Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Edward vs. Jacob

Goto down 
+9
Alice
Ellinor
Kyra
Maus
Leah Mayu
kelly01
kachnicka
angie
Sisi-Alex
13 posters

Jacob nebo Edward?
Edward
Edward vs. Jacob I_vote_lcap93%Edward vs. Jacob I_vote_rcap
 93% [ 25 ]
Jacob
Edward vs. Jacob I_vote_lcap7%Edward vs. Jacob I_vote_rcap
 7% [ 2 ]
Celkem hlasů : 27
 

AutorZpráva
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Edward vs. Jacob Empty
PříspěvekPředmět: Edward vs. Jacob   Edward vs. Jacob Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 7:48 pm

Asi si nekteri pomyslite, ze tato anketa je zbytecna Laughing , jelikoz vsichni zboznuji Edwarda, ale videla jsem uz i také, kteri byli pro Jacoba... Shocked
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Edward vs. Jacob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edward vs. Jacob   Edward vs. Jacob Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 7:54 pm

Myslim, ze ja ani nemusim odpovidat Laughing Jacoba jsem nesnasela, za to co delal v Zatmeni...No, nastesti to Steph spravila v BD...takze ho uz snesu, ale Edward je stejne jasna volba I love you
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

Edward vs. Jacob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edward vs. Jacob   Edward vs. Jacob Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 11:19 pm

no takže u mňa je nad moje chápanie pochopiť ako niekto môže mať rád Jacoba alebo byť dokonca za neho viac ako za Ediho Shocked .....takže ja som jednoznačne za Edwarda kiss I love you ....a Jacoba nenávidím Laughing
Návrat nahoru Goto down
kachnicka
Smrtelník
Smrtelník
kachnicka


Female
Poèet pøíspìvkù : 40
Age : 32
Location : isle Esme
Registration date : 25. 10. 08

Edward vs. Jacob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edward vs. Jacob   Edward vs. Jacob Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 11:54 pm

tiez som jednoznacne TEAM edward... podla mna ten kto ma jacoba radsej ako eda cital inu knihu ....inak to neviem pochopit
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Edward vs. Jacob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edward vs. Jacob   Edward vs. Jacob Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 5:52 pm

dost tazko sa mi hladala odpoved Cool Laughing ...
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Edward vs. Jacob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edward vs. Jacob   Edward vs. Jacob Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 6:20 pm

Luna napsal:
dost tazko sa mi hladala odpoved Cool Laughing ...

Nt verim, to musela byt tezka volba Laughing :D :D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Edward vs. Jacob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edward vs. Jacob   Edward vs. Jacob Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 6:21 pm

Sisi-Alex napsal:
Luna napsal:
dost tazko sa mi hladala odpoved Cool Laughing ...

Nt verim, to musela byt tezka volba Laughing :D :D

tomu ver :D ... najtazsia v celom mojom zivote :D ...
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

Edward vs. Jacob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edward vs. Jacob   Edward vs. Jacob Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 6:50 pm

Samozřejmě že Edward Smile SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile Jacob je sice taky v pohodě, ale ty medově hnědý oči bych nevimenila za nic na svete. proste a jasne Edward je nejlepsi, a hlavne po prečtení BD a MS
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Edward vs. Jacob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edward vs. Jacob   Edward vs. Jacob Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 6:53 pm

kelly01 napsal:
Samozřejmě že Edward Smile SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile Jacob je sice taky v pohodě, ale ty medově hnědý oči bych nevimenila za nic na svete. proste a jasne Edward je nejlepsi, a hlavne po prečtení BD a MS

Naprosto souhlasim Cool
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

Edward vs. Jacob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edward vs. Jacob   Edward vs. Jacob Icon_minitimeThu Oct 30, 2008 6:50 pm

Sisi-Alex napsal:
kelly01 napsal:
Samozřejmě že Edward Smile SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile Jacob je sice taky v pohodě, ale ty medově hnědý oči bych nevimenila za nic na svete. proste a jasne Edward je nejlepsi, a hlavne po prečtení BD a MS

Naprosto souhlasim Cool

sem jen chtela podekovat za tohle forum. nikdo z mých tzv. pratel neni zrovna nadseny z mého poblaznení TWILIGHT a tak o tom nemam s kym pokecat. dokonce si ze me utahovali, kdyz sem si udelala vlastní diar na motiv TW.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Edward vs. Jacob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edward vs. Jacob   Edward vs. Jacob Icon_minitimeThu Oct 30, 2008 6:56 pm

kelly01 napsal:
sem jen chtela podekovat za tohle forum. nikdo z mých tzv. pratel neni zrovna nadseny z mého poblaznení TWILIGHT a tak o tom nemam s kym pokecat. dokonce si ze me utahovali, kdyz sem si udelala vlastní diar na motiv TW.

toto poznam moc dobre Cool ...ale nie vo veci Twilight, ale v inych Laughing ...
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Edward vs. Jacob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edward vs. Jacob   Edward vs. Jacob Icon_minitimeThu Oct 30, 2008 6:56 pm

kelly01 napsal:
Sisi-Alex napsal:
kelly01 napsal:
Samozřejmě že Edward Smile SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile Jacob je sice taky v pohodě, ale ty medově hnědý oči bych nevimenila za nic na svete. proste a jasne Edward je nejlepsi, a hlavne po prečtení BD a MS

Naprosto souhlasim Cool

sem jen chtela podekovat za tohle forum. nikdo z mých tzv. pratel neni zrovna nadseny z mého poblaznení TWILIGHT a tak o tom nemam s kym pokecat. dokonce si ze me utahovali, kdyz sem si udelala vlastní diar na motiv TW.

Ja jsem za tohle forum taky rada...jsem rada, ze jsem se k tomu odhodlala, abych ho zalozila...Naprosto te chapu, me taky moje okoli nechape...Doma uz me ani neposlouchaji cry hehe
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

Edward vs. Jacob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edward vs. Jacob   Edward vs. Jacob Icon_minitimeThu Oct 30, 2008 7:01 pm

jj, muj bratricek mi rika, ze na to cteni jednou umru, ja na to odpovidam, aby az se to stane mi dal do rakve celou moji knihovnu, ale nejak se mu do toho nechce, prej nevi na kterym hrbitove by me pohrbili v kontejneru na uhlí Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Edward vs. Jacob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edward vs. Jacob   Edward vs. Jacob Icon_minitimeFri Oct 31, 2008 5:15 pm

To jsem zas jediná, kdo hlasoval pro Jacoba. Ani mě to nepřekvapuje, když Edward je tak dokonalý. Jacob se mi líbí moc - tím víc mě štve, koho to vybrali, aby ho hrál ve filmu - ale to neznamená, že bych ho ráda viděla spolu s Bellou, to opravdu, ne. Přišlo by mi "nepřirozený" rozdělit Edwarda s Bellou (ti dva jsou fakt natuty), takže jsem ráda, že to v BD dopadlo tak jak to dopadlo... teda, ještě jsem to nedočetla, ale zatím je to skvělý.
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Maus
Smrtelník
Smrtelník
Maus


Female
Poèet pøíspìvkù : 22
Age : 32
Location : Praha
Registration date : 02. 11. 08

Edward vs. Jacob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edward vs. Jacob   Edward vs. Jacob Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 3:33 pm

určitě Edward I love you
Návrat nahoru Goto down
http://liv-tyler.ic.cz/
Kyra
Smrtelník
Smrtelník
Kyra


Poèet pøíspìvkù : 4
Registration date : 01. 01. 09

Edward vs. Jacob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edward vs. Jacob   Edward vs. Jacob Icon_minitimeFri Jan 02, 2009 12:06 am

S Nov-om sa mi Jacob tak trochu znepáčil, takže som dala jednoznačne Edwarda! love
Návrat nahoru Goto down
Ellinor
Smrtelník
Smrtelník
Ellinor


Female
Poèet pøíspìvkù : 15
Location : HK
Nej kniha : Stmívání
Registration date : 01. 01. 09

Edward vs. Jacob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edward vs. Jacob   Edward vs. Jacob Icon_minitimeFri Jan 02, 2009 11:35 am

EDWARD.
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

Edward vs. Jacob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edward vs. Jacob   Edward vs. Jacob Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 3:16 pm

to neni těžká volba...ale Jacob má taky něco do sebe
Návrat nahoru Goto down
Bella
Smrtelník
Smrtelník
Bella


Female
Poèet pøíspìvkù : 102
Age : 30
Nej kniha : Stmívání, Nový měsíc, Zatmění, Rozbřesk
Registration date : 02. 02. 09

Edward vs. Jacob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edward vs. Jacob   Edward vs. Jacob Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 12:36 am

Jednoznačně EDWARD...

Jacob je taky fajn..V NM byl good...
Ale EDWARD je EDWARD Smile
Návrat nahoru Goto down
Jelly
Smrtelník
Smrtelník



Female
Poèet pøíspìvkù : 15
Age : 36
Location : Praha
Nej kniha : Sbohem Armádo
Registration date : 01. 03. 09

Edward vs. Jacob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edward vs. Jacob   Edward vs. Jacob Icon_minitimeSun Mar 01, 2009 11:20 pm

Proč se spokojit s Volkswagenem když můžu mít Porsche? Jacob mi nesedí povahově..to ostatní pominu Smile Edward to je prostě jiná liga..někdy až moc dokonalý. Líbí se mi jeho sklony k teatrálnosti a melodramatičnosti. Kluci jako on opravdu existují snad jenom v ženské mysli..ale proč ne Smile
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Edward vs. Jacob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edward vs. Jacob   Edward vs. Jacob Icon_minitimeMon Mar 02, 2009 1:26 pm

Jelly napsal:
Proč se spokojit s Volkswagenem když můžu mít Porsche? Jacob mi nesedí povahově..to ostatní pominu Smile Edward to je prostě jiná liga..někdy až moc dokonalý. Líbí se mi jeho sklony k teatrálnosti a melodramatičnosti. Kluci jako on opravdu existují snad jenom v ženské mysli..ale proč ne Smile

Mam uplne stejny nazor a to prirovnani s auty je dobre Cool
Návrat nahoru Goto down
Half-Blood Princess
Smrtelník
Smrtelník
Half-Blood Princess


Female
Poèet pøíspìvkù : 23
Age : 30
Job/hobbies : student
Nej kniha : Stephenie Meyer - Twilight sága
Registration date : 27. 03. 09

Edward vs. Jacob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edward vs. Jacob   Edward vs. Jacob Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 5:35 pm

Rozhodně Edward Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.raining.blog.cz
V@mpireGirl×Đ
Smrtelník
Smrtelník
V@mpireGirl×Đ


Female
Poèet pøíspìvkù : 33
Age : 30
Nej kniha : Twilight saga
Registration date : 08. 04. 09

Edward vs. Jacob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edward vs. Jacob   Edward vs. Jacob Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 10:39 am

Nom, tk jako mě se třeba hrozně líbí Jacob..já si pstě stmívání a ostatní díly bez něj nedikážu představit..jako samozřejmě si to ani nedokážu představit bez Edwarda....oba tam pstě patřej..a já to nebudu posuzovat..oba maj něco do sebe..zbožňuju oba Smile

Oba sou boží xD
Návrat nahoru Goto down
http://stmivani-stmivani.blog.cz
Sponsored content





Edward vs. Jacob Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edward vs. Jacob   Edward vs. Jacob Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Edward vs. Jacob
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Edward Cullen
» Střihoruký Edward
» * Bella a Jacob *
» Bella a Jacob
» Jacob a Nessie

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Forks :: Ankety-
Přejdi na: