Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 ROBERT PATTINSON

Goto down 
+7
AdaVonBB
Alice
Leah Mayu
merunnnka
angie
kelly01
Sisi-Alex
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

ROBERT PATTINSON Empty
PříspěvekPředmět: ROBERT PATTINSON   ROBERT PATTINSON Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 9:23 pm

Datum narození: 13.5.1986
Věk: 22

Robert Pattison se narodil v Londýně 13.5.1986, začal s herectvím ve svých teenagerských letech v Barnes Theater Company v Londýně. Zahrál si ve hře Macbeth v Old Sorting Office Arts Centre a zkoušel také modeling. V roce 2004 dostal malou roli v německé produkci filmu The Ring of the Nibelungs a objevil se ve filmu Jarmark marnosti (Vanity Fair) s herečkou Reese Witherspoon. Hrál také ve filmu The Woman Before in May (2005), ale těsně před premiérou byl nahrazen Tomem Rileyem.

A konečně - v roce 2005 byl vybrán do role mladého čaroděje Cedrika Diggoriho ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár. Cedrik je student Mrzimoru v Bradavicích a Harryho rival. Bojují nejenom o pohár v soutěži tří kouzelnických škol, ale i o srdce Cho Changové.

Times Online ho nazval jako British Star of Tomorrow (Britská herecká naděje, Britská hvězda zítřka), také se říká, že je nástupcem Judeho Lawa. Robertův vzor je ale Jack Nicholson.Robert rád sportuje, má rád snowboarding, fotbal a lyžování. Kromě toho hraje na kytaru a klávesy.

Na konci roku 2008 (11.12.) ho můžeme vidět v novém filmu Twilight (Stmívání), kde si zahraje jednu z hlavních rolí - postavu upíra Edwarda Cullena spolu s Kristen Stewart.


Autor: mell , daenroem , www.osobnosti.cz


Naposledy upravil Sisi-Alex dne Sun Jan 18, 2009 12:50 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

ROBERT PATTINSON Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROBERT PATTINSON   ROBERT PATTINSON Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 9:38 pm

Filmografie:

2008 - Stmívání (Twilight) role: Edward Cullen
2007 - Harry Potter a Fénixův řád (Harry Potter and the Order of the Phoenix) role: Cedric Diggory
2005 - Harry Potter a Ohnivý pohár (Harry Potter and the Goblet of Fire) role: Cedric Diggory
2004 - Království prstenu (Ring of the Nibelungs, The) role: Giselher
2004 - Jarmark marnosti (Vanity Fair)
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

ROBERT PATTINSON Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROBERT PATTINSON   ROBERT PATTINSON Icon_minitimeThu Oct 30, 2008 6:12 pm

Co na to říct. HP knihy mám ráda i filmy sou super ale jako Cedrik se mi Robert moc nelíbíl. Nevím byl takovej divnej. Moc nafrněnej. abych rekla pravdu, tak mi neni moc sympatickej ani jako člověk. mam z něj prostě divnej pocit, treba ve vsech tech rozhovorech a videích na internetu kde je jen sám za sebe. proste nevim no. doufam, že mi tato empatie nezkazí film, ale v ukázkach se mi moc líbil. uvidíme Cool
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

ROBERT PATTINSON Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROBERT PATTINSON   ROBERT PATTINSON Icon_minitimeFri Oct 31, 2008 4:27 pm

dneska mi prisla premiera, a je tam jedna stranka která se týka roberta, a pak jeden dosta chaby clanek o stmívani. uz ste to nekdo cetl????
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 31
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

ROBERT PATTINSON Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROBERT PATTINSON   ROBERT PATTINSON Icon_minitimeMon Dec 22, 2008 1:53 pm

Rob sa dal najnovšie ostrihať...tak môžme plakať za jeho krásnymi vlasmi cry ...ale aj s krátkymi je krásny I love you ...len som zvedavá ako chcú tak skoro natáčať NM keď má teraz krátke vlasy Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

ROBERT PATTINSON Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROBERT PATTINSON   ROBERT PATTINSON Icon_minitimeMon Dec 22, 2008 2:39 pm

No mne se s kratkyma taky libi...moc mu to slusi, podle me teda... love
Návrat nahoru Goto down
merunnnka
Smrtelník
Smrtelník
merunnnka


Female
Poèet pøíspìvkù : 63
Age : 30
Job/hobbies : volleyball, reading , PC, Twilight
Nej kniha : Twilight
Registration date : 22. 12. 08

ROBERT PATTINSON Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROBERT PATTINSON   ROBERT PATTINSON Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 3:28 pm

Sluší mu to..Ale už to ztrácí takové to upírské kouzlo....Doufám, že v dalších filmech bude mít ty vlasy zase delší...
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

ROBERT PATTINSON Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROBERT PATTINSON   ROBERT PATTINSON Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 2:19 pm

Ty krátký mu sluší... vypadá ale jinak, co? Ale mě se to líbí víc teda než s delšími.

ROBERT PATTINSON 81432robertpattinsonspotn0
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 31
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

ROBERT PATTINSON Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROBERT PATTINSON   ROBERT PATTINSON Icon_minitimeFri Dec 26, 2008 1:36 am

je to pjekné, jemu sluší všetko Smile ....ale podla mňa je zasa s dlhšími krajší o tisíc razy I love you
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

ROBERT PATTINSON Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROBERT PATTINSON   ROBERT PATTINSON Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 11:50 am

Ne krátký ne!!!! to přece pak neni Edward!!!! cry

V HP se mi jako Cedric taky úplně nelíbil... přišel mi takove průměr no...ale pak přišlo Twilight...teď když se koukám na HP, tak o vidim už úplně jinak, ale furt si říkám, že Edward je prostě Edward...i když teď s těma osříhanejma vlasam...to prostě neni Edward
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 31
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

ROBERT PATTINSON Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROBERT PATTINSON   ROBERT PATTINSON Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 4:02 pm

lenže to sa ostrihal Rob a nie Edward....a myslím, že Rob si môže robiť čo chce a ani sa mu nečudujem, že to spravil, keď ho všetci berú len ako Edwarda...

len dúfam, že mu dorastú kým bude natáčať NM Laughing
Návrat nahoru Goto down
AdaVonBB
Smrtelník
Smrtelník
AdaVonBB


Female
Poèet pøíspìvkù : 29
Age : 30
Nej kniha : hadajte
Registration date : 02. 01. 09

ROBERT PATTINSON Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROBERT PATTINSON   ROBERT PATTINSON Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 5:28 pm

keby som bola chlapes (co niesom a brali by ma ako Eda (co by som nebola bola by som stastna och to je tapo ho to zostarilo hned o niekolko rokov aaaach a ked uz sme pri ucesoch chcela by som sa ostrihat ako alice co poviete
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 31
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

ROBERT PATTINSON Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROBERT PATTINSON   ROBERT PATTINSON Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 3:43 pm

no ja neviem, on proste chce aby ho mali radi kôli nemu samému a brali ho ako Roba a nie aby ho zbožňovali len preto, že hrá Edwarda...a ešte by ho aj oslovovali Edward....sa mu nečudujem, že to spravil...nech sa ludia konečne zbadajú, že Rob a Ed sú dve rozdielne osoby...Rob je živý, Edward je fiktívny.....

no a k tvojmu ostrihaniu...neviem ako vyzeráš, tak to neviem posúdiť...bo taký účes nesvedčí všetkým Smile ....ale ak si myslíš, že ti pôjde a ak to aj ľudia v tvojom okolí povedia tak choď do toho Smile
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

ROBERT PATTINSON Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROBERT PATTINSON   ROBERT PATTINSON Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 7:53 pm

angie napsal:
no ja neviem, on proste chce aby ho mali radi kôli nemu samému a brali ho ako Roba a nie aby ho zbožňovali len preto, že hrá Edwarda...a ešte by ho aj oslovovali Edward....sa mu nečudujem, že to spravil...nech sa ludia konečne zbadajú, že Rob a Ed sú dve rozdielne osoby...Rob je živý, Edward je fiktívny.....

no a k tvojmu ostrihaniu...neviem ako vyzeráš, tak to neviem posúdiť...bo taký účes nesvedčí všetkým Smile ....ale ak si myslíš, že ti pôjde a ak to aj ľudia v tvojom okolí povedia tak choď do toho Smile

já to chápu...myslela jsem to tak, že když hraje Edwarda, což pokud se nataci NM tak prave ted dela...tak by se podle me strihat nemusel...jako Rob at je jakej chce, ale kdyz hraje Edwarda..
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

ROBERT PATTINSON Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROBERT PATTINSON   ROBERT PATTINSON Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 7:57 pm

AdaVonBB napsal:
keby som bola chlapes (co niesom a brali by ma ako Eda (co by som nebola bola by som stastna och to je tapo ho to zostarilo hned o niekolko rokov aaaach a ked uz sme pri ucesoch chcela by som sa ostrihat ako alice co poviete

ja se tak dala ostrihat a je to fakt super...mam to hrozne rada, ale ma to jednu nevyhodu...je s tim docela prace...tuzidlo, foukani nebo aspon lak....a to kazdej den, protoze jinak ti to splihne a vypada to jako obycejny mikado...coz me zrovna moc neslusi...takže vlasy hodim dolu, aplikuju tunu laku a pak uz to jde Cool
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 31
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

ROBERT PATTINSON Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROBERT PATTINSON   ROBERT PATTINSON Icon_minitimeSun Jan 11, 2009 8:19 pm

Alice napsal:
angie napsal:
no ja neviem, on proste chce aby ho mali radi kôli nemu samému a brali ho ako Roba a nie aby ho zbožňovali len preto, že hrá Edwarda...a ešte by ho aj oslovovali Edward....sa mu nečudujem, že to spravil...nech sa ludia konečne zbadajú, že Rob a Ed sú dve rozdielne osoby...Rob je živý, Edward je fiktívny.....

no a k tvojmu ostrihaniu...neviem ako vyzeráš, tak to neviem posúdiť...bo taký účes nesvedčí všetkým Smile ....ale ak si myslíš, že ti pôjde a ak to aj ľudia v tvojom okolí povedia tak choď do toho Smile

já to chápu...myslela jsem to tak, že když hraje Edwarda, což pokud se nataci NM tak prave ted dela...tak by se podle me strihat nemusel...jako Rob at je jakej chce, ale kdyz hraje Edwarda..
no začína sa natáčať až v marci...a v NM veľa Edwarda nebude, tak to môžu natočiť aj neskôr...ale aj tak si myslím, že dovtedy mu dorastú Good
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

ROBERT PATTINSON Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROBERT PATTINSON   ROBERT PATTINSON Icon_minitimeMon Jan 12, 2009 9:22 pm

snad máš pravdu...nevíš kdy by to mělo jít do kin?
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 31
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

ROBERT PATTINSON Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROBERT PATTINSON   ROBERT PATTINSON Icon_minitimeMon Jan 12, 2009 11:32 pm

vraj 20.11.2009 Smile
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

ROBERT PATTINSON Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROBERT PATTINSON   ROBERT PATTINSON Icon_minitimeTue Jan 13, 2009 5:37 pm

Cetla jsem, ze na konci roku 2009 a kdyby se to nejak protahlo, tak na zacatku roku 2010... Smile
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

ROBERT PATTINSON Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROBERT PATTINSON   ROBERT PATTINSON Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 2:08 pm

to zní slibně...
Návrat nahoru Goto down
Ellenie
Smrtelník
Smrtelník
Ellenie


Female
Poèet pøíspìvkù : 6
Location : Bardejov-Praha
Job/hobbies : študent
Nej kniha : Pýcha a predsudok
Registration date : 11. 01. 09

ROBERT PATTINSON Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROBERT PATTINSON   ROBERT PATTINSON Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 7:48 pm

Leah Chelsea napsal:
Ty krátký mu sluší... vypadá ale jinak, co? Ale mě se to líbí víc teda než s delšími.

ROBERT PATTINSON 81432robertpattinsonspotn0
Hmm, tu vyzerá na zahryznutie Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.spisovatel.highforum.net
Minit
Smrtelník
Smrtelník
Minit


Female
Poèet pøíspìvkù : 49
Age : 29
Location : Praha 3
Nej kniha : Stmívání
Registration date : 02. 01. 09

ROBERT PATTINSON Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROBERT PATTINSON   ROBERT PATTINSON Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 8:24 pm

Ellenie napsal:
Leah Chelsea napsal:
Ty krátký mu sluší... vypadá ale jinak, co? Ale mě se to líbí víc teda než s delšími.

ROBERT PATTINSON 81432robertpattinsonspotn0
Hmm, tu vyzerá na zahryznutie Razz

No mně se to moc nelíbí a ty jeho vousy taky ne,ale vypadá tu trochu jako Justin Timberlake Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://rainbow-soul.blog.cz/
Ellenie
Smrtelník
Smrtelník
Ellenie


Female
Poèet pøíspìvkù : 6
Location : Bardejov-Praha
Job/hobbies : študent
Nej kniha : Pýcha a predsudok
Registration date : 11. 01. 09

ROBERT PATTINSON Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROBERT PATTINSON   ROBERT PATTINSON Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 11:31 pm

Hlavne na nej vyzerá starší, čo mne vyhovuje, kedže mi nemusí hroziť, že zvádzam neplnoletých Laughing Laughing acho jó I love you
Návrat nahoru Goto down
http://www.spisovatel.highforum.net
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

ROBERT PATTINSON Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROBERT PATTINSON   ROBERT PATTINSON Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 9:31 pm

Ellenie napsal:
Leah Chelsea napsal:
Ty krátký mu sluší... vypadá ale jinak, co? Ale mě se to líbí víc teda než s delšími.

ROBERT PATTINSON 81432robertpattinsonspotn0
Hmm, tu vyzerá na zahryznutie Razz

mě přijde že tady trochu vypadá jak nějakej dělňas...
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

ROBERT PATTINSON Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROBERT PATTINSON   ROBERT PATTINSON Icon_minitimeThu Jan 29, 2009 8:57 pm

toz nevim jak vam, ale mne se tady libi... Man in love

ROBERT PATTINSON T_97880222055m_2ec9cea
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





ROBERT PATTINSON Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROBERT PATTINSON   ROBERT PATTINSON Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
ROBERT PATTINSON
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Postavy :: Bella a Edward / Kristen a Robert-
Přejdi na: