Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 °Magická posedlost°

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

°Magická posedlost° Empty
PříspěvekPředmět: °Magická posedlost°   °Magická posedlost° Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 3:43 pm

°Magická posedlost° 26552626jz9 °Magická posedlost° 103zf5


Upadne-li koště, lze čekat návštěvu. Objeví-li se kruh kolem měsíce, hrozí vážné problémy.
Jestliže někam založíte koště, máte smůlu; k rituálním čárům nelze použít vysavač. V rodině lstivých čarodějnic Owenových je plno zábavy i vzrušení. Je tu však jeden problém: muži, do nichž se čarodějnice Owenové zamilují, jsou odsouzeni k předčasné záhubě.

Sandra Bullocková a Nicole Kidmanová přinášejí do Magické posedlosti, natočené podle bestselleru Alice Hoffmanové v režii Griffina Dunna (Propadlí lásce), inteligentní filmové kouzlo. Ve filmu představují Sally a Gillian Owenovy, sestry pronásledované staletým prokletím, které se dostávají do řady podivných situací, včetně možného sňatku z lásky (Aidan Quinn) jedné z nich, oživlé mrtvoly (Goran Visnjic) u druhé, a potřeby obnovit si čarodějnické umění, které vyučují dvě senilní tety Owenovy (Stockard Channingová a Dianne Wiestová). Nechte se také okouzlit!

Zdroj: http://filmfoto.osobnosti.cz/magicka-posedlost-147706


Naposledy upravil Sisi-Alex dne Sat Nov 15, 2008 3:52 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

°Magická posedlost° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Magická posedlost°   °Magická posedlost° Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 3:52 pm

°Magická posedlost° 40168064lr6
°Magická posedlost° W450
°Magická posedlost° 85653942ak1
°Magická posedlost° W281
°Magická posedlost° 85934483vs4
°Magická posedlost° W432
°Magická posedlost° 102if0
°Magická posedlost° W229
°Magická posedlost° 104lw0
°Magická posedlost° W229
°Magická posedlost° 111hp3
°Magická posedlost° W229
°Magická posedlost° 112pq6
°Magická posedlost° W223
°Magická posedlost° 121xg1
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Magická posedlost° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Magická posedlost°   °Magická posedlost° Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 6:44 pm

miluju vsechny filmy se Sandrou, Nicole je taky dobra, ale nelibala se mi v invazi a pak ve zlatym kompasu. jinak na Moulin Rouge nema nikdo. tenhle film je taky dobrej, ale takovej moc jednoduchej. videla sem ho tak dvakrat nanejvys trikrat, a myslim, ze se na nej podivam i priste az ho budou davat v tv, ale vyhledavat ho sama nebudu
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

°Magická posedlost° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Magická posedlost°   °Magická posedlost° Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 6:48 pm

Vzpomnela jsem si na neho, ptz. ho davali asi tak pred dvema tydny...Mam ho moc rada. Poprve jsem ho videla, kdyz mi bylo asi 12 a od te doby ho zeru... hehe Jinak....Sandru mam taky strasne rada...Je to jedna z mych nej herecek...
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Magická posedlost° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Magická posedlost°   °Magická posedlost° Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 6:50 pm

Sisi-Alex napsal:
Vzpomnela jsem si na neho, ptz. ho davali asi tak pred dvema tydny...Mam ho moc rada. Poprve jsem ho videla, kdyz mi bylo asi 12 a od te doby ho zeru... hehe Jinak....Sandru mam taky strasne rada...Je to jedna z mych nej herecek...

jj souhlasim, ted naposled se mi libila v domu u jezera, to byl prvni film od nebezpecne rychlosti kde si zahrala s keanu ( mym dalsim milackem ) osobne si myslim ze tihle dva herci jsou pro sebe stvoreni
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

°Magická posedlost° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Magická posedlost°   °Magická posedlost° Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 7:00 pm

kelly01 napsal:
Sisi-Alex napsal:
Vzpomnela jsem si na neho, ptz. ho davali asi tak pred dvema tydny...Mam ho moc rada. Poprve jsem ho videla, kdyz mi bylo asi 12 a od te doby ho zeru... hehe Jinak....Sandru mam taky strasne rada...Je to jedna z mych nej herecek...

jj souhlasim, ted naposled se mi libila v domu u jezera, to byl prvni film od nebezpecne rychlosti kde si zahrala s keanu ( mym dalsim milackem ) osobne si myslim ze tihle dva herci jsou pro sebe stvoreni

Dum u jezera jsem jeste nevidela (kurna, myslela jsem si, ze jsem ve filmech docela znala, ale ve srovnani s tebou jsem nevidela skoro nic Laughing hehe ), ale mam ji strasne rada v nebezpecne rychlosti a ve slecna drsnak...Jinak me ted nenapada v cem jsem si ji jeste oblibila Cool
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Magická posedlost° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Magická posedlost°   °Magická posedlost° Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 7:01 pm

Sisi-Alex napsal:
kelly01 napsal:
Sisi-Alex napsal:
Vzpomnela jsem si na neho, ptz. ho davali asi tak pred dvema tydny...Mam ho moc rada. Poprve jsem ho videla, kdyz mi bylo asi 12 a od te doby ho zeru... hehe Jinak....Sandru mam taky strasne rada...Je to jedna z mych nej herecek...

jj souhlasim, ted naposled se mi libila v domu u jezera, to byl prvni film od nebezpecne rychlosti kde si zahrala s keanu ( mym dalsim milackem ) osobne si myslim ze tihle dva herci jsou pro sebe stvoreni

Dum u jezera jsem jeste nevidela (kurna, myslela jsem si, ze jsem ve filmech docela znala, ale ve srovnani s tebou jsem nevidela skoro nic Laughing hehe ), ale mam ji strasne rada v nebezpecne rychlosti a ve slecna drsnak...Jinak me ted nenapada v cem jsem si ji jeste oblibila Cool

v tom pripade ti s krvi a cokoladou posilam jeste ten dum u jezera
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Magická posedlost° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Magická posedlost°   °Magická posedlost° Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 7:01 pm

kelly01 napsal:
Sisi-Alex napsal:
kelly01 napsal:
Sisi-Alex napsal:
Vzpomnela jsem si na neho, ptz. ho davali asi tak pred dvema tydny...Mam ho moc rada. Poprve jsem ho videla, kdyz mi bylo asi 12 a od te doby ho zeru... hehe Jinak....Sandru mam taky strasne rada...Je to jedna z mych nej herecek...

jj souhlasim, ted naposled se mi libila v domu u jezera, to byl prvni film od nebezpecne rychlosti kde si zahrala s keanu ( mym dalsim milackem ) osobne si myslim ze tihle dva herci jsou pro sebe stvoreni

Dum u jezera jsem jeste nevidela (kurna, myslela jsem si, ze jsem ve filmech docela znala, ale ve srovnani s tebou jsem nevidela skoro nic Laughing hehe ), ale mam ji strasne rada v nebezpecne rychlosti a ve slecna drsnak...Jinak me ted nenapada v cem jsem si ji jeste oblibila Cool

v tom pripade ti s krvi a cokoladou posilam jeste ten dum u jezera

ses na icq bych ti mohla poslat ten seznam
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Magická posedlost° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Magická posedlost°   °Magická posedlost° Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 10:24 pm

tento film totááálne milujeeem I love you ....videla som ho už dávnejšie ako menšia ale páčil sa mi hneeď...a odvtedy som ho videla ešte pár razy a nikdy ma to neprestalo baviť pozerať....proste Sandra a Nicole sú super kiss a dej tiež bombaa...
Návrat nahoru Goto down
Marfe
Smrtelník
Smrtelník
Marfe


Female
Poèet pøíspìvkù : 112
Age : 33
Location : Con mi amor Marcelo.. :)
Job/hobbies : Marcelo - mi amor a nakupovanie... :)
Registration date : 24. 10. 08

°Magická posedlost° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Magická posedlost°   °Magická posedlost° Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 5:49 pm

tento film mám moc rada, ale vždy sa ho bojím pozerať... Laughing ale tak ony dve sú v ňom super.... Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.miforo.latin.cz
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

°Magická posedlost° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Magická posedlost°   °Magická posedlost° Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 2:27 pm

Tak tohle jsem poprvé viděla už opravdu opravdu dávno...tak před sedmi, osmi lety a tenkrát se mi to fakt líbilo...od té doby jsem to viděla několikrát a přiznám se, že to nadšení mírně opadlo... přijde mi, že je to lehce zdlouhavý, ale jinak je to fakt dobrý...a Sandra je skvělá...mám jí moc ráda...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





°Magická posedlost° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Magická posedlost°   °Magická posedlost° Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
°Magická posedlost°
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní fantasy :: Filmy-
Přejdi na: