Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Líbil se vám film?

Goto down 
+5
Leah Mayu
Sisi-Alex
Themperka
angie
kelly01
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2

Líbil se vám film?
ano
Líbil se vám film? - Stránka 2 I_vote_lcap100%Líbil se vám film? - Stránka 2 I_vote_rcap
 100% [ 11 ]
ne
Líbil se vám film? - Stránka 2 I_vote_lcap0%Líbil se vám film? - Stránka 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 11
 

AutorZpráva
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

Líbil se vám film? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 2:16 pm

já jsem byla úplně nadšená!!! fakt...
nevíte kdy by mělo být dvd?
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Líbil se vám film? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 4:21 pm

Alice napsal:
já jsem byla úplně nadšená!!! fakt...
nevíte kdy by mělo být dvd?

V USA vychazi uz ted nekdy, da se to objednat i pres net...ale u nas tezko rict. Cetla jsem, ze v Nemecku dvd vychazi az v cervnu, takze tezko rict, kdy prijde i k nam.


Jinak nevim, jestli jste cetli, co na tom dvd bude, ale je to bomba. Prodlouzena a vypustena scena z louky, nekolik rozhovoru, nekolik vynechanych scen, ktere komentuje Catherine(reziserka)...pry to bude bomba...mely by to snad byt 2 dvd...
Návrat nahoru Goto down
Minit
Smrtelník
Smrtelník
Minit


Female
Poèet pøíspìvkù : 49
Age : 30
Location : Praha 3
Nej kniha : Stmívání
Registration date : 02. 01. 09

Líbil se vám film? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 3:36 pm

Sisi-Alex napsal:
Alice napsal:
já jsem byla úplně nadšená!!! fakt...
nevíte kdy by mělo být dvd?

V USA vychazi uz ted nekdy, da se to objednat i pres net...ale u nas tezko rict. Cetla jsem, ze v Nemecku dvd vychazi az v cervnu, takze tezko rict, kdy prijde i k nam.


Jinak nevim, jestli jste cetli, co na tom dvd bude, ale je to bomba. Prodlouzena a vypustena scena z louky, nekolik rozhovoru, nekolik vynechanych scen, ktere komentuje Catherine(reziserka)...pry to bude bomba...mely by to snad byt 2 dvd...

Tak za tu scénu z louky bych byla ráda,protože ta mi tam fakt chyběla a byla jsem celkem zklamaná,že tuhle krásnou část knihy takhle zkrátili.
Návrat nahoru Goto down
http://rainbow-soul.blog.cz/
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

Líbil se vám film? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 9:22 pm

tak včera som na tom bola znova v kine a bola som nadšenáá ako po prvý kráát I love you dokonalééé...
Návrat nahoru Goto down
Ellenie
Smrtelník
Smrtelník
Ellenie


Female
Poèet pøíspìvkù : 6
Location : Bardejov-Praha
Job/hobbies : študent
Nej kniha : Pýcha a predsudok
Registration date : 11. 01. 09

Líbil se vám film? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 11:33 pm

Ja som si to tiež včera na nete opäť pozrela, a som zase o 100% nadšenejšia Cool
Návrat nahoru Goto down
http://www.spisovatel.highforum.net
merunnnka
Smrtelník
Smrtelník
merunnnka


Female
Poèet pøíspìvkù : 63
Age : 30
Job/hobbies : volleyball, reading , PC, Twilight
Nej kniha : Twilight
Registration date : 22. 12. 08

Líbil se vám film? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 18, 2009 10:47 am

Já bych se na něj mohla dívat pořád... I love you
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

Líbil se vám film? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 9:53 pm

Sisi-Alex napsal:
Alice napsal:
já jsem byla úplně nadšená!!! fakt...
nevíte kdy by mělo být dvd?

V USA vychazi uz ted nekdy, da se to objednat i pres net...ale u nas tezko rict. Cetla jsem, ze v Nemecku dvd vychazi az v cervnu, takze tezko rict, kdy prijde i k nam.


Jinak nevim, jestli jste cetli, co na tom dvd bude, ale je to bomba. Prodlouzena a vypustena scena z louky, nekolik rozhovoru, nekolik vynechanych scen, ktere komentuje Catherine(reziserka)...pry to bude bomba...mely by to snad byt 2 dvd...

UŽ ABY TO BYLO!!!! love
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Líbil se vám film? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Líbil se vám film?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Film
» Kniha nebo film?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Film :: Twilight-
Přejdi na: