Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 * MIDNIGHT SUN *

Goto down 
+6
Bella
angie
markov
AdaVonBB
Sisi-Alex
merunnnka
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
merunnnka
Smrtelník
Smrtelník
merunnnka


Female
Poèet pøíspìvkù : 63
Age : 30
Job/hobbies : volleyball, reading , PC, Twilight
Nej kniha : Twilight
Registration date : 22. 12. 08

* MIDNIGHT SUN * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * MIDNIGHT SUN *   * MIDNIGHT SUN * Icon_minitimeMon Dec 22, 2008 8:54 am

Můžu vás poprosit, aby jste to překládali??Já tomu totiž nerozumím!!! cry Díky
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

* MIDNIGHT SUN * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * MIDNIGHT SUN *   * MIDNIGHT SUN * Icon_minitimeMon Dec 22, 2008 1:23 pm

merunnnka napsal:
Můžu vás poprosit, aby jste to překládali??Já tomu totiž nerozumím!!! cry Díky

Neni to nic z MS, vetsinou jsou techtnicke veci ze Stephinych stranek...Pise tam, ze prestala psat MS, protoze nekdo ze stabu, co natacel film, dal na internet tech zverejnenych 12 kapitol z MS, to ji nastvalo...Proto prozatim prestala psat dalsi kapitoly,. planuje ale nekdy v budoucnu se k tomu vratit...pak jsou takove spis technicke veci, ze se nekterym nezobrazuje prvni kapitola u ni na strankach a tak...
Návrat nahoru Goto down
merunnnka
Smrtelník
Smrtelník
merunnnka


Female
Poèet pøíspìvkù : 63
Age : 30
Job/hobbies : volleyball, reading , PC, Twilight
Nej kniha : Twilight
Registration date : 22. 12. 08

* MIDNIGHT SUN * Empty
PříspěvekPředmět: Díky..jsi moc hodná   * MIDNIGHT SUN * Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 3:10 pm

Sisi-Alex napsal:
merunnnka napsal:
Můžu vás poprosit, aby jste to překládali??Já tomu totiž nerozumím!!! cry Díky

Neni to nic z MS, vetsinou jsou techtnicke veci ze Stephinych stranek...Pise tam, ze prestala psat MS, protoze nekdo ze stabu, co natacel film, dal na internet tech zverejnenych 12 kapitol z MS, to ji nastvalo...Proto prozatim prestala psat dalsi kapitoly,. planuje ale nekdy v budoucnu se k tomu vratit...pak jsou takove spis technicke veci, ze se nekterym nezobrazuje prvni kapitola u ni na strankach a tak...
Smile
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

* MIDNIGHT SUN * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * MIDNIGHT SUN *   * MIDNIGHT SUN * Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 3:19 pm

merunnnka:...nemas za co... Smile
Návrat nahoru Goto down
AdaVonBB
Smrtelník
Smrtelník
AdaVonBB


Female
Poèet pøíspìvkù : 29
Age : 30
Nej kniha : hadajte
Registration date : 02. 01. 09

* MIDNIGHT SUN * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * MIDNIGHT SUN *   * MIDNIGHT SUN * Icon_minitimeWed Jan 07, 2009 5:25 pm

ja som tak rozmyslala viete ako tu v MS sa bella pytala , že keby Edwarda niekto prinutil niečo ziest čo by urobil a on si odhryzol z tej pizze a potom rozmyslal ze ako to zo seba dostane.......ako to zo seba dostane ? Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

* MIDNIGHT SUN * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * MIDNIGHT SUN *   * MIDNIGHT SUN * Icon_minitimeWed Jan 07, 2009 7:06 pm

AdaVonBB napsal:
ja som tak rozmyslala viete ako tu v MS sa bella pytala , že keby Edwarda niekto prinutil niečo ziest čo by urobil a on si odhryzol z tej pizze a potom rozmyslal ze ako to zo seba dostane.......ako to zo seba dostane ? Embarassed

Vyzvraci to...myslim, ze to bylo receno v TW...nebo jsem to nekde cetla...
Návrat nahoru Goto down
markov
Smrtelník
Smrtelník
markov


Female
Poèet pøíspìvkù : 12
Registration date : 20. 12. 08

* MIDNIGHT SUN * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * MIDNIGHT SUN *   * MIDNIGHT SUN * Icon_minitimeWed Jan 07, 2009 9:14 pm

Ano, je to hned v Twilight - musí to vykašlat / vydávit.
Návrat nahoru Goto down
http://www.forum.rivombrosa.net
AdaVonBB
Smrtelník
Smrtelník
AdaVonBB


Female
Poèet pøíspìvkù : 29
Age : 30
Nej kniha : hadajte
Registration date : 02. 01. 09

* MIDNIGHT SUN * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * MIDNIGHT SUN *   * MIDNIGHT SUN * Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 10:26 am

to je akoze len tak povedal aaaaaaaa mimochod to budem musiet vyvracat? sa mi to k nemu nehodi, a som to nikde nenasla v twilight Laughing ok koncim s touto temou....nechutne
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

* MIDNIGHT SUN * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * MIDNIGHT SUN *   * MIDNIGHT SUN * Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 7:22 pm

Ona se ho myslim ptala, ze kdyz neco sni, tak jakoze co? no a on, ze to ze sebe musi dostat...cili proste vyzvacet, vydavit, vykaslat...jak chces Laughing
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

* MIDNIGHT SUN * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * MIDNIGHT SUN *   * MIDNIGHT SUN * Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 3:58 pm

jj bolo to tak Smile ....chudáčik Ed Laughing
Návrat nahoru Goto down
AdaVonBB
Smrtelník
Smrtelník
AdaVonBB


Female
Poèet pøíspìvkù : 29
Age : 30
Nej kniha : hadajte
Registration date : 02. 01. 09

* MIDNIGHT SUN * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * MIDNIGHT SUN *   * MIDNIGHT SUN * Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 5:20 pm

Laughing sa z neho kvoli belle stane bulimik
Návrat nahoru Goto down
Bella
Smrtelník
Smrtelník
Bella


Female
Poèet pøíspìvkù : 102
Age : 30
Nej kniha : Stmívání, Nový měsíc, Zatmění, Rozbřesk
Registration date : 02. 02. 09

* MIDNIGHT SUN * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * MIDNIGHT SUN *   * MIDNIGHT SUN * Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 7:59 pm

AdaVonBB napsal:
Laughing sa z neho kvoli belle stane bulimik




Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

* MIDNIGHT SUN * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * MIDNIGHT SUN *   * MIDNIGHT SUN * Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 4:24 pm

společnost egmont na svých stránkách uveřejnila a přeložila první kapitolu MS

1. První pohled


Byla to přesně ta denní doba, kdy jsem si ze všeho nejvíc přál, abych mohl usnout.
Střední škola.
Nebo bych měl spíš říct očistec? Pokud existoval nějaký způsob, jak bych mohl odčinit své hříchy, tímhle bych si nějaké kladné body na účet asi připsal. Časem jsem si na tu nudu zvykl; každý den se zdál, což bylo neuvěřitelné, ještě monotónnější než ten předešlý.
Řekl bych, že to pro mě byla jakási forma spánku – pokud spánek definujeme jako stav bez života mezi obdobími aktivity.
Zíral jsem na praskliny, které se táhly omítkou v zadním rohu jídelny, a představoval si vzory, které tam ve skutečnosti nebyly. Byl to jeden ze způsobů, který mi pomáhal nevnímat blábolící hlasy, které mi zněly v hlavě jako příval říčního proudu.
Několik stovek hlasů jsem ignoroval z nudy. Pokud šlo o lidskou mysl, už jsem to dávno všechno slyšel. Dneska všechny myšlenky pohlcovalo nicotné drama nového příspěvku k malé skupince studentů, která chodila to téhle školy. Bylo tak snadné je vyvést z míry. Úplně jsem viděl, jak se ta nová tvář znovu a znovu vrací do myšlenek všech přítomných, ze všech stran. Byla to jen obyčejná lidská holka. Vzrušení, které její příchod vyvolal, bylo přímo otravně předvídatelné – jako když hodíte děcku nějakou blýskavou cetku. Polovina kluků se chovala jako ovce, už se viděli, jak jsou do ní zamilovaní, jen proto, že ona byla něco nového, na co se tu dalo koukat. Dal jsem si ještě větší práci, abych je ignoroval.
Byly jen čtyři hlasy, které jsem ignoroval ze slušnosti: mí dva bratři a dvě sestry, kteří byli tak zvyklí na to, že v mé přítomnosti nemají žádné soukromí, že na to málokdy vůbec pomysleli. Poskytoval jsem jim tolik soukromí, kolik bylo v mých silách. Pokoušel jsem se neposlouchat, pokud to šlo.
Pokoušel jsem se, jak to šlo, ale stejně… věděl jsem. Rosalie myslela, jako vždycky, na sebe. Zahlédla svůj vlastní profil jako odraz v něčích brýlích a teď už dlouho uvažovala nad vlastní dokonalostí. Rosaliina mysl byla mělká louže a čekalo v ní jen málo překvapení.
Emmett zuřil nad zápasem, který v noci prohrál s Jasperem. Bude muset vynaložit veškerou svou omezenou trpělivost, aby vydržel do konce vyučování, než ho vyzve k odvetě. Když jsem poslouchal, co si Emmett myslí, nikdy jsem se necítil jako vetřelec, protože si nikdy nemyslel nic, co by neřekl nahlas nebo to přímo neudělal. Možná jsem se cítil provinile, když jsem četl myšlenky těch ostatních, protože jsem věděl, že nechtějí, abych je znal. Pokud byla Rosaliina mysl mělká kaluž, Emmettova mysl byla jezero beze stínů, čirá jako sklo.
A Jasper… trpěl. Potlačil jsem povzdech.
Edwarde. Alice mě v duchu oslovila jménem a já jí najednou věnoval všechnu svou pozornost.
Bylo to úplně stejné, jako by někdo moje jméno vyslovil nahlas. Byl jsem rád, že jméno, které mi dali, v poslední době vyšlo z módy – dřív to bylo děsné, vždycky když někdo pomyslel na nějakého Edwarda, automaticky jsem otočil hlavu …
Teď se moje hlava neotočila. Alice a já jsme v těchhle soukromých rozhovorech byli dobří. Jen málokdy nás někdo nachytal. Očima jsem pořád zůstával viset na omítce.
Jak je na tom? zeptala se mě.
Zamračil jsem se, jen trošku jsem stáhl rty. Nic, čeho by si mohli všimnout ostatní. Mohl jsem se klidně mračit z nudy.
Tón, ve kterém Alice přemýšlela, byl teď znepokojivý. Hrozí snad nějaké nebezpečí?
Otočil jsem pomalu hlavou doleva, jako kdybych se díval na cihly ve zdi, povzdechl jsem si a otočil hlavu zase doprava, zpátky na praskliny na stropě. Jen Alice věděla, že jsem zakroutil hlavou.
Vydechla. Dej mi vědět, kdyby se to moc zhoršilo.
Pohnul jsem jen očima, nahoru ke stropu a pak zase zpátky dolů.
Díky, že to děláš. Byl jsem rád, že jí nemůžu odpovědět nahlas. Co bych řekl? „Nemáš zač?“ To těžko. Jasperovy vnitřní zápasy jsem poslouchal nerad. Bylo opravdu nutné takhle experimentovat? Nebylo by bezpečnější prostě přiznat, že se možná nebude se svou žízní umět nikdy vypořádat tak jako my všichni ostatní a nenaučí se neustále posouvat své hranice? Proč si zahrávat s katastrofou?
Od té doby, co jsme si naposled vyrazili na lov, uplynuly dva týdny. Pro nás ostatní ten časový úsek nepředstavoval nic obzvlášť složitého. Někdy to bylo trochu znepokojivé – pokud se nějaký člověk přiblížil až příliš, pokud vítr zafoukal nesprávným směrem. To se ale stávalo málokdy. Instinkt jim říkal to, co by jejich vědomá mysl nikdy nepochopila: byli jsme nebezpeční.
Jasper byl zrovna teď velmi nebezpečný.
Na konci stolu, který byl nejblíže k našemu, zůstala stát nějaká malá holka a povídala si s kamarádkou. Pohodila hlavou s krátkými, pískově žlutými vlasy a prohrábla si je prsty. Vzduch proudící od topení k nám zanesl její vůni. Byl jsem už zvyklý na to, jaké pocity ve mně ta vůně vyvolává – suchou bolest v krku, dutý pocit touhy někde v žaludku, svaly napnuté samy od sebe a záplavu jedu rozlévající se v ústech...

ZBYTEK KAPITOLY NA
kód:
http://www.egmont.cz/stmivani?ukazka2
Návrat nahoru Goto down
AdaVonBB
Smrtelník
Smrtelník
AdaVonBB


Female
Poèet pøíspìvkù : 29
Age : 30
Nej kniha : hadajte
Registration date : 02. 01. 09

* MIDNIGHT SUN * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * MIDNIGHT SUN *   * MIDNIGHT SUN * Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 4:11 pm

no viem ze to nie je z midnight sun-u.....ale su tu celkom pekné vystrihnuté scény zo ságy....po anglicky...ale verim ze to zvladnete


kód:
http://www.stepheniemeyer.com/twilight_outtakes.html
kód:
http://www.stepheniemeyer.com/nm_outtakes.html
kód:
http://www.stepheniemeyer.com/nm_extras.html
Návrat nahoru Goto down
Anesa
Smrtelník
Smrtelník



Poèet pøíspìvkù : 3
Registration date : 16. 02. 09

* MIDNIGHT SUN * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * MIDNIGHT SUN *   * MIDNIGHT SUN * Icon_minitimeMon Mar 16, 2009 7:41 pm

Ahoj. Mam všech 12 kapitol Půlnočního slunce c češtině. Dobrej překlad. Tak vám to sem může dát. Ale nevim kam?
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

* MIDNIGHT SUN * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * MIDNIGHT SUN *   * MIDNIGHT SUN * Icon_minitimeMon Mar 16, 2009 8:01 pm

Anesa napsal:
Ahoj. Mam všech 12 kapitol Půlnočního slunce c češtině. Dobrej překlad. Tak vám to sem může dát. Ale nevim kam?

Ahoj, bohuzel jsem tvuj odkaz na stahovani musela smazat. Mame na foru zakaz odkazu se stahovanim celych knih, protoze ruzne po netu chodi lidi, kteri weby s odkazy na stahovani udavaji, takze to je prvni.
Druhe: Samozrejme tu muzes dat nabidku a kdo bude chtit, napise ti. Klidne to muzes rozesilat zpravama nebo pres maily. Nezlob se za smazani, ale nechceme, aby nam forum smazali.
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

* MIDNIGHT SUN * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * MIDNIGHT SUN *   * MIDNIGHT SUN * Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 11:31 am

Anesa: poslala jsem ti ohledně toho zprávu...díky moc Smile
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

* MIDNIGHT SUN * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * MIDNIGHT SUN *   * MIDNIGHT SUN * Icon_minitimeTue Apr 07, 2009 1:54 pm

Četl jste to někdo?
Návrat nahoru Goto down
Jelda
Administrátor
Administrátor
Jelda


Male
Poèet pøíspìvkù : 456
Age : 34
Location : Třebíč
Job/hobbies : Student / Computer Graphics, Music, Movies, English
Nej kniha : Breaking Dawn
Registration date : 24. 01. 09

* MIDNIGHT SUN * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * MIDNIGHT SUN *   * MIDNIGHT SUN * Icon_minitimeTue Apr 07, 2009 1:56 pm

co je k dispozici, tak ano Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.kbeckinsale.net/forum/index.php
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

* MIDNIGHT SUN * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * MIDNIGHT SUN *   * MIDNIGHT SUN * Icon_minitimeTue Apr 07, 2009 1:57 pm

kde?
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

* MIDNIGHT SUN * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * MIDNIGHT SUN *   * MIDNIGHT SUN * Icon_minitimeTue Apr 07, 2009 2:36 pm

Alice napsal:
kde?

muzes si to stahnout na strankach steph nebo si to stahni tady. myslim ze takhle je to snazsi, tak jo, hodne zabavy u cteni.
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

* MIDNIGHT SUN * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * MIDNIGHT SUN *   * MIDNIGHT SUN * Icon_minitimeTue Apr 07, 2009 2:39 pm

me se MS moc libilo. je to zajimavy poctenicko, to jak kazdymu vidi do hlavy a ty emmetovi narazky. vazne sem se bavila, ale taky sem hodne o Edwardovi pochopila --- z toho belina pohledu tam neni tak jasny co proziva, skoda, ze se steph nerozhodla napsat vsechny dily tak jako BD. kus belin pohled, kus Edwardův.... chnapete jak to myslim. ze jo. i kdyz to uz by asi nebylo ono. myslim, ze takhle kdyz je "EDA" tajemnej, tak to kazdyho vic pritahuje... Smile

az to doctes Alice tak dej vedet hehe
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

* MIDNIGHT SUN * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * MIDNIGHT SUN *   * MIDNIGHT SUN * Icon_minitimeTue Apr 07, 2009 2:51 pm

neřikej mu "Eda"... no FUJ
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

* MIDNIGHT SUN * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * MIDNIGHT SUN *   * MIDNIGHT SUN * Icon_minitimeTue Apr 07, 2009 2:53 pm

kelly01 napsal:
Alice napsal:
kde?

muzes si to stahnout na strankach steph nebo si to stahni tady. myslim ze takhle je to snazsi, tak jo, hodne zabavy u cteni.

V AJ? a sakra...no to jsem na sebe zvědavá... ale neotevřelo se mi to cry
Návrat nahoru Goto down
Jelda
Administrátor
Administrátor
Jelda


Male
Poèet pøíspìvkù : 456
Age : 34
Location : Třebíč
Job/hobbies : Student / Computer Graphics, Music, Movies, English
Nej kniha : Breaking Dawn
Registration date : 24. 01. 09

* MIDNIGHT SUN * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * MIDNIGHT SUN *   * MIDNIGHT SUN * Icon_minitimeTue Apr 07, 2009 3:14 pm

pošlu ti PM..
Návrat nahoru Goto down
http://www.kbeckinsale.net/forum/index.php
Sponsored content





* MIDNIGHT SUN * Empty
PříspěvekPředmět: Re: * MIDNIGHT SUN *   * MIDNIGHT SUN * Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
* MIDNIGHT SUN *
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Knihy :: Midnight Sun-
Přejdi na: