Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 °Catwoman°

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Catwoman° Empty
PříspěvekPředmět: °Catwoman°   °Catwoman° Icon_minitimeMon Mar 02, 2009 8:36 pm

CATWOMAN

°Catwoman° F41993df3281 °Catwoman° Ea84a8d3a554


Rok výroby: 2004
Réžia: Pitof
Scenár: Bob Kane, Theresa Rebeck
Produkcia: Bruce Berman (executive producer), Denise Di Novi, Michael Fottrell (executive producer), Robert Kirby (executive producer), Edward McDonnell, Benjamin Melniker (executive producer), Michael E. Uslan (executive producer)
Hudba: Klaus Badelt
Žáner: akčné, fantasy

Obsadenie:- Halle Berry ... Patience Phillips / Catwoman
- Benjamin Bratt ... Tom Lone
- Sharon Stone ... Laurel Hedare
- Lambert Wilson ... George Hedare
- Frances Conroy ... Ophelia
- Alex Borstein ... Sally
- Michael Massee ... Armando
- Byron Mann ... Wesley
- Kim Smith ... Drina
- Christopher Heyerdahl ... Rocker
- Peter Wingfield ... Dr. Ivan Slavicky
- Berend McKenzie ... Lance

Dej:
Po mužských superhrdinoch ako sú Batman, Spiderman a Superman prichádza konečne superžena...Catwoman...
Catwoman je príbehom tichej a citlivej umelkyne Patiente (Halle Berry), ktorej však chýba akékoľvek sebavedomie. Pracuje jako grafická dizajnérka pre Hedare Beauty, mamutiu kozmetickú spoločnosť, ktorá sa čoskoro chystá uviesť na trh revolučný prostriedok proti starnutiu. Patiente sa jedného dňa ocitne uprostred firemného sprisahania, keď omylom odhalí nebezpečné tajomnstvo, ktoré malo zostať nedotknuté. Preto musí byť odpravená zo sveta. No neumiera. Nový život jej vdýchnu mačky. A tak sa z nej stáva žena so silou, rýchlosťou, bystrosťou a ostrými zmyslami mačky. S jej novými schopnosťami a silnou intuíciou sa stáva ženou - Catwoman, elegantnou a tajomnou bytosťou balancujúcou na tenkej línii medzi dobrom a zlom. Ako každá divá mačka, aj ona je nebezpečná, nepolapiteľná a neskrotná. Rozhodne sa vziať spravodlivosť do svojich rúk. Film je natočený podľa komiksu.
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Catwoman° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Catwoman°   °Catwoman° Icon_minitimeMon Mar 02, 2009 8:44 pm

Fotky:

°Catwoman° 73e62f3d4df5t °Catwoman° 71784a705385t °Catwoman° 060e48577521t
°Catwoman° A0d448b65d85t °Catwoman° Fd118f3cd7f7t °Catwoman° 0867892067d5t
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Catwoman° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Catwoman°   °Catwoman° Icon_minitimeMon Mar 02, 2009 8:46 pm

°Catwoman° 6ceeed3e2042t °Catwoman° 54493c746a4ft °Catwoman° F507e28f2743t
°Catwoman° C1015f3be8d7t
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Catwoman° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Catwoman°   °Catwoman° Icon_minitimeMon Mar 02, 2009 11:52 pm

dopredu se omlouvam tem, kterym se film libil, ale me prisel az moc lacinej, kdyz si srovnate vykon Catwoman v klasickym batmanovi s vykonem Halle Berry. a vůbec mi tam nesedel ten policajt, nevim jak se jmenuje hral ve slečne drsnak. no proste je desnej. jak film, tak pribeh, a ta horská drahu ve splaskach v potrubi, no taky nic moc. sorry, ale tento film u me uplne propadl, jednou sem ho videla a stacilo Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

°Catwoman° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Catwoman°   °Catwoman° Icon_minitimeTue Mar 03, 2009 2:37 pm

jsem na tom dost podobně...a jsem ráda, že to Kelly napsala, protože většinou jsem tu já ten bručoun co vám kritizuje filmy
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Catwoman° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Catwoman°   °Catwoman° Icon_minitimeTue Mar 03, 2009 3:55 pm

Alice napsal:
jsem na tom dost podobně...a jsem ráda, že to Kelly napsala, protože většinou jsem tu já ten bručoun co vám kritizuje filmy

jen rikam co si myslim, chapu ze kazdy mame jiny vkus atd, proto vzdy dodavam, ze se omlouvam tem, komu se to nelibi, je to jako predbezne opatreni, takova prevence proti konfliktu.
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Catwoman° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Catwoman°   °Catwoman° Icon_minitimeTue Mar 03, 2009 7:16 pm

no mne sa náhodou páčil.......ja som nevidela žiadneho Batmana takže to porovnať nemôžem....iba kúsok som videla....no a proste ja si potrpím na to aby boli hlavné postavy pekné alebo sympatické....no a hentá čo hrala v Batmanovi Cat sa mi strašne nepáčila takže som to ani nedokukala.....zato Halle tuto bola moc zlatá a pekná.......no ale tak príbeh porovnať neviem, lebo som videla iba tento jeden.....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





°Catwoman° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Catwoman°   °Catwoman° Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
°Catwoman°
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní fantasy :: Filmy-
Přejdi na: