Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 °Pán prstenů°

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Pán prstenů° Empty
PříspěvekPředmět: °Pán prstenů°   °Pán prstenů° Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 12:24 am

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu

°Pán prstenů° Theatrical_poster°Pán prstenů° Teaser_poster


Hlavním hrdinou je hobit Frodo Pytlík, který se ve své vlastní domovině zvané Středozemě dostal do samotného centra bitvy mytických proporcí. Bude muset během svého putování prokázat, že moc přátelství a individuální odvahy dokáže úspěšně čelit i těm nejničivějším silám temnoty. Frodova dobrodružství odstartuje dar jeho příbuzného Bilba. Od něj získá magický prsten, který Froda postaví do soboje se silami zla reprezentovanými krutovládcem Sauronem. Ten touží za každou cenu získat prsten, protože je pro něj zdrojem neomezené moci, jedině s jeho pomocí se mu může podařit zotročit lid Středozemě a stát se jeho neomezeným pánem. Ve snaze čelit Sauronovým temným plánům, se musí Frodo spojit se několika dalšími bytostmi. Vytvoří s nimi takzvané Společenstvo složené z jeho přátel, čaroděje, elfa, trpaslíka a dalších pomocníků, se kterými se vydá na cestu na jejímž konci doufají, že se jim podaří prsten jednou provždy zničit. Jejich cesta však prokáže, že nejenom magické prsteny, ale také sounáležitost všech živých bytostí mohou dokázat netušené věci. Musí však čelit nejen nebezpečím, která na ně číhají na územích ovládaných Sauronem, ale i rozkladné moci samotného prstenu.

Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring, The

Fantasy / Dobrodružný / Akční / Thriller
Nový Zéland / USA, 2001, 178 min (SE: 219 min)

Režie: Peter Jackson
Hrají: Elijah Wood, Ian McKellen, Viggo Mortensen, Sean Astin, Cate Blanchett, Sean Bean, Liv Tyler, John Rhys-Davies, Billy Boyd, Dominic Monaghan, Orlando Bloom, Christopher Lee, Hugo Weaving, Ian Holm, Marton Csokas, Craig Parker, Andy Serkis, Ian Mune, Harry Sinclair, Elizabeth Moody, Peter Jackson, Bill Johnson, Billy Jackson, Bret McKenzie
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Pán prstenů° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Pán prstenů°   °Pán prstenů° Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 12:26 am

Pán prstenů: Dvě věže


°Pán prstenů° Theatrical_poster°Pán prstenů° Teaser_poster°Pán prstenů° Finaltheatrical_poster


Druhý díl filmové ságy o nebezpečném putování jehož cílem má být zničení prokletého prstenu moci začíná tam kde první skončil. Opět je hlavním hrdinou hobit Frodo. Ten se získal od svého příbuzného Bilba magický prsten po kterém touží temný Sauron a tak se dostal do samotného centra souboje mezi silami světla a temnot. Frodo jako vůdce společenství složeného z jeho přátel, kouzelníka, elfa, trpaslíka a dalších pomocníků pokračuje na cestě na vrchol sopky, aby zde prsten jednou provždy zničil. První díl byl nominován na Zlatý glóbus a získal cenu AFI. Díky zájmu diváků překročil zisk 350 milionů dolarů a především přesvědčil příznivce knihy, že tento dnes již klasický příběh lze úspěšně zfilmovat. V nezměněné sestavě vám teď tvůrci předkládají druhý díl fantaskního putování.

Lord of the Rings: The Two Towers, The

Fantasy / Dobrodružný / Akční
USA / Nový Zéland / Německo, 2002, 179 min (SE: 226 min)

Režie: Peter Jackson
Hrají: Elijah Wood, Ian McKellen, Viggo Mortensen, Sean Astin, Liv Tyler, Billy Boyd, John Rhys-Davies, Dominic Monaghan, Christopher Lee, Miranda Otto, Brad Dourif, Orlando Bloom, Cate Blanchett, Karl Urban, Bernard Hill, David Wenham, Andy Serkis, Craig Parker, Sean Bean, Nathaniel Lees, Robyn Malcolm, Hugo Weaving, Robbie Magasiva, Peter Jackson, John Noble, Billy Jackson
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Pán prstenů° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Pán prstenů°   °Pán prstenů° Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 12:29 am

Pán prstenů: Návrat krále


°Pán prstenů° Theatrical_poster°Pán prstenů° Aragorn_poster°Pán prstenů° Gollum_poster


Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Čaroděj Gandalf, elf Legolas a trpaslík Gimli spěchají s dědicem trůnu Aragornem na pomoc zemi Gondor, která odolává ohromnému Sauronovu vojsku. Hobiti Frodo a Sam se v doprovodu Gluma snaží dostat hluboko do země Mordor, kde musí v ohních Hory osudu zničit magický Prsten moci. Jedině tak bude síla mocného pána temnot Saurona zlomena. Podaří se jim naplnit poslání Společenstva a zachránit Středozem? A za jakou cenu?

Lord of the Rings: The Return of the King, The

Fantasy / Dobrodružný / Akční
USA / Nový Zéland / Německo, 2003, 201 min (SE: 253 min)

Režie: Peter Jackson
Hrají: Elijah Wood, Billy Boyd, Dominic Monaghan, Sean Astin, Ian McKellen, Ian Holm, Viggo Mortensen, Orlando Bloom, Liv Tyler, Christopher Lee, Cate Blanchett, John Rhys-Davies, Bernard Hill, Brad Dourif, Miranda Otto, Marton Csokas, Hugo Weaving, Karl Urban, Sean Bean, David Wenham, John Noble, Andy Serkis, Bruce Spence, Peter Jackson, Billy Jackson, Bret McKenzie
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Pán prstenů° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Pán prstenů°   °Pán prstenů° Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 12:36 am

sem se divila, ze tady tohle tema neni, cekala sem cekala, tak sem ho udelala sama. ale radsi uz sem toho moc pridavat nebudu, protoze, kdybych sem mela dat vsechny svoje oblibeny fantasy filmy, bylo by to hodne obsahly tema
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Pán prstenů° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Pán prstenů°   °Pán prstenů° Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 12:39 am

no v kazdym pripade pana prstenů miluju
uz se tesim az bude hotovy hobit, mam ty rozsireny edice s sesti dvd, takze kdyz marodim, tak se alespon zabavim. vazne tenhle film miluju, kazdy asi ceka ze reknu ze mam nejradsi Eliaha Wooda, ale ne, neni to tak Sean Astin a Ian McKellen, ale v prvni rade Sean. proste sem se do nej zamilovala. kiss I love you
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Pán prstenů° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Pán prstenů°   °Pán prstenů° Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 12:44 am

ono má byť sfilmovaný aj Hobit? Shocked
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Pán prstenů° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Pán prstenů°   °Pán prstenů° Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 12:46 am

angie napsal:
ono má byť sfilmovaný aj Hobit? Shocked

no jo peter jackson uz na tom pracuje. Smile
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Pán prstenů° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Pán prstenů°   °Pán prstenů° Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 12:55 am

kelly01 napsal:
angie napsal:
ono má byť sfilmovaný aj Hobit? Shocked

no jo peter jackson uz na tom pracuje. Smile
jupííí Yahoo ...tú knižku mám doma, dostala som ju na jedny Vianoce (už nepamätám ktoré Big Grin ) a páčila sa mi...Pána prsťeňov som nečítala ale Hobita jo Big Grin ...takže na film sa moc teším Yes
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Pán prstenů° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Pán prstenů°   °Pán prstenů° Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 1:00 am

me se hobit libil mnohem vic. cetla sem ho v sesty tride jako povinnou cetbu, a od te chvile miluju fantasy, pak sem precetla snad vsechno od tolkiena a tak to slo dal az k serii Twilight zatim sem neobjevila zadnou dalsi sagu, ktera by me nadchla
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Pán prstenů° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Pán prstenů°   °Pán prstenů° Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 1:27 pm

tady mate odkaz na imdb abyste mi verili s tim Hobitem. ale bude na dva díly. uvidime. zatim jsou obsazení jen Ian McKellen jako gandalf a Andy Serkis jako Glum


http://www.imdb.com/title/tt0903624/
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

°Pán prstenů° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Pán prstenů°   °Pán prstenů° Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 2:00 pm

Ja jsem videla prvni dil a stacilo mi...jak davali ten zbytek, tak jsem se nedivala...asi me tady ukamenujete, ale prislo mi to jako kravina...Nebudu to osocovat, proste me to nezaujalo ani nenadchlo...
Jedine, co se mi tam trosicku libilo, no nevim ted jak se ti dva jmenovali, ale ona je Liv Tyler , no a ten chlap....nevim, jestli se dali dohromady, ptz. jsem dalsi dily nevidela, ale tak to je fuk Laughing
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Pán prstenů° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Pán prstenů°   °Pán prstenů° Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 4:38 pm

Sisi-Alex napsal:
Ja jsem videla prvni dil a stacilo mi...jak davali ten zbytek, tak jsem se nedivala...asi me tady ukamenujete, ale prislo mi to jako kravina...Nebudu to osocovat, proste me to nezaujalo ani nenadchlo...
Jedine, co se mi tam trosicku libilo, no nevim ted jak se ti dva jmenovali, ale ona je Liv Tyler , no a ten chlap....nevim, jestli se dali dohromady, ptz. jsem dalsi dily nevidela, ale tak to je fuk Laughing

co blaznis proc bysme te meli kamenovat, kazdy ma rad neco jinyho. to je tvuj nazor a basta. se prece nic nedeje, od toho se delaji takovehle fora, aby se tam mohlo diskutovat a ne jen napsat ze se tito taky libi atd. rikase tomu svoboda slova a projevu. Smile
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Pán prstenů° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Pán prstenů°   °Pán prstenů° Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 9:40 pm

kelly01 napsal:
Sisi-Alex napsal:
Ja jsem videla prvni dil a stacilo mi...jak davali ten zbytek, tak jsem se nedivala...asi me tady ukamenujete, ale prislo mi to jako kravina...Nebudu to osocovat, proste me to nezaujalo ani nenadchlo...
Jedine, co se mi tam trosicku libilo, no nevim ted jak se ti dva jmenovali, ale ona je Liv Tyler , no a ten chlap....nevim, jestli se dali dohromady, ptz. jsem dalsi dily nevidela, ale tak to je fuk Laughing

co blaznis proc bysme te meli kamenovat, kazdy ma rad neco jinyho. to je tvuj nazor a basta. se prece nic nedeje, od toho se delaji takovehle fora, aby se tam mohlo diskutovat a ne jen napsat ze se tito taky libi atd. rikase tomu svoboda slova a projevu. Smile
jj presne taak Smile ...každý má svoj názor a to nieje nič zlé......inak mne sa tiež najprv Pán prsteňov nepáčil Laughing ....až na durhé pozretie som tomu pochopila a po nejakom čase som videla aj ďaľšie časti...no moc si to už ani nepamätám...požičala som si aj knihu, ale nebavila ma Laughing lebo keď už som videla film a vedela som ako to bude ďalej nejak ma to nebralo....ale určite si to niekedy chcem prečítať...snáď keď vyrastiem Laughing
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Pán prstenů° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Pán prstenů°   °Pán prstenů° Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 9:44 pm

já na pána prstenů nedám dopustit, vzdy kdyz marodim tak jeden den koukam na vsechny díly pána prstenu, druhy den ńa vsechny HP a vetsinou ten treti na vsechny starwars
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Pán prstenů° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Pán prstenů°   °Pán prstenů° Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 10:38 pm

°Pán prstenů° 557df0e3530eada446cb52674ae38f61_The_Lord_of_the_Rings__The_One_Ring_3D_Screensaver
°Pán prstenů° Orland-bloom-lord-of-the-rings-400a050107
°Pán prstenů° Lord-of-the-rings-return-of-the-king-heroes-flames-4900867
°Pán prstenů° Lord_l
°Pán prstenů° Lord-of-the-rings-photo-xxl-lord-of-the-rings-6228668
°Pán prstenů° The-lord-of-the-rings-war-of-the-ring
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Pán prstenů° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Pán prstenů°   °Pán prstenů° Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 4:34 pm

ešte som zabudla skomentovať Orlanda ako Legolasa Laughing ...bol tam deesne sexy I love you ....a tá Arwen mooc pjekná Smile
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Pán prstenů° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Pán prstenů°   °Pán prstenů° Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 5:56 pm

angie napsal:
ešte som zabudla skomentovať Orlanda ako Legolasa Laughing ...bol tam deesne sexy I love you ....a tá Arwen mooc pjekná Smile

jo, ten tam byl uzasnej, ale ja stale tvrdim, ze nejkrasnejsi a nejroztomilejsi tam bys Sam Krepelka. vazne. je to takovy muj budulinek. nejlepsi byl v návratu krále. moje nejoblibenejsi scena z celyho filmu je ta, jak pipin zpívá v navratu krále. ta pisnicka je tak krásná

Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Pán prstenů° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Pán prstenů°   °Pán prstenů° Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 6:11 pm

tak tuhle taky muzu
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Pán prstenů° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Pán prstenů°   °Pán prstenů° Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 11:06 pm

jj ten Sam je tiež strašne zlatý Smile som si nevedela vybaviť najprv ktorý to je....a tá pieseň je moc krásna I love you ....aj tá druhá....mne sa strašne lúbia také filmové hudby na taký štýl
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

°Pán prstenů° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Pán prstenů°   °Pán prstenů° Icon_minitimeFri Jan 23, 2009 3:30 pm

Já mám hrozně ráda Smíška...ale v knize je asi lepší než ve filmu...ve filmu je lepší Pipin...ale Sam...Sam je tak rozkošnej...fakt mu ta role sedla...
A Gandalf je geniální...a Arwen, Legolas a Galadriel se mi taky líbí...no jedinej kdo se mi moc nelíbí je Faramir...což mě mrzí protože v knize ho mám hrozně ráda...
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Pán prstenů° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Pán prstenů°   °Pán prstenů° Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 11:20 am

já to mám ráda complet, bez pána prstenů nejezdim ani na dovolenou.
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

°Pán prstenů° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Pán prstenů°   °Pán prstenů° Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 1:17 pm

Laughing to se mi líbí... četlas i jiné knížky od Tolkiena?
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Pán prstenů° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Pán prstenů°   °Pán prstenů° Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 4:53 pm

Alice napsal:
Laughing to se mi líbí... četlas i jiné knížky od Tolkiena?

vsechno co se tyka pána prstenů a Tolkiena mám načteno a dobře uloženo, akorat se mi moc nelibili The Children of Húrin, to mě vazne nejak nenadchlo
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

°Pán prstenů° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Pán prstenů°   °Pán prstenů° Icon_minitimeMon Mar 02, 2009 1:52 pm

Já je nakonec nečetla... četla jsem Silmarillion, Nedokončený příběhy, Hobita a PP... ale teda Hobit se mi až tolik nelíbil, ale neni to tou knížkou, ale tim, že já neměla nikdy moc ráda Bilba
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





°Pán prstenů° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Pán prstenů°   °Pán prstenů° Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
°Pán prstenů°
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní fantasy :: Filmy-
Přejdi na: