD


Female
Poèet pøíspìvkù : 34
Age : 31
Location : Somewhere, where Jasper is... :D
Registration date : 29. 10. 08

Reakce na oznamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na oznamy   Reakce na oznamy Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 11:11 pm

Vieš, lebo mne napísali priamo z Tatranu... A im sa len vyhrážali, že informujú Egmont, takže ma to dosť serie... keď už potopili mňa...
Návrat nahoru Goto down
http://more-than-words.blog.cz
kachnicka
Smrtelník
Smrtelník
kachnicka


Female
Poèet pøíspìvkù : 40
Age : 32
Location : isle Esme
Registration date : 25. 10. 08

Reakce na oznamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na oznamy   Reakce na oznamy Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 3:03 pm

... potom aj ty ich
Návrat nahoru Goto down
Little_AlicexD
Smrtelník
Smrtelník
Little_AlicexD


Female
Poèet pøíspìvkù : 34
Age : 31
Location : Somewhere, where Jasper is... :D
Registration date : 29. 10. 08

Reakce na oznamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na oznamy   Reakce na oznamy Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 5:16 pm

Holky, chcem vás o niečo poprosiť... Pls, stiahnite môj preklad BD aj MS z fóra... Lebo ak to bude na nete, môžem mať z toho problémy, takže to pls stiahnite.... thx Smile
Návrat nahoru Goto down
http://more-than-words.blog.cz
Anonymní
Anonymní




Reakce na oznamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na oznamy   Reakce na oznamy Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 6:43 pm

Little_AlicexD napsal:
Len Luna, čo najskôr, prosím ťa, nech sa na to pozrie... najlepšie by bolo už dnes večer... Ale thx, že to robíte holky, škoda, že to takto dopadlo no, ale vždy lepšie, ako keby som sa musela zrušiť úplne Smile

jasneee ... ak sa tu do vecera neukaze, tak to urobim ja Smile ...
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Reakce na oznamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na oznamy   Reakce na oznamy Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 10:46 pm

Snad nezapomenu jak se jmenuju, až se budu přihlašovat příště. Laughing No jo, je to nezvyk. Jsem teď brejlila... kdo to je Dani, kdo zas Lexy a Marfe... Há há há... než mi to došlo... Mocking
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Marfe
Smrtelník
Smrtelník
Marfe


Female
Poèet pøíspìvkù : 112
Age : 33
Location : Con mi amor Marcelo.. :)
Job/hobbies : Marcelo - mi amor a nakupovanie... :)
Registration date : 24. 10. 08

Reakce na oznamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na oznamy   Reakce na oznamy Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 1:45 pm

Sisik nejako nejde net a nevie, čo s tým má, ale všetkých Vás pozdravuje a snad jej to skoro pôjde zase....
Návrat nahoru Goto down
http://www.miforo.latin.cz
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Reakce na oznamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na oznamy   Reakce na oznamy Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 8:10 pm

To je sakra PECH!!! Jsem se divila, co s ní je. Dík za oznam, Marfe.
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Reakce na oznamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na oznamy   Reakce na oznamy Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 8:34 pm

Jsem zpet!!!!!!...KONECNE...malem jsem ten pocitac vyhodila oknem, ale nakonec mi to jde...snad to pujde...icq zatim nejde, uvidime vyhledove...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Reakce na oznamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reakce na oznamy   Reakce na oznamy Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Reakce na oznamy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Oznamy od uživatelů
» Oznamy a info

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Faq :: Pravidla a oznámení-
Přejdi na: