Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Info

Goto down 
+5
Minit
Alice
Leah Mayu
merunnnka
Sisi-Alex
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Info - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Info   Info - Stránka 4 Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 9:02 pm

kaikow napsal:
me moc o dabing nejde... ja se na filmy divam s titulky... prece jenom original je original :-)snad jenom u cetniku jsem videla lepsi dabing nez original :-d

tj, tak s tím souhlasím.
Já dvd kupovat nebudu. Smazané scény mám tady na foru a film mám v pc, takže asi tak.
Návrat nahoru Goto down
kaikow
Anonymní




Info - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Info   Info - Stránka 4 Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 9:06 pm

videli jste nekdo nadabovaneho Temneho rytire??? chudak Heath Ledger se musi otacet po tomhle v hrobe.. ja ty vystrizene sceny nemuzu stahnou... nevim proc... ale radeji se necham prekvapit na film :-)
Návrat nahoru Goto down
Jelda
Administrátor
Administrátor
Jelda


Male
Poèet pøíspìvkù : 456
Age : 34
Location : Třebíč
Job/hobbies : Student / Computer Graphics, Music, Movies, English
Nej kniha : Breaking Dawn
Registration date : 24. 01. 09

Info - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Info   Info - Stránka 4 Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 9:09 pm

nemůžeš stáhnout? hmm.. nechci tu nějak zavádět warez.. ale až se to dostane ven, tak si myslím, že se to tu objeví (zkusím to nějak opatřit Wink )
Návrat nahoru Goto down
http://www.kbeckinsale.net/forum/index.php
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Info - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Info   Info - Stránka 4 Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 9:14 pm

kaikow napsal:
videli jste nekdo nadabovaneho Temneho rytire??? chudak Heath Ledger se musi otacet po tomhle v hrobe.. ja ty vystrizene sceny nemuzu stahnou... nevim proc... ale radeji se necham prekvapit na film :-)

Ty co ještě nestačili smazat z youtubu jsem nahrála na rapidshare tady: https://stmivani.forumczech.com/twilight-f30/smazane-sceny-deleted-scenes-t423.htm , pokud ti to nepůjde, tak se ozvi a zkusím ti nějak pomoct.
Návrat nahoru Goto down
kaikow
Anonymní




Info - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Info   Info - Stránka 4 Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 9:22 pm

ha.. tak je to ready.. kdyz mi to psalo ze to bylo z Youtube smazane tak jsem dalsi odkazdy od YT ignorovala :-) tak diky :-) stejne je mi lito ze uz vysly vsechny knizky a ze neni uz zase co s takovy nadsenim cist :-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Info - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Info   Info - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Info
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» INFO
» Info
» Oznamy a info

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Film :: Twilight-
Přejdi na: