Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 *Bajky barda Beedleho*

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

*Bajky barda Beedleho* Empty
PříspěvekPředmět: *Bajky barda Beedleho*   *Bajky barda Beedleho* Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 8:27 pm

Bajky barda Beedleho
(Z původních run přeložila Hermiona Grangerová)
J. K. Rowlingová
*Bajky barda Beedleho* Bajkybardabeedlehoczechfe4 *Bajky barda Beedleho* Bajkybardabeedlehoenglidi7

Anotace:

„Tys v životě neslyšela o Bajkách barda Beedleho?“ pohlédl Ron nedůvěřivě na Hermionu. „Děláš si legraci, co?“
„Ne, nedělám!“ ujistila ho překvapeně. „Copak ty je znáš?“
„No samozřejmě!“

Který správný kouzelník by je neznal? Prastaré pohádky, které pro kouzelnou společnost sesbíral a uspořádal bard Beedle. Pohádky, které jsou každému kouzelnickému dítěti čteny na dobrou noc. Pohádky, které Hermioně odkázal Albus Brumbál. A také pohádky, které si Harry Potter málem přečetl příliš pozdě – právě v nich totiž objevil důležitou informaci, která mu nakonec zachránila život v boji tváří v tvář nejstrašnějšímu černokněžníkovi všech dob – lordu Voldemortovi. Nyní je těchto pět pohádek konečně přístupných mudlovským čtenářům, což je jistě důvod k jásotu nejen pro miliony fanoušků Harryho Pottera na celém světě, ale i pro ostatní mudly, kteří mají rádi kouzelné příběhy. Určitě si je zamilujete!

Pohádky:
Čaroděj a skákající hrnec
Fontána příznivé sudby
Mágovo chlupaté srdce
Králice Alice a chechtavý pařez
Příběh tří bratří

Zdroj: Albatros
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

*Bajky barda Beedleho* Empty
PříspěvekPředmět: Re: *Bajky barda Beedleho*   *Bajky barda Beedleho* Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 8:28 pm

Tohle zrovna čtu... Smile , tak pak napíšu.. Cool
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

*Bajky barda Beedleho* Empty
PříspěvekPředmět: Re: *Bajky barda Beedleho*   *Bajky barda Beedleho* Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 7:11 pm

Videla jsem to v knihkupectvi a divala jsem se dovnitr...Nevypada to spatne...no ale ty penize...silene...
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

*Bajky barda Beedleho* Empty
PříspěvekPředmět: Re: *Bajky barda Beedleho*   *Bajky barda Beedleho* Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 7:41 pm

Sisi-Alex napsal:
Videla jsem to v knihkupectvi a divala jsem se dovnitr...Nevypada to spatne...no ale ty penize...silene...

Tj, a přitom je to tak útlá a malá knížka... nic jak Harry Potter.
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

*Bajky barda Beedleho* Empty
PříspěvekPředmět: Re: *Bajky barda Beedleho*   *Bajky barda Beedleho* Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 7:53 pm

Leah Chelsea napsal:
Sisi-Alex napsal:
Videla jsem to v knihkupectvi a divala jsem se dovnitr...Nevypada to spatne...no ale ty penize...silene...

Tj, a přitom je to tak útlá a malá knížka... nic jak Harry Potter.

jj, taky jsem se divila, ze je to tak tenke (na J.K. Rowling docela neobvykle)...pak jsem se divala na cenu a rychle to zase polozila. Nepamatuju si presne uz, kolik to stalo, ale bylo to hodne...
Návrat nahoru Goto down
Minit
Smrtelník
Smrtelník
Minit


Female
Poèet pøíspìvkù : 49
Age : 29
Location : Praha 3
Nej kniha : Stmívání
Registration date : 02. 01. 09

*Bajky barda Beedleho* Empty
PříspěvekPředmět: Re: *Bajky barda Beedleho*   *Bajky barda Beedleho* Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 7:58 pm

Sisi-Alex napsal:
Leah Chelsea napsal:
Sisi-Alex napsal:
Videla jsem to v knihkupectvi a divala jsem se dovnitr...Nevypada to spatne...no ale ty penize...silene...

Tj, a přitom je to tak útlá a malá knížka... nic jak Harry Potter.

jj, taky jsem se divila, ze je to tak tenke (na J.K. Rowling docela neobvykle)...pak jsem se divala na cenu a rychle to zase polozila. Nepamatuju si presne uz, kolik to stalo, ale bylo to hodne...

Asi tak,na to jak je tenká je dost drahá.Chtěla jsem si jí koupit,ale za tyhle ceny si můžu koupit i tlustší knihu...
Návrat nahoru Goto down
http://rainbow-soul.blog.cz/
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

*Bajky barda Beedleho* Empty
PříspěvekPředmět: Re: *Bajky barda Beedleho*   *Bajky barda Beedleho* Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 11:16 am

ahoj, já sem si jí koupila a cestou domu z metropole jsem ji precetla v buse, neva, ze byla draha ty penize sli na charitu. takze pohoda. a jako spravnej potter maniak sem ji musela mit. docela se mi libila. ale trochu krátká, no co nadělám Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





*Bajky barda Beedleho* Empty
PříspěvekPředmět: Re: *Bajky barda Beedleho*   *Bajky barda Beedleho* Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
*Bajky barda Beedleho*
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní fantasy :: Knihy-
Přejdi na: