Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 °Liga vyjímečných°

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

°Liga vyjímečných° Empty
PříspěvekPředmět: °Liga vyjímečných°   °Liga vyjímečných° Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 9:05 pm

Liga vyjímečných / The League of Extraordinary Gentlemen

°Liga vyjímečných° Loxgzn0

Žánr: Akční, Fantasy, Sci-Fi
Rok: 2003
Režie: Stephen Norrington

Obsah:
Sean Connery hraje roli světově proslulého dobrodruha Allana Quatermaina, který vede ve filmu LIGA VÝJIMEČNÝCH, ligu mimořádných super hrdinů.. Do Quatermainovy mimořádné ligy patří kapitán Nemo (Naseeruddin Shah), Drákulí upírka Mina Harkerová (Peta Wilsonová), neviditelný muž
Rodney Skinner (Tony Curran), agent americké tajné služby Sawyer (Shane West) Dorian Gray (Stuart Townsend), a Dr. Jekyll/Mr. Hyde (Jason Flemyng). Richard Roxburgh ("Moulin Rouge") hraje ligového záhadného náboráře, M.
Členové ligy jsou zapřisáhlí individualisté - odpadlíci - s pestrou minulostí a jedinečným talentem být jak požehnaným tak zatraceným. Nyní se musí naučit vzájemné důvěře a týmové práci ve prospěch civilizace. Bez valné přípravy a ve velmi krátké době se přemístí v mimořádné ponorce kapitána Nema Nautilus, do přední obranné linie
: do Benátek, Itálie. Tam, maskovaný šílenec, Fantom, plánuje sabotáž světové konference vůdců tak, že nastraží dominový řetězec explozí, který potopí celé město. Katastrofická hrozba, závratná rizika. Lize výjimečných zbývá na záchranu světa pouhých 96 hodin....

Hrají: Sean Connery, Stuart Townsend, Peta Wilson, Naseeruddin Shah, Richard Roxburgh, Tony Curran, Shane West, Jason Flemyng, Rudolf Pellar, Marek Vašut, Pavel Bezdek, James Babson, David Hemmings, Brian Caspe, Winter Ave Zoli

Zdroj: 1, 2
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

°Liga vyjímečných° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Liga vyjímečných°   °Liga vyjímečných° Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 9:07 pm

To vypada zajimave...tohle jsem nevidela...
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

°Liga vyjímečných° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Liga vyjímečných°   °Liga vyjímečných° Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 9:09 pm

°Liga vyjímečných° 1911124101847ok7

°Liga vyjímečných° 1911124101848ow7

°Liga vyjímečných° 1911124101849cm0

°Liga vyjímečných° 1911124101850qy0

°Liga vyjímečných° Lxgmovieva6

A upírka Mína. Cool
°Liga vyjímečných° 27fcc44666b73dcd13a7fc7wp2
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Liga vyjímečných° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Liga vyjímečných°   °Liga vyjímečných° Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 9:52 pm

jo tak to je taky hezkej film, nejradsi mam Seana a pak toho co hraje Doriana Graye, vazne skvela postava, nechapu proc jeste nikdo nezfilmoval Obraz Doriana Graye - tak krásnou knízku. Smile
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

°Liga vyjímečných° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Liga vyjímečných°   °Liga vyjímečných° Icon_minitimeWed Jan 21, 2009 8:01 pm

Tenhle film a Van Helsing maji byt tedka v lednu na Prime...takze doufam, ze to daji v dobrem case, abych to teda taky videla... Smile
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Liga vyjímečných° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Liga vyjímečných°   °Liga vyjímečných° Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 11:18 am

jj, very good film. sean to je moje a dost dobry scenar a pribeh. vubec se ten film povedl. kdyz sem cetla obraz doryana graye, tak sem si ho takhle nepredstavovala, ale super
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

°Liga vyjímečných° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Liga vyjímečných°   °Liga vyjímečných° Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 1:26 pm

Ach jo... asi mám proti vám nějak pokřivenej názor na filmy... mě to nepřišlo špatný, ale je to podle mě taková...no... trochu slátanina...(teď mě všichni ukamenujou)... já totiž četla, Doriana i Jekylla a znám příběh Toma Sawyera i Míny a Nema... a já nevim...přišlo mi to takový...já nevim...neříkám, že je to vyloženě špatný, ale...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





°Liga vyjímečných° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Liga vyjímečných°   °Liga vyjímečných° Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
°Liga vyjímečných°
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní fantasy :: Filmy-
Přejdi na: