Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 KRISTEN STEWART

Goto down 
+6
merunnnka
Alice
angie
Leah Mayu
Marfe
Sisi-Alex
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

KRISTEN STEWART Empty
PříspěvekPředmět: KRISTEN STEWART   KRISTEN STEWART Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 9:22 pm

Datum narození: 9.4.1990
Věk: 18

Kristen Stewart se poprvé představila širšímu publiku ve filmu Úkryt, v němž si zahrála s Jodie Foster. V roce 2006 natáčí horor bratří Pangových The Messengers, kde se objeví v titulní roli a zahraje si s Meg Ryan a Adamem Brody v romantickém komediálním dramatu scénáristy a režiséra Jonathana Kasdena In the Land of Women.

Roku 2004 ztvárnila jednu z rolí televizního filmu Speak z produkce Showtime, který si při své premiéře na filmovém festivalu Sundance v roce 2004 získal velkou přízeň filmové kritiky. Následující rok se objevila v dramatu Fierce People režiséra Griffina Dunnea, (který měl premiéru na letošním festivalu Tribeca) a ve filmu Zathura: Vesmírné dobrodružství (režie Jon Favreau), kde si zahrála starší sestru šestiletého Dannyho (Jonah Bobo) a desetiletého Waltera (Josh Hutcherson). Film vypráví o tom, jak Danny, zamčený v temném a strašidelném sklepě, objeví starou deskovou hru Zathura. Když se mu nedaří přimět bratra Waltera, aby si ji zahrál s ním, začne hrát sám. Už od prvního tahu je však jasné, že Zathura není jen tak obyčejná hra...

Mezi její další filmy patří Chyťte tu holku, Undertow, Cold Creek Manor a Životní jistoty.

Od 12.12.2008 ji budeme moci vidět ve filmu Twilight (Stmívání) kde si zahraje jednu z hlavních rolí - postavu Isabelly Swanové, která se vášnivě zamiluje do upíra Edwarda Cullena (Robert Pattinson).


Autor: daenroem , www.osobnosti.cz


Naposledy upravil Sisi-Alex dne Sun Jan 18, 2009 12:51 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

KRISTEN STEWART Empty
PříspěvekPředmět: Re: KRISTEN STEWART   KRISTEN STEWART Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 9:35 pm

Filmografie:

2008 - Jumper (Jumper) role: Sophie
2008 - Stmívání (Twilight) role: Isabella Swan
2007 - Útěk do divočiny (Into the Wild) role: Tracy Tatro
2007 - Prokletí domu slunečnic (Messengers, The) role: Jess
2005 - Zathura: Vesmírné dobrodružství (Zathura: A Space Adventure) role: Lisa
2004 - Chyťte tu holku (Catch That Kid) role: Maddy
2004 - Undertow (Undertow) role: Lila
2003 - Cold Creek Manor (Cold Creek Manor) role: Kristen Tilson
2002 - Úkryt (Panic Room) role: Sarah Altman
2001 - Životní jistoty (The Safety of Objects) role: Sam Jennings
Návrat nahoru Goto down
Marfe
Smrtelník
Smrtelník
Marfe


Female
Poèet pøíspìvkù : 112
Age : 33
Location : Con mi amor Marcelo.. :)
Job/hobbies : Marcelo - mi amor a nakupovanie... :)
Registration date : 24. 10. 08

KRISTEN STEWART Empty
PříspěvekPředmět: Re: KRISTEN STEWART   KRISTEN STEWART Icon_minitimeMon Nov 03, 2008 7:44 pm

KRISTEN STEWART N188540-c70e2
KRISTEN STEWART N188539-b70e2
Návrat nahoru Goto down
http://www.miforo.latin.cz
Marfe
Smrtelník
Smrtelník
Marfe


Female
Poèet pøíspìvkù : 112
Age : 33
Location : Con mi amor Marcelo.. :)
Job/hobbies : Marcelo - mi amor a nakupovanie... :)
Registration date : 24. 10. 08

KRISTEN STEWART Empty
PříspěvekPředmět: Re: KRISTEN STEWART   KRISTEN STEWART Icon_minitimeMon Nov 03, 2008 7:46 pm

Ako blond je krajšia omnoho Girl

KRISTEN STEWART Greg-mottola-20071221045024944
Návrat nahoru Goto down
http://www.miforo.latin.cz
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

KRISTEN STEWART Empty
PříspěvekPředmět: Re: KRISTEN STEWART   KRISTEN STEWART Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 6:39 pm

Mě se líbí obojí. Jak blond tak i brunet... ale zrzavý bych asi nepřežila. Há há há... No nevím, třeba jo... ale nedovedu si to představit! :D
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

KRISTEN STEWART Empty
PříspěvekPředmět: Re: KRISTEN STEWART   KRISTEN STEWART Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 6:55 pm

Hele já ji fakt našla! Kirsten jako zrzku! No... zas tak špatně nevypadá, ale je to nepřirozené. Ale na druhou stranu tu vypadá jako víc upír, nemyslíte? Laughing
KRISTEN STEWART Kristenstewartsr0
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

KRISTEN STEWART Empty
PříspěvekPředmět: Re: KRISTEN STEWART   KRISTEN STEWART Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 7:18 pm

Kirsten a její přítel Michael Angargo... či jak se jmenuje. (známe ho ze Sky High)
KRISTEN STEWART 071205cxfkristenstewartqb1

Porovnejte a řekně te (a ruku na srdce), který je hezčí?... :D Há há há... No dobře, dělám si legraci, je to zcela zjevné, ne?
KRISTEN STEWART Michaelrobiy9[/URL]
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

KRISTEN STEWART Empty
PříspěvekPředmět: Re: KRISTEN STEWART   KRISTEN STEWART Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 7:36 pm

Kristenino focení s Vanity Fair.
Nebudu sem dávat vše, vybrala jsem jen jedny z mnoha podobných, další si pokud budete přáte jistě sami najdete.

KRISTEN STEWART 293vanityfairnewwave063gh5

KRISTEN STEWART Fasl02vanities0705wz7

KRISTEN STEWART Va2dm0

KRISTEN STEWART Vfgk0
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

KRISTEN STEWART Empty
PříspěvekPředmět: Re: KRISTEN STEWART   KRISTEN STEWART Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 4:27 pm

no na tomto poslednom shoote je krásna Smile ....ale z tej fotky s Oreganom je mi na bllv Bad ...a volá sa Angarano Laughing .......ale ako podla mňa aj slepý by videl, že Rob a on sú 100 a 1 Laughing ....a ako ryšavá podla mňa tiež nieje zlá Smile Good
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

KRISTEN STEWART Empty
PříspěvekPředmět: Re: KRISTEN STEWART   KRISTEN STEWART Icon_minitimeFri Dec 12, 2008 8:19 pm

Ještě jedna moc hezká fotka.

KRISTEN STEWART Bellabyangdeliatc7.th
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

KRISTEN STEWART Empty
PříspěvekPředmět: Re: KRISTEN STEWART   KRISTEN STEWART Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 12:01 pm

No já nevim...jako zrzka fakt moc nevypadá...hmm...no mě se moc nelíbí...vypadá o dost starší...a prostě to neni ona...jako blond vypadá fakt pěkně, ale zase jí to dělá starší....mě prostě nejvíc sedí jako brunetka...
Návrat nahoru Goto down
merunnnka
Smrtelník
Smrtelník
merunnnka


Female
Poèet pøíspìvkù : 63
Age : 30
Job/hobbies : volleyball, reading , PC, Twilight
Nej kniha : Twilight
Registration date : 22. 12. 08

KRISTEN STEWART Empty
PříspěvekPředmět: Re: KRISTEN STEWART   KRISTEN STEWART Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 1:26 pm

Alice napsal:
No já nevim...jako zrzka fakt moc nevypadá...hmm...no mě se moc nelíbí...vypadá o dost starší...a prostě to neni ona...jako blond vypadá fakt pěkně, ale zase jí to dělá starší....mě prostě nejvíc sedí jako brunetka...



Máš pravdu..Bruneta jí sedí nejlíp... Smile
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

KRISTEN STEWART Empty
PříspěvekPředmět: Re: KRISTEN STEWART   KRISTEN STEWART Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 5:57 pm

Podle me ji ta prirodni brunet barva sedi nejlip, ale jinak je mi to jedno, ptz mi ta herecka je trochu nesympaticka. Nevim, driv to tak nebylo a jako bella se mi fakt libi a mam ji rada, ale jako clovek mi prijde trochu namyslena. Je to jenom dojem, neznam ji, ale pusobi tak na me...
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

KRISTEN STEWART Empty
PříspěvekPředmět: Re: KRISTEN STEWART   KRISTEN STEWART Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 7:59 pm

Sisi-Alex napsal:
Podle me ji ta prirodni brunet barva sedi nejlip, ale jinak je mi to jedno, ptz mi ta herecka je trochu nesympaticka. Nevim, driv to tak nebylo a jako bella se mi fakt libi a mam ji rada, ale jako clovek mi prijde trochu namyslena. Je to jenom dojem, neznam ji, ale pusobi tak na me...

podle ceho soudis?
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

KRISTEN STEWART Empty
PříspěvekPředmět: Re: KRISTEN STEWART   KRISTEN STEWART Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 8:16 pm

ja som niekde čítala, že ona je prírodná blondína nie bruneta Smile ...neviem čo je na tom pravdy Hmm...
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

KRISTEN STEWART Empty
PříspěvekPředmět: Re: KRISTEN STEWART   KRISTEN STEWART Icon_minitimeSat Feb 14, 2009 7:50 pm

Nějaké Kristeniny obrázky.
Zdroj: Google
KRISTEN STEWART Kristenstewart4thumb2sp3.th KRISTEN STEWART Intothewildprem20od2.th KRISTEN STEWART Glamourshot27rb0.th KRISTEN STEWART 2417570769bc030cd96csv3.thKRISTEN STEWART 241757053729d86a6711ti4.th
KRISTEN STEWART 4688largeca0.th KRISTEN STEWART 4682largetz3.th KRISTEN STEWART 4678largepw1.th KRISTEN STEWART F1m759b3c1cv0.th
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Anesa
Smrtelník
Smrtelník



Poèet pøíspìvkù : 3
Registration date : 16. 02. 09

KRISTEN STEWART Empty
PříspěvekPředmět: Re: KRISTEN STEWART   KRISTEN STEWART Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 2:11 pm

Mě se taky líbí jako Bella Swan. Ale v eálu mi přijde taková dost namyšlená. Koukala jsem na nějakých stránkách na fotky z premiéry Stmívání a ona i Rob tam vypadají úplně jinak než ve filmu. Hůř!
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

KRISTEN STEWART Empty
PříspěvekPředmět: Re: KRISTEN STEWART   KRISTEN STEWART Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 5:42 pm

Anesa napsal:
Mě se taky líbí jako Bella Swan. Ale v eálu mi přijde taková dost namyšlená.

S timhle naprosto souhlasim...
Návrat nahoru Goto down
Bella
Smrtelník
Smrtelník
Bella


Female
Poèet pøíspìvkù : 102
Age : 30
Nej kniha : Stmívání, Nový měsíc, Zatmění, Rozbřesk
Registration date : 02. 02. 09

KRISTEN STEWART Empty
PříspěvekPředmět: Re: KRISTEN STEWART   KRISTEN STEWART Icon_minitimeTue Feb 17, 2009 3:35 pm

Kristen Stewart (18) hraje ve ,,Stmívání" velkou lásku kluka snů Roberta Pattinsona- a spousta holek na ni kvůli tomu žárlí!

...

Tahle holka má ve skutečnosti nejúžasnější práci na světě! Kristen hraje v mega filmu ,,Stmívání" smrtelnici Bellu, životní lásku nadpozemsky krásného upíra Edwarda. Hrát po boku nejžhavějšího herce současnosti- to je jako sen! Asi neexistuje holka, která by si to nechtěla s Kristen vyměnit. Ale právě s tím začíná mít herečka problémy. ,,Ne všichni mi fandí," stěžuje si Kristen. ,,Naopak! Dost často se mi stává, že mě při autogramiádách cizí holky hloupě urážejí, protože mají pocit, že jim Roba snad kradu!" Co jí v této situaci pomáhá, je zkušenost. Není v šoubyznysu nováčkem, docela se vyzná. Je dcerou televizního producenta a autora scénářů z Los Angeles a už od dětství hrála divadlo. Na jednom školním vánočním představení ji objevil vyhledávač talentů. ,,Vlastně mi nikdy nikdo nenabídl roli v reklamě nebo třeba v Disney seriálu," vzpomíná Kristen.,,asi už jako malá holka jsem na něco takového působila příliš vážně. Přitom jsem vlastně dost veselá, řekla bych. Přesto mají lidi pocit, že musím být děsná mrch, a navíc děsně nafoukaná. Možná proto, že se na veřejnosti neculím na všechny strany jako jiné herečky v mém věku."A právě tahle zasmušilá image se pro kariéru Kristen stala předností. V roce 2002 hrála v thrilleru ,,Úkryt" nevrlou dceru hollywoodské star Jodie Foster (46) -a od té chvíle se její život radikálně změnil.,,Chodila jsem do šesté třídy, když se ,Úkryt' natáčel," říká Kristen.,,Pro mě to nebylo nic zásadního. Jenomže návrat do školy-to bylo peklo! Zničehonic mě ostatní spolužáci začali terorizovat, protože jsem ,zářila' v kině. Děti dokážou být neuvěřitelně kruté!" Šikana došla tak daleko, že rodiče museli dceru ze školy vzít a najmout jí soukromého učitele. Mezitím už Kristen dál pracovala na své filmové kariéře. Objevila se v horroru,,Cold Creek Manor" (Venkovské sídlo 2003), hrála hlavní roli v akční komedii ,,Chyťte tu holku" (2004) s Corbinem Bleu, viděli jsme ji v dramatu ,,Útěk do divočiny" (2007), v horroru ,,Prokletí domu slunečnic" nebo v scif-fi ,,Jumper". Ale opravdickou hvězdou se stala až teď -díky upírské romanci ,,Stmívání". ,,Bellu jsem si zahrála moc ráda!" usmívá se Kristen. ,,Je mi dost podobná. Spíš zdrženlivá, nemá moc kamarádů..Ale tak mi to vlastně vyhovuje.Já opravdu netoužím být středem pozornosti." Jenomže přesně na to si teď bude muset 168cm vysoká Kristen zvyknout. Konec konců hraje filmovou hrdinku úspěšné románové ságy ,,Stmívání" od Stephenie Meyer. A líbá se s nejkrásnějším upírem na světě: Edwardem, kterého hraje Rob Pattinson (22). Jiskří to mezi nimi v soukromí? V Hollywoodu se šušká, že Kristen a Rob se scházeli i mimo natáčení, které probíhalo poblíž Portlandu v americkém státě Oregon. Kromě toho Robert ani netají svůj bdiv k půvabné herecké kolegyni. V několika interview dokonce otevřeně přiznal, že je holkou jeho snů! Zdá se ale, že Kristen to vidí jinak. ,,Robert je fakt prima," potvrzuje. ,,Bezva herec a hrozně milý kluk. V mých očích je perfektní -pro Bellu..." Zjevně ale ne pro Kristen. Její srdce patří totiž už čtyři roky jinému hereckému kolegovi -Michaelu Angaranovi (21). Ti dva se poznali při natáčení amerického televizního filmu ,,Speak" (Mluv) a od té doby tvoří nerozlučnou dvojici. Zdá se, že Robertovy fanynky si opravdu nemusí dělat starosti...


zdroj


Naposledy upravil Bella dne Fri Mar 06, 2009 9:02 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Jelda
Administrátor
Administrátor
Jelda


Male
Poèet pøíspìvkù : 456
Age : 34
Location : Třebíč
Job/hobbies : Student / Computer Graphics, Music, Movies, English
Nej kniha : Breaking Dawn
Registration date : 24. 01. 09

KRISTEN STEWART Empty
PříspěvekPředmět: Re: KRISTEN STEWART   KRISTEN STEWART Icon_minitimeTue Feb 17, 2009 8:16 pm

Bella napsal:
Její srdce patří totiž už čtyři roky jinému hereckému kolegovi - Michaelu Angaranovi
a já si říkal, že ho odněkud znám.. (hrál v jednom filmu s Kate Beckinsale) je to dobrej guy, hodí se k sobě..
Návrat nahoru Goto down
http://www.kbeckinsale.net/forum/index.php
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

KRISTEN STEWART Empty
PříspěvekPředmět: Re: KRISTEN STEWART   KRISTEN STEWART Icon_minitimeTue Feb 17, 2009 10:30 pm

Zrovna jsem si přečetla článek, kde jsem se dozvěděla, že:

Kristen Stewart a Michael Angarano patří mezi 10 nejstylovější slavné páry v Hollywoodu.
KRISTEN STEWART 09cutecouples0902vy6
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Jelda
Administrátor
Administrátor
Jelda


Male
Poèet pøíspìvkù : 456
Age : 34
Location : Třebíč
Job/hobbies : Student / Computer Graphics, Music, Movies, English
Nej kniha : Breaking Dawn
Registration date : 24. 01. 09

KRISTEN STEWART Empty
PříspěvekPředmět: Re: KRISTEN STEWART   KRISTEN STEWART Icon_minitimeTue Feb 17, 2009 10:58 pm

dokonce.. je to ale pěkný pár.. proč ne Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.kbeckinsale.net/forum/index.php
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

KRISTEN STEWART Empty
PříspěvekPředmět: Re: KRISTEN STEWART   KRISTEN STEWART Icon_minitimeThu Mar 05, 2009 12:54 pm

Kristenin prijezd do Tokya:

KRISTEN STEWART T_1m_c0183e3 KRISTEN STEWART T_2m_8fd599e KRISTEN STEWART T_3m_b9b4ed0 KRISTEN STEWART T_4m_d7489b3 KRISTEN STEWART T_0m_ac85bf3


zdroj:
kód:
www.celebrity-gossip.net
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

KRISTEN STEWART Empty
PříspěvekPředmět: Re: KRISTEN STEWART   KRISTEN STEWART Icon_minitimeThu Mar 05, 2009 12:59 pm

Kristen 3.března 2009 v LA:

KRISTEN STEWART T_0m_c8d806b KRISTEN STEWART T_1m_49f7e42 KRISTEN STEWART T_2m_ce09a87 KRISTEN STEWART T_3m_9552c9e KRISTEN STEWART T_5m_0c52bc0


zdroj:
kód:
www.celebrity-gossip.net
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

KRISTEN STEWART Empty
PříspěvekPředmět: Re: KRISTEN STEWART   KRISTEN STEWART Icon_minitimeWed Mar 18, 2009 4:16 pm

Adventureland - Premiera

KRISTEN STEWART T_0m_d4fbe5f KRISTEN STEWART T_1m_2dd1fb8 KRISTEN STEWART T_2m_1645183 KRISTEN STEWART T_4m_6cc16c1 KRISTEN STEWART T_5m_807a5f6 KRISTEN STEWART T_6m_ce24fd3 KRISTEN STEWART T_3m_0af97de KRISTEN STEWART T_7m_432989b KRISTEN STEWART T_8m_edc6082 KRISTEN STEWART T_9m_c4f10ac KRISTEN STEWART T_10m_2bbc786 KRISTEN STEWART T_12m_2bb2a67 KRISTEN STEWART T_11m_a07af77 KRISTEN STEWART T_13m_23054d5 KRISTEN STEWART T_14m_6320bed KRISTEN STEWART T_15m_d967729


zdroj:
kód:
http://www.kstewartfan.org/
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





KRISTEN STEWART Empty
PříspěvekPředmět: Re: KRISTEN STEWART   KRISTEN STEWART Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
KRISTEN STEWART
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Adventureland / Kristen (2009)
» Chyťte tu holku / Kristen (2004)
» Útěk do divočiny (Into the Wild) / Kristen
» Prokletí domu slunečnic (The Messengers) / Kristen
» Zathura: Vesmírné dobrodružství / Kristen ( 2005 )

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Postavy :: Bella a Edward / Kristen a Robert-
Přejdi na: