Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 PŘEKLAD

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

PŘEKLAD Empty
PříspěvekPředmět: PŘEKLAD   PŘEKLAD Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 1:54 pm

Taaakze...pokud to jeste nevite, tak se BD preklada...preklada Lu.Lusy, Anya a Zuzka....
Tady je link:
kód:
www.letterwolf.over.cz


Ted zrovna jsou holky u 24.kapitoly.
Jinak bych dodala, ze je to opravdu dost dobry a kvalitni preklad. Moc se mi libi. Nikdy se ale nemuzu dockat a ctu si dal v anglictine.

Jeste velke upozorneni: Nesmite na te stramce zminovat zadna jmena, ani nazvy z knihy. Pouze ve zkratkach.


Naposledy upravil Sisi-Alex dne Sun Jan 04, 2009 1:05 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

PŘEKLAD Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘEKLAD   PŘEKLAD Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 1:55 pm

Tohle je primo prosba autorky....

citace :
Jinak bych vás ještě chtěla požádat, abyste ve zmiňovaných komentářích nepoužívali slova jako překlad, breaking dawn, či jména hlavních hrdinů (používejte místo toho jen skradky jako E,B,J, a podobně) Doufám, že chápete, že napříč tomu, že to dělám jen pro radost a nemám z toho žádný zisk či podobně, mohla bych se kvůli tomu dostat do problémů. a když se tyto "riziková" slova na stránce nebudou nacházet, nebude tak snadno vystopovatelná (př. zadáte do googlu překlad breaking dawn a hned by vám to vykoplo moji stránku). Předem děkuju, že se toho budete držet.
Samozřejmě ten odkaz můžete šířit dál, ale byla bych vám velice vděčná, kdybyste zárověň s ním šířili i moje upozornění.


Naposledy upravil Sisi-Alex dne Mon Dec 29, 2008 2:43 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
merunnnka
Smrtelník
Smrtelník
merunnnka


Female
Poèet pøíspìvkù : 63
Age : 30
Job/hobbies : volleyball, reading , PC, Twilight
Nej kniha : Twilight
Registration date : 22. 12. 08

PŘEKLAD Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘEKLAD   PŘEKLAD Icon_minitimeSun Dec 28, 2008 1:04 pm

Ta knížka je naprosto super!!!Mám ji uloženou v komplu a čtu ji skoro každej den!!!!
Návrat nahoru Goto down
cariad
Smrtelník
Smrtelník



Poèet pøíspìvkù : 1
Registration date : 03. 01. 09

PŘEKLAD Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘEKLAD   PŘEKLAD Icon_minitimeSat Jan 03, 2009 8:20 pm

Zdravím....už jsem přečetla všechny tři díly a ohromně mě zajímá, jak se příběh vyvine ve čtyřce, ale ten nabízený link nikde nevidím, můžete mi poradit, kde bych ten překlad našla či sehnala? :-) Díky kiss
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

PŘEKLAD Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘEKLAD   PŘEKLAD Icon_minitimeSun Jan 04, 2009 12:53 pm

cariad napsal:
Zdravím....už jsem přečetla všechny tři díly a ohromně mě zajímá, jak se příběh vyvine ve čtyřce, ale ten nabízený link nikde nevidím, můžete mi poradit, kde bych ten překlad našla či sehnala? :-) Díky kiss

Co ja vim, tak je to na letterwolf.over.cz ...v cestine, nevim ted do ktere kapitoly...musela jsem ty linky smazat, ptz se to ted na netu hodne hlida...pokud se najde nejaka dobra duse co to ma, tak ti to muzou poslat pres mail nebo SZ...
Návrat nahoru Goto down
hajdalak
Smrtelník
Smrtelník



Poèet pøíspìvkù : 2
Registration date : 14. 01. 09

PŘEKLAD Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘEKLAD   PŘEKLAD Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 4:08 pm

kde sezenu dalsi kapitoly po Stastni az naveky nebo nejak tak...
Návrat nahoru Goto down
merunnnka
Smrtelník
Smrtelník
merunnnka


Female
Poèet pøíspìvkù : 63
Age : 30
Job/hobbies : volleyball, reading , PC, Twilight
Nej kniha : Twilight
Registration date : 22. 12. 08

PŘEKLAD Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘEKLAD   PŘEKLAD Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 12:35 pm

Hele jestli si chcete přečíst BD tak mi řekněte e-mail a já wám to pošlu...Mám to v komplu...
Návrat nahoru Goto down
hajdalak
Smrtelník
Smrtelník



Poèet pøíspìvkù : 2
Registration date : 14. 01. 09

PŘEKLAD Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘEKLAD   PŘEKLAD Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 5:34 pm

Rozbřesk vychází 25. 3. 2009 vsimli jste si toho posunuti taky??? http://www.egmont.cz/stmivani.php nemelo to vyjit v unoru?
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

PŘEKLAD Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘEKLAD   PŘEKLAD Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 6:42 pm

hajdalak napsal:
Rozbřesk vychází 25. 3. 2009 vsimli jste si toho posunuti taky??? http://www.egmont.cz/stmivani.php nemelo to vyjit v unoru?

Uz jsem to psala v infu. Preklad se zpozdil, takze proto je to presunuto na konec brezna...
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

PŘEKLAD Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘEKLAD   PŘEKLAD Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 4:28 pm

společnost egmont uveřejnila na svých stránkách ukázku první kapitoly BD

1. ZASNOUBENÁ

Nikdo se na tebe nedívá, ujišťovala jsem se. Nikdo se na tebe nedívá. Nikdo se na tebe nedívá.
Ale protože jsem nedokázala přesvědčivě lhát ani sama sobě, musela jsem se ujistit.
Zatímco jsem seděla a čekala, až se na jednom ze tří semaforů ve městě rozsvítí zelená, koukla jsem se doprava – paní Weberová v minivanu ke mně byla otočená celou horní půlkou těla. Upírala na mě oči, až jsem sebou trhla. Udivilo mě, že nesklopila pohled a netváří se rozpačitě. Zírat takhle na lidi je přece hrozná nevychovanost, no ne? Nebo v mém případě už tohle pravidlo neplatí?
Pak jsem si vzpomněla, že jsou v oknech kouřová skla, takže ona asi ani netuší, že jsem to já, kdo sedí uvnitř, natož aby tušila, že jsem ji načapala, jak se dívá. Snažila jsem se trochu utěšit tím, že vlastně nezírá na mě, ale na moje auto.
Moje auto. Ach jo.
Podívala jsem se doleva a zasténala. Dva chodci stáli na chodníku jako přimrazení, takže si ani nevšimli, že by měli přecházet. Za nimi vykukoval pan Marshall skrz výlohu svého obchůdku se suvenýry. Alespoň že neměl nos přitisknutý na sklo. Zatím.
Rozsvítila se zelená a já jsem ve snaze uniknout bez přemýšlení dupla na pedál – normálně, jak bych na něj dupla, kdybych chtěla přimět k pohybu svůj starý náklaďáček.
Motor zařval jako útočící panter a auto poskočilo dopředu tak rychle, že mě to přitisklo do černého koženého opěradla a žaludek se mi připlácl k páteři.
„Kruci!“ vyjekla jsem a nohou hmatala po brzdě. Tentokrát už jsem si dala pozor a jen jsem na pedál zlehka ťukla. Auto stejně okamžitě zastavilo.
Neodvažovala jsem se podívat, jaká je reakce okolí. Jestli měl dosud někdo pochybnosti o tom, kdo řídí, teď už to věděl na beton. Palcem u nohy jsem zlehka stlačila plynový pedál o půl milimetru dolů a auto zase vyrazilo vpřed.
Podařilo se mi dojet k cíli, benzínové pumpě. Kdybych neměla prázdnou nádrž, nejela bych do města vůbec. Poslední dobou jsem se dokázala obejít bez spousty věcí, jako jsou třeba cereálie k snídani nebo tkaničky do bot, jen abych se nemusela ukazovat na veřejnosti.
Ve spěchu jsem během pár vteřin odklopila kryt nádrže, odšroubovala uzávěr, oskenovala kartu a zasunula čerpací pistoli do nádrže. Čísla na displeji jsem ovšem k rychlejšímu pohybu donutit neuměla. Loudavě poskakovala, jako by mi to dělala naschvál.
Bylo zataženo – typicky pošmourný den v městečku Forks ve státě Washington, ale já jsem přesto měla pocit, jako kdyby na mě byl namířený reflektor, aby upozorňoval na jemný prstýnek na mé levé ruce. Pokaždé, když jsem tak jako teď cítila pohledy lidí v zádech, mi připadalo, jako kdyby z prstýnku vyzařoval neonový nápis: Koukněte sem, koukněte sem!
Takové hloupé rozpaky nebyly na místě. Vážně mi záleželo na tom, co lidé – kromě táty a mámy – říkají na moje zasnoubení? Na moje nové auto? Na moje záhadné přijetí na prestižní školu? Na svítivě černou kreditní kartu, která mě teď pálila v zadní kapse kalhot?
„Jasně, vždyť je to fuk, co si myslí,“ procedila jsem skrz zuby.

ZBYTEK KAPITOLY NA http://www.egmont.cz/stmivani?ukazka
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





PŘEKLAD Empty
PříspěvekPředmět: Re: PŘEKLAD   PŘEKLAD Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
PŘEKLAD
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Knihy :: Breaking Dawn-
Přejdi na: