Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 **Basebalová scéna**

Goto down 
+4
Ellinor
Leah Mayu
angie
Sisi-Alex
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Jelda
Administrátor
Administrátor
Jelda


Male
Poèet pøíspìvkù : 456
Age : 34
Location : Třebíč
Job/hobbies : Student / Computer Graphics, Music, Movies, English
Nej kniha : Breaking Dawn
Registration date : 24. 01. 09

**Basebalová scéna** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: **Basebalová scéna**   **Basebalová scéna** - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 7:58 pm

ono celkově tady z basebalové scény moc není.. doplním ;)


Naposledy upravil Jelda dne Mon Feb 09, 2009 7:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.kbeckinsale.net/forum/index.php
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

**Basebalová scéna** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: **Basebalová scéna**   **Basebalová scéna** - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 8:26 pm

Jelda napsal:
ono celkově tady z basebalové scény moc není.. doplním ;)

coming soon..

To je právě škoda! Veliká škoda, nemyslíte?
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

**Basebalová scéna** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: **Basebalová scéna**   **Basebalová scéna** - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 9:02 pm

Leah Chelsea napsal:
Jelda napsal:
ono celkově tady z basebalové scény moc není.. doplním ;)

coming soon..

To je právě škoda! Veliká škoda, nemyslíte?

No ja myslim, ale tezko hledat...dneska jsem cely den jenom nacitala fotky hercu, nestiham vsechno Laughing Krome toho, jak se mi pokazil ten pc, tak jsem musela cele slozky twilight smazat... :(
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

**Basebalová scéna** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: **Basebalová scéna**   **Basebalová scéna** - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 9:15 pm

Fajn...jeste mam jednu. Ta je v hodne dobre kvalite a hodne velka...Cool

**Basebalová scéna** - Stránka 2 T_z072m_0c274ab
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

**Basebalová scéna** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: **Basebalová scéna**   **Basebalová scéna** - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 9:31 pm

**Basebalová scéna** - Stránka 2 The_Baseball_Game_by_PCullen
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

**Basebalová scéna** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: **Basebalová scéna**   **Basebalová scéna** - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 9:33 pm

Ta krasna, Leah...treba tu fotku Esme, co v ni je, jsem jeste ani nikde samostatne nevidela...
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

**Basebalová scéna** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: **Basebalová scéna**   **Basebalová scéna** - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 9:39 pm

**Basebalová scéna** - Stránka 2 T_facinellibam_7e215b5 **Basebalová scéna** - Stránka 2 T_normalTwilim_8550b71 **Basebalová scéna** - Stránka 2 T_robertpattim_3ca72c6 **Basebalová scéna** - Stránka 2 T_twilightstim_d23f7e3 **Basebalová scéna** - Stránka 2 T_watermarkphm_605709f
**Basebalová scéna** - Stránka 2 T_0m_7a3669d **Basebalová scéna** - Stránka 2 T_1m_b22e6cf **Basebalová scéna** - Stránka 2 T_2m_08afa67 **Basebalová scéna** - Stránka 2 T_3m_aeb9da5 **Basebalová scéna** - Stránka 2 T_4m_47a1bb7 **Basebalová scéna** - Stránka 2 T_5m_bb1b8c8 **Basebalová scéna** - Stránka 2 T_6m_7fd3d82 **Basebalová scéna** - Stránka 2 T_7m_e21563f **Basebalová scéna** - Stránka 2 T_8m_9fd5eb0


zdroj:
kód:
www.twilight-online.org
a
kód:
www.google.cz


Naposledy upravil Sisi-Alex dne Mon Feb 09, 2009 6:49 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Jelda
Administrátor
Administrátor
Jelda


Male
Poèet pøíspìvkù : 456
Age : 34
Location : Třebíč
Job/hobbies : Student / Computer Graphics, Music, Movies, English
Nej kniha : Breaking Dawn
Registration date : 24. 01. 09

**Basebalová scéna** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: **Basebalová scéna**   **Basebalová scéna** - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 10:57 pm

sakryš holky, brzděte Smile .. chtěl jsem vám sem naházet fotek a vy jste mě předběhly.. jinak, úplně tě chápu, Sisi.. taky tu mám práce nad hlavu na ročníkovém projektu (ne a ne ho zprovoznit Zeď ) a uploadovat fotky už vážně nestíhám..

pokusím se sem ještě něco dodat, až bude trochu volněji ;)
Návrat nahoru Goto down
http://www.kbeckinsale.net/forum/index.php
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

**Basebalová scéna** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: **Basebalová scéna**   **Basebalová scéna** - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 09, 2009 5:19 pm

V pohode, klidne pridej i fotky, ktere uz tu jsou. Jenom jsem najela na google a stejne jich tam moc nebylo. Necham to radsi na tobe Laughing
Návrat nahoru Goto down
Jelda
Administrátor
Administrátor
Jelda


Male
Poèet pøíspìvkù : 456
Age : 34
Location : Třebíč
Job/hobbies : Student / Computer Graphics, Music, Movies, English
Nej kniha : Breaking Dawn
Registration date : 24. 01. 09

**Basebalová scéna** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: **Basebalová scéna**   **Basebalová scéna** - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 09, 2009 9:42 pm

Tady je trocha toho vysokého rozlišení ode mě.. Wink


**Basebalová scéna** - Stránka 2 89429208as5 **Basebalová scéna** - Stránka 2 59982188vn8 **Basebalová scéna** - Stránka 2 46273120mv7
**Basebalová scéna** - Stránka 2 67187756hc5 **Basebalová scéna** - Stránka 2 53463511zx6 **Basebalová scéna** - Stránka 2 24498331ap0


Tuhle fotku miluju, bohužel ji nemůžu najít v HQ..
**Basebalová scéna** - Stránka 2 20201861xc8

ZDROJ:

kód:
http://www.lionandlamblove.org
Návrat nahoru Goto down
http://www.kbeckinsale.net/forum/index.php
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

**Basebalová scéna** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: **Basebalová scéna**   **Basebalová scéna** - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 11:09 pm

A tady je text vytržený z knihy:

Uličnicky se usmál a pustil mě, držel mě jenom za ruku. Vedl mě několik kroků skrz vysoké mokré kapradiny a koberce mechu, kolem mohutné tsugy kanadské, a najednou jsme stáli na kraji obrovského otevřeného pole uprostřed Olympijského pohoří. Oproti každému baseballovému stadionu mělo dvojnásobnou rozlohu.
Viděla jsem, že všichni ostatní už tam jsou; Esme, Emmett a Rosalie seděli na holých kamenech, ti k nám byli nejblíž, možná sto metrů od nás. Mnohem dál jsem viděla Jaspera a Alici, alespoň čtyři sta metrů daleko, zdálo se, že si něčím hází tam a sem, ale nikde jsem neviděla žádný míč. Vypadalo to, jako že Carlisle označuje mety, ale opravdu mohou být tak daleko od sebe?
Když jsme přišli na dohled, ti tři na kamenech vstali. Esme se vydala k nám. Emmett ji následoval po dlouhém pohledu na Rosaliina záda; Rosalie se půvabně zvedla a odkráčela k poli, aniž na nás pohlédla. Můj žaludek na to zareagoval nepříjemným zachvěním.
„Tos byl ty, koho jsme slyšeli, Edwarde?“ zeptala se Esme, když došla k nám.
„Znělo to, jako když dusíš medvěda,“ objasnil Emmett.
Váhavě jsem se na Esme usmála. „Byl to on.“
„Bella byla nechtěně moc legrační,“ vysvětloval Edward, aby to rychle uvedl na pravou míru.
Alice opustila svou pozici a běžela, nebo tančila, k nám. Zlehka se zastavila kousek od nás. „Je čas,“ oznámila.
Jakmile promluvila, lesem kolem nás otřáslo hluboké dunění hromu a pak udeřilo západně směrem k městu.
„Není to strašidelné?“ mrkl na mě Emmett, jako bychom se znali odjakživa.
„Pojďme.“ Alice vzala Emmetta za ruku a vyrazili k obrovskému hřišti; ona běžela jako gazela. On byl skoro tak půvabný a zrovna tak rychlý – přesto Emmetta nemohl nikdo přirovnávat ke gazele.
„Jsi připravená na hru?“ zeptal se Edward a v očích mu nadšeně jiskřilo.
Snažila jsem se znít stejně nadšeně. „Týme, do toho!“
Uchechtl se, rozcuchal mi vlasy a vydal se za těmi dvěma. Jeho běh byl agresivnější, spíš gepardí než gazelí, takže je rychle předběhl. Ten půvab a síla mi braly dech.
„Půjdeme dolů?“ zeptala se Esme svým měkkým, melodickým hlasem a já jsem si uvědomila, že za nimi zírám s otevřenou pusou. Rychle jsem srovnala svůj výraz a přikývla. Esme mezi námi nechávala pár kroků odstup a já jsem přemítala, jestli si pořád dává pozor, aby mě nevystrašila. Přizpůsobovala svůj krok mému a nedávala najevo netrpělivost, že jsem pomalá.
„Vy s nimi nehrajete?“ zeptala jsem se ostýchavě.
„Ne, já radši soudcuju – ráda je udržuju v mezích poctivé hry,“ vysvětlovala.
„Takže oni rádi podvádějí?“
„No ano – měla bys slyšet hádky, které spolu vedou! Vlastně doufám, že to neuslyšíš, myslela by sis, že je vychovala vlčí smečka.“
„Mluvíte jako moje máma,“ zasmála jsem se překvapeně.
Ona se také zasmála. „No, opravdu je ve většině ohledů považuju za své děti. Nikdy jsem se nedokázala dostat přes svoje mateřské instinkty – říkal ti Edward, že jsem ztratila dítě?“
„Ne,“ zamumlala jsem ohromeně a snažila jsem se pochopit, na jaký život vzpomíná.
„Ano, své první a jediné děťátko. Zemřel jen pár dní po narození, chudáček můj malý,“ povzdechla si. „Zlomilo mi to srdce – a proto jsem skočila z toho útesu, víš,“ dodala věcně.
„Edward jenom říkal, že jste spadla,“ zakoktala jsem.
„Vždycky džentlmen,“ usmála se. „Edward byl první z mých nových synů. Vždycky jsem o něm takhle smýšlela, ačkoliv je starší než já, tedy alespoň v jednom ohledu.“ Vřele se na mě usmála. „Proto jsem tak ráda, že si tě našel, drahoušku.“ Ta něžnost zněla na jejích rtech tak přirozeně. „Příliš dlouho stál stranou; bolelo mě, když jsem viděla jeho osamělost.“
„Takže vám to nevadí?“ zeptala jsem se zase váhavě. „Že pro něj… nejsem ta pravá?“
„Ne.“ Byla zamyšlená. „Vybral si tebe. Však ono to nějak půjde,“ prohlásila, ačkoliv se jí čelo vraštilo starostmi. Ozvala se další hromová rána.
Esme se v tu chvíli zastavila; zjevně jsme došly na kraj pole. Vypadalo to, že už si utvořili družstva. Edward byl daleko vzadu v levém poli, Carlisle stál mezi první a druhou metou a Alice držela míč, postavená na místě nadhazovače.
Emmett máchal hliníkovou pálkou; téměř nepostřehnutelně svištěla vzduchem. Čekala jsem, že si stoupne na pálkoviště, ale pak jsem si všimla, jak zaujímal postoj, že už tam je – dál od místa nadhazovače, než bych si myslela, že je možné. Jasper stál několik kroků za ním, dělal chytače druhého týmu. Samozřejmě, nikdo z nich neměl rukavice.
„V pořádku,“ zavolala Esme jasným hlasem, o kterém jsem věděla, že ho uslyší i Edward, ačkoliv byl tak daleko, „začněte.“
Alice se postavila zpříma, klamavě nehybná. Zdálo se, že dává přednost kradmému švihu spíš než zastrašujícímu rozmachu paží. Držela míč oběma rukama u pasu, a pak, podobná výpadu kobry, její pravá ruka vystřelila a míč plesknul Jasperovi do ruky.
„Byl to strike?“ zašeptala jsem Esme.
„Když to neodrazí, je to strike,“ odpověděla.
Jasper mrštil míčem zpátky Alici do nastavené ruky. Dovolila si krátký úšklebek. A pak se její ruka znovu zatočila.
Tentokrát se pálce nějak podařilo švihnout včas, aby trefila neviditelný míč. Rána při dopadu byla ohlušující, hromová; odrážela se od hor – okamžitě jsem pochopila nutnost hromu.
Míč vystřelil jako meteor nad hřiště a zaletěl hluboko do okolního lesa.
„Home run,“ zamumlala jsem.
„Počkejte,“ napomínala je Esme a pozorně naslouchala s jednou rukou zvednutou. Emmett se hnal jako ohnivá čára nad metami, Carlisle mu byl těsně v patách. Uvědomila jsem si, že Edward chybí.
„Out!“ zavolala Esme jasným hlasem. Zírala jsem nevěřícně, jak se Edward vynořil z lemu stromů, ve zvednuté ruce míč, na tváři široký úsměv, který jsem viděla i já.
„Emmett má nejsilnější úder,“ vysvětlovala Esme, „ale Edward nejrychleji běhá.“
Směna pokračovala před mýma nevěřícíma očima. Nedokázala jsem sledovat rychlý pohyb míče ani bleskurychlé přesuny jejich postav po hřišti.
Pochopila jsem další důvody, proč se hrou čekali na bouřku s hromobitím, když Jasper, ve snaze vyhnout se Edwardovu neomylnému zákroku, poslal míč nízkou ranou ke Carlisleovi. Carlisle vyběhl po míči a pak se s Jasperem předháněli, kdo dřív doběhne k první metě. Když se srazili, znělo to jako náraz dvou obrovských padajících balvanů. Starostlivě jsem vyskočila, ale jim se nic nestalo.
„Sedí!“ zavolala Esme klidným hlasem.
Emmettův tým byl na pálce – Rosalii se povedlo oběhnout mety, když vyběhla po jednom z Emmettových dlouhých odpalů – když Edward chytil třetí out. Přisprintoval ke mně a jiskřil vzrušením.
„Tak co tomu říkáš?“ zeptal se.
„Jedna věc je jistá, už se nikdy nedokážu posadit k nudnému zápasu první baseballové ligy.“
„A zní to, jako kdybys to předtím dělala často,“ zasmál se.
„Jsem trochu zklamaná,“ dobírala jsem si ho.
„Proč?“ zeptal se zmateně.
„No, bylo by hezké, kdybych mohla najít aspoň jednu věc, kterou bys nedělal líp než zbytek lidí na celé planetě.“
Zasvítil svým speciálním pokřiveným úsměvem, který mi bral dech.
„Jsem na pálce,“ řekl a namířil na stanoviště.
Hrál s rozmyslem, držel míč nízko, z dosahu Rosaliiny vždy připravené ruky ve vnějším hřišti a získal dvě mety jako blesk, dřív než Emmett dokázal dostat míč zpátky do hry. Carlisle vyrazil jeden tak daleko z hřiště – s ranou, z které mě bolely uši – že oba s Edwardem oběhli všechny mety. Alice si s nimi půvabně pleskla zdviženou dlaní.
Skóre se soustavně měnilo, jak hra pokračovala, a oni se sobě navzájem pošklebovali jako kluci na ulici, jak se střídali ve vedení. Esme je příležitostně napomínala. Hrom bil dál, ale my jsme zůstávali sušší, jak Alice předpověděla.
Carlisle byl na pálce, Edward chytal, když Alice najednou hlasitě vyjekla. Já jsem jako obvykle nemohla oči odtrhnout od Edwarda, takže jsem viděla, jak mu hlava vystřelila vzhůru, aby se na ni podíval. Jejich oči se střetly a něco mezi nimi na okamžik proudilo. Stál vedle mě, než se ostatní mohli zeptat Alice, co se děje.
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

**Basebalová scéna** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: **Basebalová scéna**   **Basebalová scéna** - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 15, 2009 1:25 pm

Pár další obrázků:

**Basebalová scéna** - Stránka 2 Normaltrailer0049pq0.th **Basebalová scéna** - Stránka 2 Normaltrailer0050sw6.th **Basebalová scéna** - Stránka 2 Normaltrailer0051jn2.th **Basebalová scéna** - Stránka 2 Normaltrailer0052ef9.th **Basebalová scéna** - Stránka 2 Normaltrailer0053cg2.th
**Basebalová scéna** - Stránka 2 Normaltrailer0054rw4.th **Basebalová scéna** - Stránka 2 Normaltrailer0055bj1.th **Basebalová scéna** - Stránka 2 Normaltrailer0056by6.th **Basebalová scéna** - Stránka 2 Normaltrailer0057on6.th


Zdroj: I Felt Hope
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
AdaVonBB
Smrtelník
Smrtelník
AdaVonBB


Female
Poèet pøíspìvkù : 29
Age : 30
Nej kniha : hadajte
Registration date : 02. 01. 09

**Basebalová scéna** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: **Basebalová scéna**   **Basebalová scéna** - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 4:19 pm

A.mne sa ta scena pravdaze libi a vsimli ste si ze v knihe soudcovala Bella spolu s Esme tu nie...hrali potom 7 nie je to odveci? nejak to nedomysleli
Návrat nahoru Goto down
Jelda
Administrátor
Administrátor
Jelda


Male
Poèet pøíspìvkù : 456
Age : 34
Location : Třebíč
Job/hobbies : Student / Computer Graphics, Music, Movies, English
Nej kniha : Breaking Dawn
Registration date : 24. 01. 09

**Basebalová scéna** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: **Basebalová scéna**   **Basebalová scéna** - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 4:39 pm

dalo by se říct, že na ně dávala pozor spolu s Esme, jen ve filmu jednou Esme chytila míč a předala ho Belle, aby si taky jakože zahrála a "vyoutovala" Rose.. (myslím, že to byla domací meta)
Návrat nahoru Goto down
http://www.kbeckinsale.net/forum/index.php
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

**Basebalová scéna** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: **Basebalová scéna**   **Basebalová scéna** - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 02, 2009 1:25 pm

Jelda napsal:
dalo by se říct, že na ně dávala pozor spolu s Esme, jen ve filmu jednou Esme chytila míč a předala ho Belle, aby si taky jakože zahrála a "vyoutovala" Rose.. (myslím, že to byla domací meta)

Já to teda pochopila úplně jinak... jako že Esme normálně hrála na pozici chytače, takže když Edward hodil míč zpátky musela zašlápnout metu aby "vyoutovala" Rose... a Bella jako rozhodčí rozhodla že na metu první šlápla Esme, takže Rose je "out"
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

**Basebalová scéna** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: **Basebalová scéna**   **Basebalová scéna** - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 02, 2009 1:36 pm

Alice napsal:

Já to teda pochopila úplně jinak... jako že Esme normálně hrála na pozici chytače, takže když Edward hodil míč zpátky musela zašlápnout metu aby "vyoutovala" Rose... a Bella jako rozhodčí rozhodla že na metu první šlápla Esme, takže Rose je "out"

Taky jsem to tak pobrala...
Návrat nahoru Goto down
Jelda
Administrátor
Administrátor
Jelda


Male
Poèet pøíspìvkù : 456
Age : 34
Location : Třebíč
Job/hobbies : Student / Computer Graphics, Music, Movies, English
Nej kniha : Breaking Dawn
Registration date : 24. 01. 09

**Basebalová scéna** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: **Basebalová scéna**   **Basebalová scéna** - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 02, 2009 3:55 pm

no.. je to možný.. Esme samozřejmě dělala catchera, ale myslel jsem, že ten míč Belle předala.. asi ne, no Nevím
Návrat nahoru Goto down
http://www.kbeckinsale.net/forum/index.php
Sponsored content





**Basebalová scéna** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: **Basebalová scéna**   **Basebalová scéna** - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
**Basebalová scéna**
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Film :: Twilight-
Přejdi na: