Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Líbil se vám film?

Goto down 
+5
Leah Mayu
Sisi-Alex
Themperka
angie
kelly01
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next

Líbil se vám film?
ano
Líbil se vám film? I_vote_lcap100%Líbil se vám film? I_vote_rcap
 100% [ 11 ]
ne
Líbil se vám film? I_vote_lcap0%Líbil se vám film? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 11
 

AutorZpráva
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

Líbil se vám film? Empty
PříspěvekPředmět: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 12:21 am

tak co už ste viděli tu krásu, jak se vám film líbil??
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

Líbil se vám film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 12:47 am

ano, už sem ho viděla, po jedenáctý hodine sem dorazila domů z predpremiery na zlicine a uz sem si zarezervovala listky na nedeli. Smile
ten film je uzasnej Smile vazne je fantastickej, bala sem se ze budu zklamana z toho ze vynechali hodne momentů z knihy ale film je tak propracovanej, ze sem chvilema nemohla popadnout dech.
o boźe uz se tesim na dalsi díl. Laughing myslim si ze to je nejlepsi film roku, a ze ani ten novej potter (5) se mu nevyrovna

ten zacatek je nejlepsi, myslim tim, kdyz Ed poprve uvidí(ucítí ) Bellu, ta scena ve tride je uzasne, Edward ma hrozne uzasnej vyraz soustredeni v obliceji, a pak kdyz se spolu zacnou bavit nad mikroskopem I love you I love you I love you I love you I love you ten jeho usmev mi trhal srdce na pul, vazne uzasnej film, kdo ste ho jeste nevidel, tak supky dupky do kina love love

sem uplne natesena na nedeli, protoze sem si jista ze si to uziju jeste víc, urcite mi par dulezitych okamziku uniklo.

jo a scena kdy hrajou na louce baseball, je uplne uzasna, krásne propracovana a veskera muzika ve filmu je proste delikatni zalezitost, predstavte si dokonce sem si zapomela vypit colu. kiss kiss kiss byl to nejlepsi zazitek za posledni dobu.

vazen takze kdo ste to jeste nevidel honem honem at mam s kym pokecat love love
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

Líbil se vám film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 11:16 pm

PRVNÍ RECENZE ČASOPISU PREMIERE


RECENZE PREMIERE
Vlastně se těm nadšeným fanynkám upírské romance ani moc nedivím. Stmívání působí jako Romeo a Julie po srážce s časopisem Bravo; zůstal příběh o lásce, která je silnější než smrt, a přitom se otřel o trochu té pubertální exaltovanosti a náladu pop rockových balad. Ideální kombinace pro roztouženou dívčí duši.
Jestli v knize fungoval příběh hlavně díky tomu, že spolu s hlavní hrdinkou Bellou, potažmo s autorkou, mohli čtenáři na desítkách a desítkách stránek obdivovat nadlidsky krásného, rychlého a silného Edwarda, ve filmu se celé to milostné pnutí rozehraje naplno. Ovšem na rozdíl od upovídaného a dost statického textu dokázala režisérka Catherine Hardwick příběh rozhýbat, vyhnat středoškoláky z jídelny ven a tu spoustu dialogů a vnitřních monologů nahradit filmovými prostředky – zvlášť dynamický upíří baseball se povedl. I když jinak nejde o žádnou super výpravnou podívanou, ale docela skromnou love story. V tomhle ohledu je film vlastně lepší než knížka, ta totiž vypravěčsky a jazykově nijak pozoruhodná není. Ve scénáři se děj podařilo zhustit a drobné změny příběhu spíš pomohly, třeba představení Jacoba, potenciálního Edwardova soka, už v úvodu filmu. I to Bellino ‚šokující‘ odhalení, že její nádherný spolužák je upír, se na plátně podařilo vygradovat.
Dílem to režisérka vyhrála obsazením. Pobledlá Kristen Stewart, která nám od thrilleru Úkryt pěkně vyrostla, je dostatečně krásná, abychom uvěřili, že někoho může tak šíleně přitahovat, a přitom působí dost ‚normálně‘, aby se s ní mohla jakákoliv holka identifikovat. Edward je zase v podání Roberta Pattinsona romantický a rozervaný až na půdu, ale zároveň má kouzlo ‚cool‘ staršího kluka s širokými rameny a silným autem. Snít o tom, že vás někdo takový bude milovat až za hrob, jde úplně samo. Upíří rodinka je sice mírně přestylizovaná, ale třeba oproti studentům z dalšího fenoménu Muzikál ze střední nepůsobí hrdinové Stmívání, jako by je někdo zrovna vybalil z krabice v hračkářství.
Jasně, je to jednoduchý příběh, který se z romance změní v polovině v nijak překvapivý skoro thriller. Upíří rychloběh působí legračně a historické flashbacky jakoby sem někdo připlácnul z docela jiného filmu. Jednoduše by bylo možné se tomu filmu cynicky vysmát. Ale na druhou stranu není tak těžké se Stmíváním nechat unést. Aspoň trochu.

Verdikt: Přepjaté emoce, láska jako trám, velké drama. Až na ty upíry (by) se to v pubertě klidně mohlo stát i vám.


Francková Ilona

zdroj:www.premiere.cz
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

Líbil se vám film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 1:55 pm

celý film Twilight, ale hrozna kvalita na http://www.watchitallonline.com/movies_watch_43.html


Naposledy upravil kelly01 dne Sat Nov 29, 2008 11:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 31
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

Líbil se vám film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 10:27 pm

ááááááááááááánoooooooooooooooo Man in love I love you ...nechce sa mi rozpisovať, vystihne to jedno slovo: DOKONALÉEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I love you
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

Líbil se vám film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 10:48 pm

angie napsal:
ááááááááááááánoooooooooooooooo Man in love I love you ...nechce sa mi rozpisovať, vystihne to jedno slovo: DOKONALÉEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I love you

jj, souhlasím love
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

Líbil se vám film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 11:17 pm

http://www.watchitallonline.com/movies_watch_43.html tak tady najdete cely film TW, ale je to omezeny casem me to pustilo jen na 73 minut a pak to po me chtelo pockat do dalsiho dne, teda, jeste 50 minut, z toho plyne, ze to budete mit na etapy, ale ta kvalita neni zas tak spatna. je hodne rozostreny ten zacatek, ale jinak dobry, i zvuk je ok.
Návrat nahoru Goto down
Themperka
Smrtelník
Smrtelník
Themperka


Female
Poèet pøíspìvkù : 12
Location : S reprakmi naplno počúvajúc Decode (A) ♥
Registration date : 23. 11. 08

Líbil se vám film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 4:50 pm

V kine som to nevidela :( keďže kým to dojde k nám... Ale nevydržala som a stiahla som si ho hehe A je I love you I love you I love you dokonalo úžasne skvelýýýýýýýýýýý...

Men sa najviac pacila... sceny, asi vsetky ale I love you boli asi :

1. najviaaac sa mi lubila scena, ked idu spolu do skoly... no tie okuliare 4eweeer Razz a kazdy naokolo na nich kuka a oni vysmiaty hehe
2. potom bol perfektnyyy baseball I love you tam som az nedychala hehe Jasper s palkou.. a Rose zabijajuca pohladom..:D ja som sa tam cudovala, ze Bella nepadla mrtva na zem :D
3. potom bozk na konci.. kiss

Aj... mne sa strááááááááásne luuuuubil Smile uz sa neviem dockat, kym to dojde ku nam na slovensko... :D
A este... mala som zo zaciatku vyhrady voci Muse aj voco tej Bellynej uspavanke ALE.. zmenila som nazor hehe bo my to tam zacalo sediet :D
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

Líbil se vám film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 11:36 pm

ahoj, tak ted sem prijela z prahy, a byla sem znovu na stmivani. nemuzu se ho nabazit a víte co. byl tam jeden moc, ale moc krásnej uvadec, a protoze sem tam byla brzo,tak sem se s nim dala do reci a dopadlo to tak ze sem si domu odnesla jeden naprosto uzasnej vobrovskej plakat hehe a taky jeho tel. cislo, ta jo jdu se ucit papapap
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Líbil se vám film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? Icon_minitimeTue Dec 02, 2008 7:03 pm

kelly01 napsal:
ahoj, tak ted sem prijela z prahy, a byla sem znovu na stmivani. nemuzu se ho nabazit a víte co. byl tam jeden moc, ale moc krásnej uvadec, a protoze sem tam byla brzo,tak sem se s nim dala do reci a dopadlo to tak ze sem si domu odnesla jeden naprosto uzasnej vobrovskej plakat hehe a taky jeho tel. cislo, ta jo jdu se ucit papapap

Shocked Shocked Plakat???A jeste cislo??? Shocked Shocked No to si to nekdo umi zaridit hehe :D
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

Líbil se vám film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? Icon_minitimeTue Dec 02, 2008 7:24 pm

Sisi-Alex napsal:
kelly01 napsal:
ahoj, tak ted sem prijela z prahy, a byla sem znovu na stmivani. nemuzu se ho nabazit a víte co. byl tam jeden moc, ale moc krásnej uvadec, a protoze sem tam byla brzo,tak sem se s nim dala do reci a dopadlo to tak ze sem si domu odnesla jeden naprosto uzasnej vobrovskej plakat hehe a taky jeho tel. cislo, ta jo jdu se ucit papapap

Shocked Shocked Plakat???A jeste cislo??? Shocked Shocked No to si to nekdo umi zaridit hehe :D

to byl hrozna nahoda, ze to takhle dopadlo, vazne sem necekala, ze bych se s nim dala do reci, ale myslim ze za tu hodinku klaboseni se to vyplati ne. ted vecer usinam s oblicejem tesne vedle oliceje roberta na plakatu, a reknu vam, usina se mi tezko Cool
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Líbil se vám film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? Icon_minitimeTue Dec 02, 2008 7:31 pm

No to verim... Laughing Ja bych asi ani neusla Cool Cool
No je to poradna haluz, ja doufam, ze stihnu vletet do kina, nez to vseci vyberou Laughing
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

Líbil se vám film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? Icon_minitimeTue Dec 02, 2008 7:37 pm

Sisi-Alex napsal:
No to verim... Laughing Ja bych asi ani neusla Cool Cool
No je to poradna haluz, ja doufam, ze stihnu vletet do kina, nez to vseci vyberou Laughing

na tech strankach co sem sem dala se muzes na cely film podivat!!!! neni to zrovna nej kvalita, ale i tak je to lepsi nez nic, musim jit dneska nestiham, tak jo mej se krasne a asi budu prodavat zalozky, udelala sem si jich dalsich 20-25 do ostatnich knizek a do skript a ucebnic do skoly a neska se mi vysypali na chodbe a spoluzacky silely!!!!! bylo to fakt husty. no a prej kolik bych zane chtela, no tak o tom popremejslim,
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Líbil se vám film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? Icon_minitimeTue Dec 02, 2008 7:49 pm

No jasny...aspon na tom vydelas Laughing
Ja s mym netem nemuzu koukat na videa...mam fakt hodne pomaly...Pockam si, az mi to stahnou hehe
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Líbil se vám film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 8:33 pm

No, tak jsem byla včera na filmu. A fakt se mi líbil - ani jsem nečekala, že řeknu, že ne. Give Heart Give Heart

Ale přiznám se, že jsem to čekala horší - ale naopak, moc se mi líbilo - a nebylo to jako v případě Harryho Pottera, že to celý předělali k obrazu svému. I když pár výhrad bych k tomu měla... Rolling Eyes

Jela jsem večer do sousedního města, kde bydlela kamarádka a tam jsme měli vidět ten film. Dorazlily jsme tam o půlhodiny dříve, tak jsme čekali v kavárně. A když byl už čas si koupit lístky, ta ženská za pultem nám je nechtěla prodat, protože jsme byly jen dvě, a že nás prej musí být aspoň 4, abychom se mohli podívat na film. Jsem byla fakt překvapená, kolik lidí pak přišlo... po nás jen pět. Shocked

Ale aspoň, že těch pět... a navíc, jsme tam byli v posledním termínu, takže... no i tak mě překvapilo, že tak málo (stejně tak tomu bylo i na HP5, když jsem tam byla, tak málo lidí, že bych je spočítala na prstech rukou.).

Film začal a kamarádka - která o tom nevěděla ani ťuk (o filmu, o knize a vůbec všeho kolem), málem spadla ze židle, když to začalo... Há há há... Há há há... Há há há... To se tak lekla.

Tak začal film, hodně jsme se toho nasmály. Připadalo mi, že jsme tam úplně samy. V polovině filmu se to začalo zasekávat... obraz zmizel z plátna a my jen slyšeli, co mluví. Pak se obraz vrátil. Po pár minutách se to stalo znova.. to jsem byla už naštvaná. Stejně tak i ostatní. Zase to spravili... ale poté, co se to stalo potřetí... a vrátil se zpět obraz, začali mluvit ti herci ve filmu divně. Měli hlubší hlas,jako by zpomalený... to jsem padala smíchy na zem skoro, když jsem slyšela Edwarda... ha ha ha Rolf Rolf Rolf

Ten pán, co byl za tím projektorem se nám přišel omluvit, že levý... něco něco (nepamatuji si přesně co)... je porouchaný... tak se rozsvítilo, my čekali dalších patnáct minut, než to přendali na pravý... asi projektor... a my se pak už dokoukali do konce. Aspoň něco.

Kvůli tomu přesčasu, jsme pak nestihly bus zpátky do našeho města a musely jsme čekat tři-čtvrtě hodiny. A když už přišel bus a my jeli domu, zjistily jsme, že bohužel nezastavuje u našeho paneláku, ale až u náměstí... a to ještě řidič zapomněl, že měl zastavit někde jinde a my se vraceli s zpátky, aby mohl naložit jednu babku. Když jsem vystoupila bylo mi tak blbě... nj, já neumím jezdit žádným dopravním prostředkem zvláště autem a busem, hned se mi točí hlava a je mi špatně.

Poté jsme šly k nám domů a já konečně ulehla do postele....

Heh, to vám tu zas vyprávím, co jsem dělala... ale ne o filmu... to je mi podobný.

No, co bych řekla tak k filmu:

1. moc se mi film líbil - celkově

2. nejlepší byla scéna, když hráli baseball... jj, fakt skvělý... a hlavně tam Jasper s Rosalie. Sic jsem zrovna proti těmto dvoum měla výhrady, byli skvělý.

3. hudba!!! Give Heart Jj, SUPERMASSIVE BLACK HOLE od MUSE Cool (ještě teď mi zní v uších... ha ha ha... mám sluchátka) byla skvělá a i ta ukolébavka.

4. no já ani nevím, který scény byli lepší... ale třeba na konci v tom baletním studiu... To jak Alice skočila na Jamese a utroutila mu hlavu... :D

5. já už ani nevím...

6. jo, vlastně - Jacob - tak jsem myslela, že mi bude vadit... no, zas tak hrozný to nebylo. Přece jen tam zapadl. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

Líbil se vám film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 12:57 pm

Ahoj všeci, tipnete si co se mi stalo. na stmivani sem uz byla dvakrat a dneska mi volaly ze cinema city, ze sem vyhrala dva listky, takze na to pujdu asi potreti. hahahah Laughing
no neni to husty
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Líbil se vám film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 6:46 pm

Ty jo, Shocked to má ale někdo štěstí. cry Já chci taky!!! Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Líbil se vám film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 7:27 pm

Laughing To snad neni pravda...to uz je fakt haluz...Kdyz se dari, tak se dari Laughing ...Tak si to tam uzij Smile
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Líbil se vám film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 1:58 pm

No, takze konecne jsem film videla a hned dvakrat, dneska se chystam potreti, jelikoz jsem se musela divat v anglictine, ptz mi muj stupidni pocitac neprehraje titulky, dohanim to cemu nerozumim... hehe

no, takze na uvod se mi film jakoze libil, ale mela bych par vyhrad...
Zacnu tim hezkym...

1.no, takze prichod Cullenu do jidelny byl uplne fakt kruty...kdyz prochazeli kolem tech oken a pak po dvojicich prochazeli, a nakonec jak se jeste Edward usmal, kdyz slysel, co o nem Jessica rika...no nadhera cry

2.hezky udelali tu scenu, jak Bella prosla kolem vetraku a jeho to slo rozthat...

3.dalsi se mi libila Bellina navsteva u Cullenu...jak tam byla ta scena, jak Emmet, Esme, Carlisle a Rose varili....no nachlamala jsem se dobre:hehe: :D ....nejvic se mi tam asi libila Esme, strasne moc ji to sluselo...(jo, co me nejvic zarazilo, bylo jak rikali Carlisleovi jakoze anglickou vyslovnosti, byl to nezvyk, jak to rikam cesky :D )


4.baseballova scena,to uz tu bylo nekolikrat receno, byla bozska...jak alice nahravala, bella byla rozhodci a jeste jak ji rose propichovala pohledem....no krasa... jo a srazka Emmeta a Edwarda se taky vyvedla, jeste jak se tomu zacali smat...

5.no scenu v baletnim nemusim popisovat, ta byla docela hodne drsna...

6. jeste jsem chtela tu scenu pred skolou, jak Bella kolem neho projde a on jde za ni do lesu...taky parada...

No a tedka par tech spatnych veci...

1.
no takze nejdriv musim tu scenu, jak ji Edward dava pas v aute...doufam, ze daberka to do cestiny zvladne lip...nekdy mi prijde, ze kristen ma divny hlas...i jak rvala v tom studiu...takovy no proste divny, ale tak to je fuk...

2.
Kristen se mi libila hned, na vsech fotkach ji to moc slusi...mela jsem vyhrady spis k nekterym jinym, ale ve filmu me vzhledem hodne zklamala...jakoze nerikam, ze ji to neslusi, ale byla divna...rekla bych, ze az moc bleda a takova...proste divna...nevyrazna...

3.
na samotnem filmu uz asi nic, spis mi hodne vadily drobnosti...treba jakoze esme ve filmu skoro vubec nebyla. Potom taky, ze podle tech vsech fotek a traileru jsem si myslela, ze rose, emmet, alice a jazz tam budou vic...skoro vubec tam nebyli...ja vim, ze v knizce taky ne, ale mrzelo me to...

No uz budu koncit, se zas moc vykecavam...to uz snad bude vsechno, doufam, ze jsem na nic nezapomnela...
Zaverem: je to fakt zazitek a stoji to za to... love love love love
Návrat nahoru Goto down
merunnnka
Smrtelník
Smrtelník
merunnnka


Female
Poèet pøíspìvkù : 63
Age : 30
Job/hobbies : volleyball, reading , PC, Twilight
Nej kniha : Twilight
Registration date : 22. 12. 08

Líbil se vám film? Empty
PříspěvekPředmět: S tím hezkým souhlasím..Ale s tou Kirsten nee..Však ona má být taková nenápadná...Ale v tom autě..s tím pásem měla fakt divnej hlas....   Líbil se vám film? Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 3:26 pm

Sisi-Alex napsal:
No, takze konecne jsem film videla a hned dvakrat, dneska se chystam potreti, jelikoz jsem se musela divat v anglictine, ptz mi muj stupidni pocitac neprehraje titulky, dohanim to cemu nerozumim... hehe

no, takze na uvod se mi film jakoze libil, ale mela bych par vyhrad...
Zacnu tim hezkym...

1.no, takze prichod Cullenu do jidelny byl uplne fakt kruty...kdyz prochazeli kolem tech oken a pak po dvojicich prochazeli, a nakonec jak se jeste Edward usmal, kdyz slysel, co o nem Jessica rika...no nadhera cry

2.hezky udelali tu scenu, jak Bella prosla kolem vetraku a jeho to slo rozthat...

3.dalsi se mi libila Bellina navsteva u Cullenu...jak tam byla ta scena, jak Emmet, Esme, Carlisle a Rose varili....no nachlamala jsem se dobre:hehe: :D ....nejvic se mi tam asi libila Esme, strasne moc ji to sluselo...(jo, co me nejvic zarazilo, bylo jak rikali Carlisleovi jakoze anglickou vyslovnosti, byl to nezvyk, jak to rikam cesky :D )


4.baseballova scena,to uz tu bylo nekolikrat receno, byla bozska...jak alice nahravala, bella byla rozhodci a jeste jak ji rose propichovala pohledem....no krasa... jo a srazka Emmeta a Edwarda se taky vyvedla, jeste jak se tomu zacali smat...

5.no scenu v baletnim nemusim popisovat, ta byla docela hodne drsna...

6. jeste jsem chtela tu scenu pred skolou, jak Bella kolem neho projde a on jde za ni do lesu...taky parada...

No a tedka par tech spatnych veci...

1.
no takze nejdriv musim tu scenu, jak ji Edward dava pas v aute...doufam, ze daberka to do cestiny zvladne lip...nekdy mi prijde, ze kristen ma divny hlas...i jak rvala v tom studiu...takovy no proste divny, ale tak to je fuk...

2.
Kristen se mi libila hned, na vsech fotkach ji to moc slusi...mela jsem vyhrady spis k nekterym jinym, ale ve filmu me vzhledem hodne zklamala...jakoze nerikam, ze ji to neslusi, ale byla divna...rekla bych, ze az moc bleda a takova...proste divna...nevyrazna...

3.
na samotnem filmu uz asi nic, spis mi hodne vadily drobnosti...treba jakoze esme ve filmu skoro vubec nebyla. Potom taky, ze podle tech vsech fotek a traileru jsem si myslela, ze rose, emmet, alice a jazz tam budou vic...skoro vubec tam nebyli...ja vim, ze v knizce taky ne, ale mrzelo me to...

No uz budu koncit, se zas moc vykecavam...to uz snad bude vsechno, doufam, ze jsem na nic nezapomnela...
Zaverem: je to fakt zazitek a stoji to za to... love love love love
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Líbil se vám film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 3:40 pm

Nerikam jakoze byla oskliva nebo tak, to vubec...jenom mi tam v nekterych scenach proste prisla divna...nemam proti ni nic, ale tak celkove no...s tim pasem to bylo hrozny... Laughing

Jo...uplne bych zapomnela jeste jedno velky pozitivum...Se mi libil ten herec Mika...kdyz ho trefila do hlavy, tak jsem myslela, ze je to nejaky pekny ucitel a on to byl Mike :D , ten me fakt prekvapil... Cool
Návrat nahoru Goto down
merunnnka
Smrtelník
Smrtelník
merunnnka


Female
Poèet pøíspìvkù : 63
Age : 30
Job/hobbies : volleyball, reading , PC, Twilight
Nej kniha : Twilight
Registration date : 22. 12. 08

Líbil se vám film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 5:43 pm

Jo...Toho vybrali dobře.... Laughing
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 31
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

Líbil se vám film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 7:44 pm

jo toho teda vážne dobre vybrali Laughing ...ten herec mi je nesympatický, takže sa mi presne hodil na Mikea Laughing ....inak viete, že on hral v Joan z Arkádie toho jej divného brata s okuliarmi? Laughing
Návrat nahoru Goto down
Ellenie
Smrtelník
Smrtelník
Ellenie


Female
Poèet pøíspìvkù : 6
Location : Bardejov-Praha
Job/hobbies : študent
Nej kniha : Pýcha a predsudok
Registration date : 11. 01. 09

Líbil se vám film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? Icon_minitimeTue Jan 13, 2009 10:14 pm

Hoci som už v popubertalnom veku a ťahám už skor k 30tnikom musím sa priznať, že som si tento film bola pozrieť v kine Embarassed A nehanbím sa za to a priznávam, že zbožňujem Edwarda Razz Film sa mi hrozne páčil a čakám, kedy vyjde na DVD Smile

P. S.: Sylvuš, super stránka Good
Návrat nahoru Goto down
http://www.spisovatel.highforum.net
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Líbil se vám film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 4:37 pm

Ellenie napsal:
Hoci som už v popubertalnom veku a ťahám už skor k 30tnikom musím sa priznať, že som si tento film bola pozrieť v kine Embarassed A nehanbím sa za to a priznávam, že zbožňujem Edwarda Razz Film sa mi hrozne páčil a čakám, kedy vyjde na DVD Smile

P. S.: Sylvuš, super stránka Good

Ahoj Leni, vitej v teamu Edward Cool ...a taky te vitam na foru Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Líbil se vám film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbil se vám film?   Líbil se vám film? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Líbil se vám film?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Film
» Kniha nebo film?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Film :: Twilight-
Přejdi na: