Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 °Van Helsing°

Goto down 
+2
kelly01
Sisi-Alex
6 posters
AutorZpráva
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

°Van Helsing° Empty
PříspěvekPředmět: °Van Helsing°   °Van Helsing° Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 1:10 pm

°Van Helsing° N2654dq6
°Van Helsing° W490

Film 2004
USA/ČR

Popis:
Hluboko v karpatských horách se nachází mýtická a záhadná Transylvánie. Svět, kde zlo je všudypřítomné, kde nebezpečí vychází se západem slunce a příšery nabývají podoby nejhrůznějších nočních můr. Režisér Sommers, který oživil klasické monstrum ve filmech Mumie a Mumie se vrací, přivedl do nového projektu celou plejádu tradičních přízraků – Frankensteinovo monstrum, Draculu, Vlkodlaka - a staví proti ní osamělého bojovníka na straně dobra - Van Helsinga. Tento legendární lovec přízraků (Hugh Jackman), jehož literárním otcem je sám Bram Stoker, přijíždí na pokyn tajného spolku do Transylvánie, aby přemohl krvežíznivého svůdníka. V boji proti hraběti Draculovi (Richard Roxburgh) se staví po bok nehrožené Anně Valerious (Kate Beckinsale) a zbavuje její rodinu po generace trvající kletby. (oficiální text distributora)

zdroj:
kód:
http://www.fdb.cz/filmy-popis-obsah/33971-van-helsing.html


Naposledy upravil Sisi-Alex dne Fri Jan 30, 2009 2:01 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

°Van Helsing° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Van Helsing°   °Van Helsing° Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 1:11 pm

Popis / Obsah / Info:
Scenárista a režisér Stephen Sommers (nar. 20.3.1962) si vypůjčil titulní postavu velkofilmu Van Helsing z románu Brama Stokera Dracula. Z inteligentního učence a znalce upírů udělal akčního superhrdinu, pověřeného tajným církevním řádem likvidací ďábelských monster po celém světě. Podle zjevných indicií jde dokonce o nesmrtelnou bytost, „levou ruku Páně“ archanděla Gabriela. - Při svém poslání se Van Helsing (považovaný jednou za zabijáka a jindy za světce) ocitá v Transylvánii s úkolem zlikvidovat nebezpečného upíra, hraběte Draculu. Nelítostný mstitel se na místě setkává s poslední žijící osobou z rodu Valeriů, odvážnou cikánskou princeznou Annou, a spolu s ní podstoupí boj proti zdánlivě nepřemožitelnému nepříteli, jemuž vypomáhají podřízené bytosti: tři létající nevěsty-upířice, vlkodlaci a zrůdný sluha Igor. Van Helsing úkol samozřejmě splní, Anna však přitom zemře. – Sommers se nespokojil jen s převzetím postav či motivů z Draculy, ale připojil k nim další figury z klasických literárních a filmových hororů: doktora Frankensteina a zejména jeho monstrum, vlkodlaky a dokonce i druhé já doktora Jekylla, tedy děsivého pana Hydea, jenž připomíná obřího Quasimoda, známého zvoníka od Matky Boží. Van Helsingovým pomocníkem je vynálezce fráter Carl, upomínající pro změnu na bondovského pana Q. – Režisér se před časem prosadil nečekaně úspěšným snímkem Mumie, čerpajícím z klasického filmu Karla Freunda z roku 1932. Celkem logicky se proto znovu pokusil navázat na další slavné horory společnosti Universal z třicátých let (jež u nás právě vyšly na DVD). Jenže zatímco Mumie měla ještě svou vlastní poetiku a působivou atmosféru, Van Helsing je už jen sebestředným, těžkopádným a temným akčním hororem, přeplněným triky a ambiciózními scénami. – Film se natáčel převážně v České republice (se službami společnosti Stillking Films); za zmínku stojí plesová scéna z malostranského mikulášského chrámu.
Tomáš Bartošek, Filmový přehled 2004/6 oficiální text distributora

zdroj:
kód:
http://www.fdb.cz/filmy-popis-obsah/33971-van-helsing.html


Naposledy upravil Sisi-Alex dne Fri Jan 30, 2009 2:02 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

°Van Helsing° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Van Helsing°   °Van Helsing° Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 2:13 pm

°Van Helsing° T_0m_c26fd0d °Van Helsing° T_1m_31a78e0 °Van Helsing° T_2m_b117f78 °Van Helsing° T_4m_a2a68ad °Van Helsing° T_3m_054d92c °Van Helsing° T_5m_ce7378f °Van Helsing° T_6m_8a2f4f2 °Van Helsing° T_7m_41726a1 °Van Helsing° T_8m_a76381f °Van Helsing° T_9m_73ce93d °Van Helsing° T_10m_a756ba0


Naposledy upravil Sisi-Alex dne Fri Jan 30, 2009 1:50 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

°Van Helsing° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Van Helsing°   °Van Helsing° Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 2:17 pm

°Van Helsing° T_0m_42823c6 °Van Helsing° T_1m_e3c5885 °Van Helsing° T_2m_0d1ac26 °Van Helsing° T_3m_2ddfbe4 °Van Helsing° T_4m_6f2ec33 °Van Helsing° T_5m_9562f17 °Van Helsing° T_6m_1eed14a °Van Helsing° T_7m_eb9e0e4 °Van Helsing° T_8m_5f9a441 °Van Helsing° T_9m_bcdd940


Naposledy upravil Sisi-Alex dne Fri Jan 30, 2009 1:56 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

°Van Helsing° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Van Helsing°   °Van Helsing° Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 2:29 pm

°Van Helsing° T_10m_6636c50 °Van Helsing° T_11m_d221da9 °Van Helsing° T_12m_f415730 °Van Helsing° T_13m_d9331ab °Van Helsing° T_14m_609229f °Van Helsing° T_15m_d60db28 °Van Helsing° T_16m_963ef37 °Van Helsing° T_17m_4c5191b


Naposledy upravil Sisi-Alex dne Fri Jan 30, 2009 1:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Van Helsing° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Van Helsing°   °Van Helsing° Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 6:49 pm

Hugh Jackman je moje láska, miluju ho, poprve sem ho zaregistrovala ve filmu s meg ryan, nevim presne jak se pise, v kate a leopold. pak v xmenech a v tomhle. Van helsing je uzasnej, presne muj oblibeny styl filmu. trocha vtipu, napeti, lasky....
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

°Van Helsing° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Van Helsing°   °Van Helsing° Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 6:51 pm

No ja jsem to videla, jak to davali v tv, ale chytla jsem to asi tak od pulky, takze jsem toho moc nepobrala Laughing , ale to co jsem videla se mi hodne libilo...Musim souhlasit, ze Hugh je tam hodne dobry...no a v Kate a Leopoldovi taky nemel chybu...
Návrat nahoru Goto down
Little_AlicexD
Smrtelník
Smrtelník
Little_AlicexD


Female
Poèet pøíspìvkù : 34
Age : 31
Location : Somewhere, where Jasper is... :D
Registration date : 29. 10. 08

°Van Helsing° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Van Helsing°   °Van Helsing° Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 12:57 pm

Vcera som si to stiahla a pozrela som si to :D:D:D Bolo to super Smile Ale aj tak bol najlepsi ten mnich a potom Igor :D:D

Igor: Don't kill me!
Van Helsing: Why would I do that?
Igor: Well.... Er....

:D:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
http://more-than-words.blog.cz
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

°Van Helsing° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Van Helsing°   °Van Helsing° Icon_minitimeFri Jan 30, 2009 1:45 pm

Zitra je Van Helsing v 8 vecer a hned po tom Liga vyjimecnych...
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

°Van Helsing° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Van Helsing°   °Van Helsing° Icon_minitimeFri Jan 30, 2009 9:45 pm

Sisi-Alex napsal:
Zitra je Van Helsing v 8 vecer a hned po tom Liga vyjimecnych...

To si nenechám ujít, ač už jsem to viděla tolikrát... Hugh Jackman je skvělý!!! I love you A Liga.. no však víte, taky: love
hehe hehe hehe
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

°Van Helsing° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Van Helsing°   °Van Helsing° Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 5:20 pm

No, takze jsem se nakonec divala taky Laughing Nasi to prepli po pul hodine, ze je to silene (asi kdyz se objevily nevesty Cool ), no tak jsem se sla divat k sobe a vydrzela az do konce...
Konec jsem od minule zapomnela Laughing myslela jsem, ze umre Gabriel a ona nakonec umrela Anna...coz me teda zarazila, ale konec to byl pekny. Skoda, ze nerekli vic o Gabrielove minulem zivote. zacatek mi usel, tak doufam, ze to tam nebylo.

Jeste jsem chtela dodat, ze mi to teda v nekterych pasazich prislo uz prehnane. Konec byl hezky a dej taky, ale nekdy uz to bylo fakt moc...Bylo mi hned jasne, ze doma na to nikoho nenalakam hehe


No a Ligu uz jsem nevidela, ptz jsem usinala uz u Van Helsinga. Je to na me uz moc pozde, tak snad priste... Smile
Návrat nahoru Goto down
Jelda
Administrátor
Administrátor
Jelda


Male
Poèet pøíspìvkù : 456
Age : 34
Location : Třebíč
Job/hobbies : Student / Computer Graphics, Music, Movies, English
Nej kniha : Breaking Dawn
Registration date : 24. 01. 09

°Van Helsing° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Van Helsing°   °Van Helsing° Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 7:26 pm

Sisi-Alex napsal:
Bylo mi hned jasne, ze doma na to nikoho nenalakam
asi tak.. už od doby, co to vyšlo na DVD
Návrat nahoru Goto down
http://www.kbeckinsale.net/forum/index.php
Minit
Smrtelník
Smrtelník
Minit


Female
Poèet pøíspìvkù : 49
Age : 30
Location : Praha 3
Nej kniha : Stmívání
Registration date : 02. 01. 09

°Van Helsing° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Van Helsing°   °Van Helsing° Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 9:44 pm

Sisi-Alex napsal:
No, takze jsem se nakonec divala taky Laughing Nasi to prepli po pul hodine, ze je to silene (asi kdyz se objevily nevesty Cool ), no tak jsem se sla divat k sobe a vydrzela az do konce...
Konec jsem od minule zapomnela Laughing myslela jsem, ze umre Gabriel a ona nakonec umrela Anna...coz me teda zarazila, ale konec to byl pekny. Skoda, ze nerekli vic o Gabrielove minulem zivote. zacatek mi usel, tak doufam, ze to tam nebylo.

Jeste jsem chtela dodat, ze mi to teda v nekterych pasazich prislo uz prehnane. Konec byl hezky a dej taky, ale nekdy uz to bylo fakt moc...Bylo mi hned jasne, ze doma na to nikoho nenalakam hehe


No a Ligu uz jsem nevidela, ptz jsem usinala uz u Van Helsinga. Je to na me uz moc pozde, tak snad priste... Smile

Já mám ten film celkem ráda hlavně kvůli hercům a na ligu jsem bohužel taky nevydržela :(
Návrat nahoru Goto down
http://rainbow-soul.blog.cz/
Sponsored content





°Van Helsing° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Van Helsing°   °Van Helsing° Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
°Van Helsing°
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní fantasy :: Filmy-
Přejdi na: