Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jumanji

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Jumanji Empty
PříspěvekPředmět: Jumanji   Jumanji Icon_minitimeMon Mar 09, 2009 6:27 pm

Jumanji F_0m_0f5e875 Jumanji F_1m_86edef1



Rodinný / Dobrodružný / Akční / Fantasy
USA, 1995, 104 min


Obsah:

Alan Parrish byl docela obyčejný nešťastný kluk: ve škole ho mlátili, protože byl zbabělec, a táta si o něm myslel, že je nevděčný protiva. Když Alan našel tajemnou krabici se starobylou exotickou hrou Jumanji, všechno se změnilo - k horšímu. Pekelný strojek na osud se spustil - a Alan na šestadvacet let zmizel. Jeho kamarádce Sáře to jenom zkazilo život. Je to totiž hra pro ty, kteří chtějí opustit svůj svět. Po letech se však do opuštěného domu Parrishových v idylickém Brantfordu přistěhují jiné smutné děti. judy a Peter, objeví tajemnou krabici - a hra znovu začíná, nebo spíš pokračuje. Jsou do ní totiž vtaženi nejen Judy s Peterem, ale i teď už dospělí Alan a Sára. Boj o ukradené dětství však přeroste ve snahu zachránit si holý život. Městečko se totiž rychle mění v divokou, nebezpečnou džungli, plnou hladových supermoskytů, zdivočelých tlustokožců a krvežíznivých rostlin. Čtveřici zoufalých spoluhráčů zbývá jediné: pokusit se hru za každou cenu dohrát... (oficiální text distributora)


Režie: Joe Johnston

Hrají: Robin Williams, Jonathan Hyde, Kirsten Dunst, Bradley Pierce, Bonnie Hunt, Bebe Neuwirth, David Alan Grier, Patricia Clarkson, James Handy, Frank Welker


zdroj: csfd.cz
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

Jumanji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jumanji   Jumanji Icon_minitimeMon Mar 09, 2009 6:28 pm

to se mi taky docela libilo, ale tak pred osmi lety. ted uz mi to tak super neprijde, i kdyz sem se vazne bavila nad opicim ocaskem atd. a vrchol vseho opice ktera krade policejni motorky Smile
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Jumanji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jumanji   Jumanji Icon_minitimeMon Mar 09, 2009 6:56 pm

No ja jsem z toho mela hruzu, kdyz jsem byla mala Embarassed Embarassed Nevim proc jsem se bala, asi to jak ho to vcuclo...Ale cim jsem byla starsi, tim to bylo lepsi a ted uz se na Jumanji docela rada podivam.
Normalne az ted jsem si na fotkach vsimla, ze tu malou hraje Kirsten Dunst.
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

Jumanji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jumanji   Jumanji Icon_minitimeMon Mar 09, 2009 8:48 pm

ako malá som ten film videla dosť krát....a strašne moc ma to bavilo Yahoo ....ale súhlasím so Sisi...aj ja som z toho mala hrôzu Há há há... ...nechápem tiež prečo, ale normálne som sa toho bála....ale kukala som to stále Há há há... celá ja
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jumanji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jumanji   Jumanji Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jumanji
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní fantasy :: Filmy-
Přejdi na: