Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 *Temeraire*

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

*Temeraire* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: *Temeraire*   *Temeraire* - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 07, 2009 2:13 pm

jo taky mám trochu bordel v těch čínskejch jménech...a co jakej je třetí díl? nic mi neprozrazuj...jen jaký to je???
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

*Temeraire* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: *Temeraire*   *Temeraire* - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 07, 2009 2:52 pm

Alice napsal:
jo taky mám trochu bordel v těch čínskejch jménech...a co jakej je třetí díl? nic mi neprozrazuj...jen jaký to je???

abych ti rekla pravdu, tak sem se dostala jenom k prologu. nemam vubec cas, je duben konci skola a je toho moc. ale uz sem to jednou cetla v anglictine. vazne zahul. takovejch neznamejch slovicec, jak mam kurnik vedet jak se anglicky rekne lezec, postrojnik, pozemni posadka atd. no proste bylo to hrozne tezky ale docela si mi to libilo. myslim, ze mi toho hodne uteklo, protoze sem kvuli kazdymu slovicku nechtela chodit pro slovnik, ale prelouskala sem to

no a ted k tomu na co ses me ptala. mam pocit, ze se tenhle dil hodne podoba nefritovymu trunu. je tam dlouha cesta pres poust, neco jako kdyz jeli dlouho po mori a takovy mno no mno no ... nevim prislo mi to zdlouhave, uvidim az si to ted prectu v cestine. slibuju ze pak dam vedet Smile
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

*Temeraire* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: *Temeraire*   *Temeraire* - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 07, 2009 3:09 pm

tak to jsem zvědavá
Návrat nahoru Goto down
Douber
Anonymní




*Temeraire* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: *Temeraire*   *Temeraire* - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 07, 2009 4:50 pm

Tak dračí pomsu už mám taky a v knihkupectví byl jen jediný a poslední výtisk!!!
Prej se po něm jen zaprášilo a to jich prej v pondělí měli kolem stovky takže je asi jasné jak toto pokračování bylo očekávané!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





*Temeraire* - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: *Temeraire*   *Temeraire* - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
*Temeraire*
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní fantasy :: Knihy-
Přejdi na: