Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 °Šestý smysl°

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

°Šestý smysl° Empty
PříspěvekPředmět: °Šestý smysl°   °Šestý smysl° Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 7:21 pm

°Šestý smysl° Sestysmyslda5

Obsah:

Vynikající psycholog Malcolm Crowe (Bruce Willis) má za sebou traumatizující zážitek. Bývalý pacient se vloupal do jeho domu a dříve než sám spáchal sebevraždu, pokusil se ho zastřelit. Šlo zřejmě o trest za to, že mu nedokázal správným způsobem pomoci. Příští podzim. Doktor Crowe se pohroužil do práce a více než své manželce, trpící vzrůstajícím odcizením, se věnuje novému pacientovi. Osmiletý chlapec jménem Cole Sear vidí v těch nejneočekávanějších chvílích duchy s děsivým zevnějškem jasně prozrazujícím příčinu smrti. Oběšenci, sebevražedkyně, chlapec s hlavou prostřelenou brokovnicí Proč se zjevují obyčejnému osmiletému chlapci z Philadelphie? Chtějí ho děsit nebo snad potřebují jeho pomoc? Doktor je racionální skeptik, ale tragické zkušenosti s podobně postiženým pacientem z loňského roku ho varují před unáhlenými standardními závěry. Ostatně to, že osmiletý Cole Sear skutečně vidí reálně existující duchy, není to největší překvapení, které na Malcolma Crowea čeká... (oficiální text distributora)

Hrají:

Bruce Willis
Toni Collette
Haley Joel Osment
Olivia Williams
Donnie Wahlberg
Mischa Barton
Trevor Morgan
KaDee Strickland
M. Night Shyamalan
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Šestý smysl° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Šestý smysl°   °Šestý smysl° Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 8:27 pm

tak tenhle film se mi moc nelibil. no nevim fakt mi to nic nereklo
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

°Šestý smysl° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Šestý smysl°   °Šestý smysl° Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 8:30 pm

Mne se taky nejak extra nelibil...prisel mi moc strasidelny, ale moje mamka ho ma strasne rada, tak jsem se na neho posledni divala znovu a zalibilo se mi to...
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Šestý smysl° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Šestý smysl°   °Šestý smysl° Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 8:31 pm

Sisi-Alex napsal:
Mne se taky nejak extra nelibil...prisel mi moc strasidelny, ale moje mamka ho ma strasne rada, tak jsem se na neho posledni divala znovu a zalibilo se mi to...

abych rekla pravdu tak na to abych se na nej podivala znovu bych musela mit odvahu. sem hroznej posera, vazne, kdyz je tma, tak mam srdicko az v krku a hraje si na hardrock
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





°Šestý smysl° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Šestý smysl°   °Šestý smysl° Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
°Šestý smysl°
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní fantasy :: Filmy-
Přejdi na: