Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Tak co jdete do kina????

Goto down 
+2
Sisi-Alex
kelly01
6 posters

Tak co jdete do kina??
ano, na premiéru
Tak co jdete do kina???? I_vote_lcap25%Tak co jdete do kina???? I_vote_rcap
 25% [ 2 ]
ano, na předpremiéru
Tak co jdete do kina???? I_vote_lcap38%Tak co jdete do kina???? I_vote_rcap
 38% [ 3 ]
ano, ale né hned
Tak co jdete do kina???? I_vote_lcap37%Tak co jdete do kina???? I_vote_rcap
 37% [ 3 ]
ne, počkam si až to bude na dvd
Tak co jdete do kina???? I_vote_lcap0%Tak co jdete do kina???? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 8
 

AutorZpráva
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

Tak co jdete do kina???? Empty
PříspěvekPředmět: Tak co jdete do kina????   Tak co jdete do kina???? Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 6:54 pm

ahoj, tak jak, uz mate koupeny lupeny????
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

Tak co jdete do kina???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak co jdete do kina????   Tak co jdete do kina???? Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 6:56 pm

ano, na předpremiéru, jj, je to tak a uz se nemuzu dočkat. doufam, že date nekdo vedet, jestli tam taky budete, 26,11, Cinema city zlicin. mohli bysme se konecne poznat. huráááááá uz aby byla streda. ja snad prasknu očekáváním Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Tak co jdete do kina???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak co jdete do kina????   Tak co jdete do kina???? Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 8:17 pm

Ja nevim...psali mi z naseho kina, ze to bude 10. a 11. ledna 2009...mam i cislo na rezervaci, ale nevim...jelikoz je to sobota a nedela a zacina to v pul 7 vecer, nejedou mi pak uz autobusy...coz je na nic, jelikoz nase skola ma jeste tak nejak ples, na ktery ale stejne nepujdu Laughing ....no , cili....pokud se mi podari premluvit mamku nebo tatku, aby pro nas prijeli, tak ano...pokud ne, budu muset zas nekoho v okoli otravovat, at mi to stahne (coz budu asi i tak Laughing ) , jenze do ledna to mozna sezenu i na dvd driv Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Tak co jdete do kina???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak co jdete do kina????   Tak co jdete do kina???? Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 8:23 pm

U nás to bude už ve čtvrtek - lístky si koupím asi v pondělí, jak to zrovna stihnu... ale nemám s kým jít, sakra. Nikdo z mých přátel se o Stmívání nezajímá, takovej pech, co? A mě se nechce do sousedního města - kde to bude - jezdit sama... ale nebojte, já už někoho přemluvím. hehe
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Tak co jdete do kina???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak co jdete do kina????   Tak co jdete do kina???? Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 8:37 pm

Toz porad to mas lepsi nez ja...ja mam s kym jit, ale zas nemuzu a nebo kdyz budu moct, tak az v lednu :D :D
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

Tak co jdete do kina???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak co jdete do kina????   Tak co jdete do kina???? Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 12:18 am

no tak ja som odmietla čakať kým to u nás pôjde v januári (ach to Slovensko) a tak som sa rozhodla s kamoškou, že na to ideme do Brna I love you ....ideme na budúcu sobotu čiže 29.11. a straašne moc sa teším Smile ....ešte to nieje isté na 100% lebo nevieme či sa nám podarí rezervovať lístky nejako, ale ak hej tak ideme určite...a ideme do Brna do Olympie....
Návrat nahoru Goto down
Marfe
Smrtelník
Smrtelník
Marfe


Female
Poèet pøíspìvkù : 112
Age : 33
Location : Con mi amor Marcelo.. :)
Job/hobbies : Marcelo - mi amor a nakupovanie... :)
Registration date : 24. 10. 08

Tak co jdete do kina???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak co jdete do kina????   Tak co jdete do kina???? Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 12:20 am

ja idem, ale pekne do Auparku v BA, ked to bude na SR.... Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.miforo.latin.cz
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

Tak co jdete do kina???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak co jdete do kina????   Tak co jdete do kina???? Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 12:41 am

no ja pôjdem tiež ešte raz v januári potom keď to príde sem Laughing ....nech sa zasmejem na tom jak zas Slováci dokašlú dabing....lebo samozrejme ako inak určite to preložia Mad ma z toho klepne raz Laughing
Návrat nahoru Goto down
Marfe
Smrtelník
Smrtelník
Marfe


Female
Poèet pøíspìvkù : 112
Age : 33
Location : Con mi amor Marcelo.. :)
Job/hobbies : Marcelo - mi amor a nakupovanie... :)
Registration date : 24. 10. 08

Tak co jdete do kina???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak co jdete do kina????   Tak co jdete do kina???? Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 12:50 am

angie napsal:
no ja pôjdem tiež ešte raz v januári potom keď to príde sem Laughing ....nech sa zasmejem na tom jak zas Slováci dokašlú dabing....lebo samozrejme ako inak určite to preložia Mad ma z toho klepne raz Laughing
moja, to isto nebude dabing, ale titulky Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.miforo.latin.cz
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

Tak co jdete do kina???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak co jdete do kina????   Tak co jdete do kina???? Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 12:53 am

Marfe napsal:
angie napsal:
no ja pôjdem tiež ešte raz v januári potom keď to príde sem Laughing ....nech sa zasmejem na tom jak zas Slováci dokašlú dabing....lebo samozrejme ako inak určite to preložia Mad ma z toho klepne raz Laughing
moja, to isto nebude dabing, ale titulky Laughing
no dosť o tom pochybujem...keďže to u nás uviedli prístupnosť od 12 rokov, označili to ako fantasy a prirovnávajú to všade na plagátoch k HP (čo je nad moje chápanie)...a HP a Eragona a Narniu a podobné veci, ktoré si tí "múdri" ľudia myslia, že sú tomu podobné dabujú tak asi nadabujú aj TW....uvidíme....snáď ich aspoň jeden jediný raz osvieti
Návrat nahoru Goto down
Marfe
Smrtelník
Smrtelník
Marfe


Female
Poèet pøíspìvkù : 112
Age : 33
Location : Con mi amor Marcelo.. :)
Job/hobbies : Marcelo - mi amor a nakupovanie... :)
Registration date : 24. 10. 08

Tak co jdete do kina???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak co jdete do kina????   Tak co jdete do kina???? Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 3:29 pm

jaj, zlato, tak to ma nenapadlo, ale tak asi máš pravdu, že to bude dabing, ale zase u nás, je to vždy tak, že napr. aj ten HP, napr. cez víkend chodí nadabovaný a cez týždeň, alebo večer chodí aj s titulkami, takže to u nás bude isto aj aj....
Návrat nahoru Goto down
http://www.miforo.latin.cz
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

Tak co jdete do kina???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak co jdete do kina????   Tak co jdete do kina???? Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 9:36 pm

Marfe napsal:
jaj, zlato, tak to ma nenapadlo, ale tak asi máš pravdu, že to bude dabing, ale zase u nás, je to vždy tak, že napr. aj ten HP, napr. cez víkend chodí nadabovaný a cez týždeň, alebo večer chodí aj s titulkami, takže to u nás bude isto aj aj....
wow tak to máte super....u nás je to len buď tak alebo tak.... :( ....ale tak uvidíme....keď uvidia aké to má úspechy a že to neni rozprávka pre 12 ročné deti tak to možno nehajú s titulkami Smile budem sa modliť Laughing ...ale tak či tak, raz sa to s dabingom objaví a na to sa na jednej strane teším Laughing že čo to bude...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tak co jdete do kina???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak co jdete do kina????   Tak co jdete do kina???? Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 3:34 pm

ja chcem radsej dabing Razz hehe ... a ci pojdem?? ... mno jasne, ze hej, asi ten Aupark zvolim love ...
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Tak co jdete do kina???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak co jdete do kina????   Tak co jdete do kina???? Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 4:40 pm

Sisi-Alex napsal:
Toz porad to mas lepsi nez ja...ja mam s kym jit, ale zas nemuzu a nebo kdyz budu moct, tak az v lednu :D :D

No tak jsme na tom stejně, Sisi. Já nebudu moct jít do kina teď... cry cry cry
Musím si počkat až na příště. Mad Mad Mad A to bude snad taky až příští rok. :(
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Maus
Smrtelník
Smrtelník
Maus


Female
Poèet pøíspìvkù : 22
Age : 32
Location : Praha
Registration date : 02. 11. 08

Tak co jdete do kina???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak co jdete do kina????   Tak co jdete do kina???? Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 11:28 pm

já na to měla jít ve čtvrtek,ale sem nemocná a nikam nemůžu musím počkat až mě doktorka propustí zrdravou cry cry
Návrat nahoru Goto down
http://liv-tyler.ic.cz/
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

Tak co jdete do kina???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak co jdete do kina????   Tak co jdete do kina???? Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 8:21 pm

už som bolaaaaa I love you Yahoo Yahoo Yahoo

BTW neviete kedy vyjde DVD?? Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tak co jdete do kina???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak co jdete do kina????   Tak co jdete do kina???? Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 8:42 pm

angie napsal:
už som bolaaaaa I love you Yahoo Yahoo Yahoo

BTW neviete kedy vyjde DVD?? Laughing

len o take tri storocia u nas Laughing ...
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

Tak co jdete do kina???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak co jdete do kina????   Tak co jdete do kina???? Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 10:11 pm

Luna napsal:
angie napsal:
už som bolaaaaa I love you Yahoo Yahoo Yahoo

BTW neviete kedy vyjde DVD?? Laughing

len o take tri storocia u nas Laughing ...
tiež si myslím Laughing ....ale myslela som v Čechách...tam to čakám skôr ako u nás Laughing
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Tak co jdete do kina???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak co jdete do kina????   Tak co jdete do kina???? Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 8:45 pm

Heh, tak přece jen na poslední chvíli půjdu... ve středu 3.12. , kdy je v kinech naposled a pak dlouho ani nebude, dokud nebude dabing. Takže až příští rok.
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Sponsored content





Tak co jdete do kina???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak co jdete do kina????   Tak co jdete do kina???? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tak co jdete do kina????
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Forks :: Ankety-
Přejdi na: