Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Leah Clearwater

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Leah Clearwater Empty
PříspěvekPředmět: Leah Clearwater   Leah Clearwater Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 8:50 pm

Co rikate na Leah?
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Leah Clearwater Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leah Clearwater   Leah Clearwater Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 8:52 pm

Tak ja jsem si ji nakonec v BD hodne oblibila a trochu me mrzelo, ze tam Steph nedavala zadny happy end i pro ni...Bylo mi ji strasne lito, kvuli Samovi a Emily...No ale zase se mi treba hodne libilo, ze se ji potom Sam zastaval...No ale stejne jsem doufala, ze ji s nekym upichne Cool
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Leah Clearwater Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leah Clearwater   Leah Clearwater Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 5:52 pm

Sice mi z prvu lezla trochu na nervy - stejně asi jako Jacobovi - ale ona není vůbec tak špatná. Naopak. Fakt moc se mi líbí. I love you

A moc by mě potěšilo, kdyby jí hrála tahle herečka. Give Rose
Leah Clearwater Leahclearwatermn7 Leah Clearwater Leahclearwaterbannerku9

P.S. Nevíte někdo, jak se tahle herečka jmenuje? Já už jí viděla v nějaký filmech, ale jak se jmenuje, to si nevzpomenu. Mad
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Leah Clearwater Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leah Clearwater   Leah Clearwater Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 6:11 pm

Ja ji bohuzel vubec neznam, ale je fakt hezka...
No Leah jsem taky nijak extra nemusela, ale nevadila mi...hned od NM me zaujala,tim jak to zvladala, kdyz se na ni Sam vykaslal...No a musite uznat, ze v BD si docela spravila reputaci...Skoda, ze zustala sama...to me hodne mrzelo.... :(
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

Leah Clearwater Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leah Clearwater   Leah Clearwater Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 6:58 pm

nehrala nahodou v transformers???? tak ta mi na tuhle postavu tak nejak nesedi. no nevim
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Leah Clearwater Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leah Clearwater   Leah Clearwater Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 9:09 pm

Leah Clearwater Leah3copyrq7
Leah Clearwater W466
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Leah Clearwater Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leah Clearwater   Leah Clearwater Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 9:25 pm

Pekna ikonka...

Leah Clearwater 4923149zi2
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Leah Clearwater Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leah Clearwater   Leah Clearwater Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 9:32 pm

Sisi: Ten obrázek s Leah jsem už viděla, když jsem zadala hledat "Leah Clearwater", ale mě moc do oka nepadla tahle, proto jsem hledala dál až našla Megan Fox.
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Leah Clearwater Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leah Clearwater   Leah Clearwater Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 9:34 pm

Leah Chelsea napsal:
Sisi: Ten obrázek s Leah jsem už viděla, když jsem zadala hledat "Leah Clearwater", ale mě moc do oka nepadla tahle, proto jsem hledala dál až našla Megan Fox.

Mne se libi, ale na roli Leah mi vubec nesedi...predstavovala jsem si ji mladsi, ale tak da se to...taky jsem ji nasla, kdyz jsem dala vyhledat leah...
Libi se mi na te ikonce...takova tmavsi a hezka...prijde mi dobra na Leah...
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Leah Clearwater Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leah Clearwater   Leah Clearwater Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 9:40 pm

Připomíná mi tu herečku z "Nebezpečné hry 2" nebo jak se to jmenovalo... fakt film na prd a ti herci taktéž. Mad
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Leah Clearwater Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leah Clearwater   Leah Clearwater Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 9:42 pm

Sisi-Alex napsal:

Mne se libi, ale na roli Leah mi vubec nesedi...predstavovala jsem si ji mladsi, ale tak da se to...taky jsem ji nasla, kdyz jsem dala vyhledat leah...
Libi se mi na te ikonce...takova tmavsi a hezka...prijde mi dobra na Leah...

Sice je hezká, ale stejně mi na Leah nesedí... já si stojím za Megan Fox a ta ikonka je opravdu krásná, ale to není ona ne? To nejsou jedna osoba ne?
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

Leah Clearwater Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leah Clearwater   Leah Clearwater Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 12:13 am

mne sa páči na Leah tá herečka čo pridala Leah Chelsea ...nepoznám ju ale je v pohode.....

ale absolútne by som neprežila ak by to mala byť Autumn Reeser čo pridala Sisi-Alex....ja som to tiež našla ten obrázok keď som hladala na nete Smile ...ale vôbec sa mi na Leah nehodí Laughing ....

a ešte vtipnejšie bolo keď som narazila na obrázok akože Leah a bola to Keira Knightley...akože to už je sci-fi Laughing
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Leah Clearwater Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leah Clearwater   Leah Clearwater Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 11:22 am

Tohle myslíš, ne?
Leah Clearwater Leahfm9
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Leah Clearwater Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leah Clearwater   Leah Clearwater Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 1:37 pm

Leah..nn neni to ta sama, je to kazda jina...
Angie:...ja to nejak neresim, nasla jsem to na netu a svihla jsem to sem Laughing , libi se mi, ale neresim, jestli to fakt bude Leah...
A jinak Keiru jsem taky dost videla jako Leah na googlu...
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

Leah Clearwater Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leah Clearwater   Leah Clearwater Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 2:12 pm

jj presne tú fotku som myslela Laughing ....ako Keiru si tam vážne neviem predstaviť...to už prežijem hocikoho iného Laughing
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Leah Clearwater Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leah Clearwater   Leah Clearwater Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 9:45 pm

Prosím vás, nevíte někdo, kolik je Leah let?
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Leah Clearwater Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leah Clearwater   Leah Clearwater Icon_minitimeMon Dec 22, 2008 2:28 pm

Leah Chelsea napsal:
Prosím vás, nevíte někdo, kolik je Leah let?

No, tak jsem zjistila, že jí je 17 let (v Twilight). Ale nějak se mi tomu nechce věřit. Myslela jsem, že jí bude alespoň nad 20. Hm... A taky jsem našla nějaký další informace - škoda že jen v angličtině. Ale najdete to tady: MySpace - Leah Clearwater
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

Leah Clearwater Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leah Clearwater   Leah Clearwater Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 12:17 pm

slyseli ste o tom, ze na konkurz na leah prisla i ta tmavovlaska z muzikalu ze stredni, ted si nemuzu vzpomenout jak se jmenovala, hrala tam hlavni roli
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

Leah Clearwater Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leah Clearwater   Leah Clearwater Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 12:18 pm

kelly01 napsal:
slyseli ste o tom, ze na konkurz na leah prisla i ta tmavovlaska z muzikalu ze stredni, ted si nemuzu vzpomenout jak se jmenovala, hrala tam hlavni roli

Vanessa Anne Hudgens se jmenuje. no nevim, zrovna ji moc nemusim, je takova az moc bezchybicek a takova az moc hodna, nedokazu si predstavit, ze by mela zahrat tu spravne nastvanou Leah tired
Návrat nahoru Goto down
Bella
Smrtelník
Smrtelník
Bella


Female
Poèet pøíspìvkù : 102
Age : 30
Nej kniha : Stmívání, Nový měsíc, Zatmění, Rozbřesk
Registration date : 02. 02. 09

Leah Clearwater Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leah Clearwater   Leah Clearwater Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 4:52 pm

kelly01 napsal:
kelly01 napsal:
slyseli ste o tom, ze na konkurz na leah prisla i ta tmavovlaska z muzikalu ze stredni, ted si nemuzu vzpomenout jak se jmenovala, hrala tam hlavni roli

Vanessa Anne Hudgens se jmenuje. no nevim, zrovna ji moc nemusim, je takova az moc bezchybicek a takova az moc hodna, nedokazu si predstavit, ze by mela zahrat tu spravne nastvanou Leah tired


Já si myslím, že Vanessu do role Leah neobsadí..Leah je v knížce popsaná jako krásná holka s bronzovou pletí..A nějak mi uteklo, že má Vanessa bronzovou pleť...
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

Leah Clearwater Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leah Clearwater   Leah Clearwater Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 5:07 pm

Bella napsal:
kelly01 napsal:
kelly01 napsal:
slyseli ste o tom, ze na konkurz na leah prisla i ta tmavovlaska z muzikalu ze stredni, ted si nemuzu vzpomenout jak se jmenovala, hrala tam hlavni roli

Vanessa Anne Hudgens se jmenuje. no nevim, zrovna ji moc nemusim, je takova az moc bezchybicek a takova az moc hodna, nedokazu si predstavit, ze by mela zahrat tu spravne nastvanou Leah tired


Já si myslím, že Vanessu do role Leah neobsadí..Leah je v knížce popsaná jako krásná holka s bronzovou pletí..A nějak mi uteklo, že má Vanessa bronzovou pleť...

trocha makeupu a solarko a hned bude bronzova
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Leah Clearwater Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leah Clearwater   Leah Clearwater Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 6:24 pm

kelly01 napsal:
slyseli ste o tom, ze na konkurz na leah prisla i ta tmavovlaska z muzikalu ze stredni, ted si nemuzu vzpomenout jak se jmenovala, hrala tam hlavni roli

jj, slyseli jsme o tom. Psala jsem to nekde v jinem topicu. jsem to dohady, ptz Summit prohlasilo, ze Mellisa(scenaristka) vubec Leah a Setha do NM neobsadila. Objevi se az ve tretim dilu, takze prozatim se nemusime bat, ze by ji hrala. Snad najdou nekoho lepsiho, nez se za rok zacne natacet E...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Leah Clearwater Empty
PříspěvekPředmět: Re: Leah Clearwater   Leah Clearwater Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Leah Clearwater
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Seth Clearwater
» Leah Chelsea Mackenzie Seward Masen

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Postavy :: Vlkodlaci-
Přejdi na: