Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 °Constantine°

Goto down 
+3
kelly01
kachnicka
angie
7 posters
AutorZpráva
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Constantine° Empty
PříspěvekPředmět: °Constantine°   °Constantine° Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 9:08 pm

CONSTANTINE

°Constantine° 508a42552052

Originál názov: Constantine
Natočené: 2005, USA
Réžia: Francis Lawrence
Scenár: Kevin Brodbin, Frank A. Cappello (podle komiksu Jamie Delana a Gartha Ennise)
Kamera: Philippe Rousselot
Hudba: Klaus Badelt, Brian Tyler
Hrajú:
Keanu Reeves (John Constantine)
Rachel Weisz (Angela Dodson / Isabela Dodson)
Shia LaBeouf (Chas Kramer)
Tilda Swinton (Gabriel)
Pruitt Taylor Vince (otec Hennessy)
Djimon Hounsou (Midnight)
Gavin Rossdale (Balthazar)
Peter Stormare (Lucifer)

Obsah:
Film natočený podle komiksů Hellblazer vypráví příběh Johna Constantina (Keanu Reeves), muže, který doslova prošel peklem a vrátil se z něj. Tento muž se dá dohromady se skeptickou policistkou Angelou Dodsonovou (Rachel Weisz), aby společně vyřešili záhadnou sebevraždu jejího dvojčete. Jejich vyšetřování je dovede do světa démonů a andělů, který existuje těsně pod povrchem současného Los Angeles. Hlavní hrdinové se stanou zajatci série katastrofických událostí z jiného světa, díky čemuž se nevyhnutelně sblíží a pokusí se najíst vlastní klid za jakoukoli cenu…

zdroj: kfilmu.net
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Constantine° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Constantine°   °Constantine° Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 9:12 pm

foto:
°Constantine° 63932f8c302a
°Constantine° Bf1a0ca006c2
totálne bohový plagát Good Give Heart
°Constantine° 80e312b73c9f
°Constantine° F9b2beadaa1c
°Constantine° 67e4d2ef0aac
°Constantine° A03d4a19fc14
Návrat nahoru Goto down
kachnicka
Smrtelník
Smrtelník
kachnicka


Female
Poèet pøíspìvkù : 40
Age : 32
Location : isle Esme
Registration date : 25. 10. 08

°Constantine° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Constantine°   °Constantine° Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 9:40 pm

akoze keanu zerem ale ja som tento film nikdy nevidela kompletne...bud som videla zaciatok alebo len stred alebo len konec alebo som videla tristvrte filmu a na konci som zaspala ...slaba vydrz ..ale snad sa mi to nekedy podari ..lebo viem ze sa mi to pacilo
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Constantine° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Constantine°   °Constantine° Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 9:56 pm

čo si to nekukala včera na Markíze? Laughing ...ja som bola do toho tak zažraná, že som ani nevnímala, že keď to skončilo bolo trištvrte na 1 Smile ....vážne super film I love you a Keanu na spapanie
Návrat nahoru Goto down
kachnicka
Smrtelník
Smrtelník
kachnicka


Female
Poèet pøíspìvkù : 40
Age : 32
Location : isle Esme
Registration date : 25. 10. 08

°Constantine° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Constantine°   °Constantine° Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 10:03 pm

ale sak praveze som to kukala ale nezvladla som to do konca...fakt sa hanbim...jak to vlastne skoncilo lebo sak mozno som to videla ale nepametam si to?
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Constantine° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Constantine°   °Constantine° Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 10:22 pm

kachnicka napsal:
ale sak praveze som to kukala ale nezvladla som to do konca...fakt sa hanbim...jak to vlastne skoncilo lebo sak mozno som to videla ale nepametam si to?
ty si nezvladla? Shocked ty čo bývaš dlho hore a zvládla si byť do 5 hore kôli Twilightu? Laughing ...som v šoku.....no skončilo to divno...vonku povyprávam Smile
Návrat nahoru Goto down
kachnicka
Smrtelník
Smrtelník
kachnicka


Female
Poèet pøíspìvkù : 40
Age : 32
Location : isle Esme
Registration date : 25. 10. 08

°Constantine° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Constantine°   °Constantine° Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 10:26 pm

do pol siestej ale uznaj ze to bol new moon prva polka a to je ina zavislost...ja neviem asi mam spaciu chorobu alebo co
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Constantine° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Constantine°   °Constantine° Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 3:23 pm

jo Keanu je můj favorit, toho bych pustila k sobe do postylky I love you
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

°Constantine° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Constantine°   °Constantine° Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 9:01 pm

Tak uz jenom kvuli Rachel jsem se na to chtela divat, ale davali to u nas, myslim, jenom jednou a to tak pozde, ze jsem se jim na to vyprdla...
jj, uz starneme...uz to neni to co driv...to jsem vydrzela i do 2 hodin sedet nad filmem Laughing

No, ale kazdopadne to vypada hodne dobre...
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Constantine° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Constantine°   °Constantine° Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 11:11 pm

Sisi-Alex napsal:
Tak uz jenom kvuli Rachel jsem se na to chtela divat, ale davali to u nas, myslim, jenom jednou a to tak pozde, ze jsem se jim na to vyprdla...
jj, uz starneme...uz to neni to co driv...to jsem vydrzela i do 2 hodin sedet nad filmem Laughing

No, ale kazdopadne to vypada hodne dobre...

no ja mam opacnej problem, v noci vubec nespim, asi to bude hektickym tempem zivota, taky kavou a cigaretama a pak taky tim, ze si vydrzim do peti do rana cist knizky a rano vstavam v sedm/osm do skoly. ale jinak sem docela zdrava, prosperujici lidska bytost. jo a v konstantinovi mam nejradsi tu posledni scenu jak si pro nej prijde sam velky el kapitano z pekla. Smile
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Constantine° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Constantine°   °Constantine° Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 12:21 am

jj ten z pekla bol dobrýý...a najlepšie bolo, že ho hral Abruzzi z Prison Breaku a toho som tam milovala kým mi ho nezabili cry ....tak som si aspoň zaspomínala Laughing
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Constantine° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Constantine°   °Constantine° Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 12:34 am

angie napsal:
jj ten z pekla bol dobrýý...a najlepšie bolo, že ho hral Abruzzi z Prison Breaku a toho som tam milovala kým mi ho nezabili cry ....tak som si aspoň zaspomínala Laughing

me se libil v tuxedu, mala ale zabavna rolicka, pak v český spojce, v kletbe bratri grimmu jo a v mizerech, tam byl taky good Smile
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Constantine° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Constantine°   °Constantine° Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 12:43 am

kelly01 napsal:
angie napsal:
jj ten z pekla bol dobrýý...a najlepšie bolo, že ho hral Abruzzi z Prison Breaku a toho som tam milovala kým mi ho nezabili cry ....tak som si aspoň zaspomínala Laughing

me se libil v tuxedu, mala ale zabavna rolicka, pak v český spojce, v kletbe bratri grimmu jo a v mizerech, tam byl taky good Smile
bože on hral v tolkých filmoch? Shocked som ani netušila....a tých Grimmovcov sa už dlho chystám si pozrieť...hrá tam Heath Ledger love a keď ešte aj tento tak to už si určite pozriem Laughing
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Constantine° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Constantine°   °Constantine° Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 12:46 am

jj, rikam ma tam zase malou rolicku, ale dobrou. ja ho mam hrozne rada. jo a hral v hodne filmech. a dobrejch filmech.
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

°Constantine° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Constantine°   °Constantine° Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 2:23 pm

Velmi slušnej film...hlavně mám ráda Keanua a Rachel, takže jsem na to šla kvůli nim...a byla jsem mile překvapena
Návrat nahoru Goto down
Minit
Smrtelník
Smrtelník
Minit


Female
Poèet pøíspìvkù : 49
Age : 30
Location : Praha 3
Nej kniha : Stmívání
Registration date : 02. 01. 09

°Constantine° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Constantine°   °Constantine° Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 9:51 pm

Zajímavý film a vzhledem k tomu,že mám ráda takovéhle nadpřirozeno,tak je to můj šálek kávy Smile
Návrat nahoru Goto down
http://rainbow-soul.blog.cz/
Alice.Cullen-Ivanka
Smrtelník
Smrtelník
Alice.Cullen-Ivanka


Female
Poèet pøíspìvkù : 50
Age : 30
Location : Liberecký kraj
Nej kniha : tak asi samozřejmě Stmívání :D
Registration date : 09. 04. 09

°Constantine° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Constantine°   °Constantine° Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 1:38 pm

Tak tenhle filmeček úplně zbožňuju, měli jsme ot na DVD, ale pak jsme to zase někomu půjčili, takže to nemám, a nwm, kde to sehnat cry cry
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





°Constantine° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Constantine°   °Constantine° Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
°Constantine°
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní fantasy :: Filmy-
Přejdi na: