Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 °Harry Potter a princ dvojí krve°

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

°Harry Potter a princ dvojí krve° Empty
PříspěvekPředmět: °Harry Potter a princ dvojí krve°   °Harry Potter a princ dvojí krve° Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 7:53 pm

HARRY POTTER A PRINC DVOJÍ KRVE

°Harry Potter a princ dvojí krve° T_halfbloodprm_1ff7e3a

Harry Potter a princ dvojí krve je plánovaný film na motivy šesté knihy o Harry Potterovi anglické spisovatelky J. K. Rowlingové. Do kin by měl přijít 20. listopadu 2008, v České republice je v létě roku 2009. Režíruje ho David Yates, který natočil i film předchozí.
Název filmu v originále: Harry Potter and the Half-Blood Prince

zdroj:
kód:
http://www.potter-harry.cz


Naposledy upravil Sisi-Alex dne Tue Feb 03, 2009 8:24 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

°Harry Potter a princ dvojí krve° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Harry Potter a princ dvojí krve°   °Harry Potter a princ dvojí krve° Icon_minitimeFri Jan 23, 2009 10:54 pm

Íííí, ta Brumbálova ruka vypadá hůř než jsem si představovala... ale i tak: AŤ UŽ JE TO TADY!!! Já to chci už vidět! cry I když se netěším, až tam B. zemře - to je tak smutný!! Ale stejně to chci vidět. hehe


Naposledy upravil Leah Chelsea dne Tue Jan 27, 2009 8:54 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

°Harry Potter a princ dvojí krve° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Harry Potter a princ dvojí krve°   °Harry Potter a princ dvojí krve° Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 2:12 pm

Leah Chelsea napsal:
Íííí, ta Brumbálova ruka vypadá hůř než jsem si představovala... ale i tak: AŤ UŽ JE TO TADY!!! Já to chci už vidět! cry I když se netěším, až tam B. zemře - to je tak smutný!! Ale stejně to chci vidět. hehe

Ech to jsi neměla psát...co když si to přečtě nějakej chudák, co nečetl knížky... umíš si představit jak to toho chudáka zasáhne...? :(
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

°Harry Potter a princ dvojí krve° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Harry Potter a princ dvojí krve°   °Harry Potter a princ dvojí krve° Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 2:13 pm

ale musim s tebou souhlasit...těšim se i netěšim, protože jestli to bude dobře natočený tak budu brečet jak želva
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

°Harry Potter a princ dvojí krve° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Harry Potter a princ dvojí krve°   °Harry Potter a princ dvojí krve° Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 5:40 pm

Alice napsal:
Leah Chelsea napsal:
Íííí, ta Brumbálova ruka vypadá hůř než jsem si představovala... ale i tak: AŤ UŽ JE TO TADY!!! Já to chci už vidět! cry I když se netěším, až tam B. zemře - to je tak smutný!! Ale stejně to chci vidět. hehe

Ech to jsi neměla psát...co když si to přečtě nějakej chudák, co nečetl knížky... umíš si představit jak to toho chudáka zasáhne...? :(

S tim si nedelej starosti...ja jsem to sice necetla, ale s tim rizikem sem chodim. Jinak to muzes napsat vetsim spoiler a potom dat sedym pismem, to co by ti, co cekaji na film, nemeli vedet...delame to tak u toho, kdyz mluvime o BD, jestli sis vsimla... Smile
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

°Harry Potter a princ dvojí krve° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Harry Potter a princ dvojí krve°   °Harry Potter a princ dvojí krve° Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 8:55 pm

Tááák... teď už to nepřečtete, pokud si to teda nezvýrazníte - nekliknete na to myší! Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

°Harry Potter a princ dvojí krve° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Harry Potter a princ dvojí krve°   °Harry Potter a princ dvojí krve° Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 12:28 pm

Sisi-Alex napsal:
Alice napsal:
Leah Chelsea napsal:
Íííí, ta Brumbálova ruka vypadá hůř než jsem si představovala... ale i tak: AŤ UŽ JE TO TADY!!! Já to chci už vidět! cry I když se netěším, až tam B. zemře - to je tak smutný!! Ale stejně to chci vidět. hehe

Ech to jsi neměla psát...co když si to přečtě nějakej chudák, co nečetl knížky... umíš si představit jak to toho chudáka zasáhne...? :(

S tim si nedelej starosti...ja jsem to sice necetla, ale s tim rizikem sem chodim. Jinak to muzes napsat vetsim spoiler a potom dat sedym pismem, to co by ti, co cekaji na film, nemeli vedet...delame to tak u toho, kdyz mluvime o BD, jestli sis vsimla... Smile

Fakt? asi jsem trochu slepá... ale dobrej typ... nicméně jsem si všimla, že píšete SPOILER... díky bohu... já totiž BD nečetla, protože čekám na české vydání... říkám si, že trpělivost růže přináší... až to přečtu tak si pak všechno přečtu znova v aj
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

°Harry Potter a princ dvojí krve° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Harry Potter a princ dvojí krve°   °Harry Potter a princ dvojí krve° Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 3:21 pm

Vsak prave proto mame rozdelene vsechny knihy, a kdyz pisem mimo tema BD, tak to pisem s tim spoilerem a jinou barvou...pokud vidim nejaky moc velky spoiler, tak tu cast smazu...(jakozto admin mam na to pravo Laughing ), ptz vim jake to je...taky jsem se jednu hodne velkou vec o BD dozvedela tady z fora...
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

°Harry Potter a princ dvojí krve° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Harry Potter a princ dvojí krve°   °Harry Potter a princ dvojí krve° Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 8:07 pm

Český název: Harry Potter a Princ dvojí krve

Originální název: Harry Potter and the Half-Blood Prince

Žánr: Dobrodružný, Drama, Fantasy, Mystery, Romantický

Rok výroby: 2008

Premiéra: 16. července 2009

Režie: David Yates

Hrají:
Daniel Radcliffe / Harry Potter
Rupert Grint / Ron Weasley
Emma Watson / Hermiona Granger
Oliver Phelps / George Weasley
Jessie Cave / Levandule Brown
Michael Gambon / Albus Brumbal
Matthew Lewis / Neville Longbottom
Maggie Smith / Minerva McGonagall
Suzanne Toase / Alecto Carrow
Fiona Shaw / Petunia Dursley
Ralph Ineson / Amycus Carrow
Jim Broadbent / Horace Křiklan
Robbie Coltrane / Rubeus Hagrid
Evanna Lynch / Lenka Láskorádová
Tom Felton / Draco Malfoy
Georgina Leonidas / Katie Bell
Katie Leung / Cho Chang
David Thewlis / Remus Lupin
Tony Coburn / mladý Lucius Malfoy
Scarlett Byrne / Pansy Parkinson
James Phelps / Fred Weasley
Mark Williams / Arthur Weasley
Helena Bonham Carter / Bellatrix Lestrange
Hero Fiennes-Tiffin / Tom Riddle v 11-ti letech
Warwick Davis / Filius Flitwick
Alan Rickman / Severus Snape
Natalia Tena / Nymphadora Tonks
Helen McCrory / Narcissa Malfoy
Julie Walters / Molly Weasley
Timothy Spall / Peter Pettigrew
Robert Knox / Marcus Belby
Anna Shaffer / Romilda Vane
Bonnie Wright / Ginny Weasley
Richard Griffiths
Chris Wilson

Zdroj
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

°Harry Potter a princ dvojí krve° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Harry Potter a princ dvojí krve°   °Harry Potter a princ dvojí krve° Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 8:13 pm

Oni Warner Bros to ještě nezveřejňují ani v USA, ne? Sic už to maj dávno hotové... chtějí aby "Twilight" odezněl... či jak to jinak říct... a pak uvést světu další díl HP... škoda, ale chápu, proč tohle no. Sorry
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

°Harry Potter a princ dvojí krve° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Harry Potter a princ dvojí krve°   °Harry Potter a princ dvojí krve° Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 1:15 pm

No jo no... hloupej marketing... ale zase se mám na co těšit... teď vůbec nevim na co jít do kina, ale strašně bych chtěla...
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Harry Potter a princ dvojí krve° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Harry Potter a princ dvojí krve°   °Harry Potter a princ dvojí krve° Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 4:57 pm

no dovol já marketing studuju, a není hloupej

.............................Ďábel

Laughing si dělám srandu, ale je to jen kvůli tomu, ze chteji, aby se na to hodne lidi prislo podivat a aby na svetlo nevyplavali zadny predbezny informace, ktery by poodhalili jak to vsechno bude.
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

°Harry Potter a princ dvojí krve° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Harry Potter a princ dvojí krve°   °Harry Potter a princ dvojí krve° Icon_minitimeSun Feb 15, 2009 6:56 pm

Trailery:

https://www.youtube.com/watch?v=TZFitUCO_pk

https://www.youtube.com/watch?v=VxVZzAZanLw
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Harry Potter a princ dvojí krve° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Harry Potter a princ dvojí krve°   °Harry Potter a princ dvojí krve° Icon_minitimeTue Feb 24, 2009 11:03 pm

juu ja sa na to taaak moc tešíím Yahoo ....len dúfam že ten film nebude moc spackaný.....a snáď natočia Dumbiho smrť lepšie ako tú Siriusovu....to ma vtedy riadne vytočili Mad
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

°Harry Potter a princ dvojí krve° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Harry Potter a princ dvojí krve°   °Harry Potter a princ dvojí krve° Icon_minitimeMon Mar 02, 2009 2:01 pm

no počkej a jak to měli udělat?
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Harry Potter a princ dvojí krve° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Harry Potter a princ dvojí krve°   °Harry Potter a princ dvojí krve° Icon_minitimeMon Mar 02, 2009 6:48 pm

Alice napsal:
no počkej a jak to měli udělat?
no proste lebo Rowlingová tisíc razy písala v knihe, že ak niekoho zabiješ pomocou Avada Kedavra tak proste hneď padne na zem jak kameň mŕtvy...no a v tom filme ho to zasiahlo a ešte tam 5 minút okolo seba kukal s vypleštenými očami, hýbal nimi a pomaaaaaaaaalinkyyy padal za ten záves......a ten záves sa mi tiež nepáčil v tom filme Nea .....no a mi to neprišlo absolútne dojímavé ani nič.....som sa pripravovala do kina, že budem plakať a keď na to došlo som tam len sedela a kukala, že to čo malo byť?...vôbec žiadne emócie to nevyvol.alo....a na tú jeho smrť sa sťažuje dosť ludí čo som počúvala........



inak ludia najnovšie som čítala, že vo filme vôbec nebude Dumbiho pohreb! Šok Ireful Ireful a ani ten záverečný boj čo bol v knihe Fool ... jako to keď som si prečítala tak ma normálne prešla chuť to vidieť
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

°Harry Potter a princ dvojí krve° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Harry Potter a princ dvojí krve°   °Harry Potter a princ dvojí krve° Icon_minitimeTue Mar 03, 2009 2:29 pm

no tak to snad ne...koukala jsem na ukázky a osobně si myslim, že ten pohřeb tam bude, ale ten souboj by me fakt mrzel
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Harry Potter a princ dvojí krve° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Harry Potter a princ dvojí krve°   °Harry Potter a princ dvojí krve° Icon_minitimeTue Mar 03, 2009 7:12 pm

Alice napsal:
no tak to snad ne...koukala jsem na ukázky a osobně si myslim, že ten pohřeb tam bude, ale ten souboj by me fakt mrzel
ja neviem, ale niekde som čítala vyjadrenie tých čo ten film robili, že pohreb tam nebude, lebo že do filmu sa to nehodí...čo je podla mňa úplná blbosť....neviem čo by sa na tom nehodilo.....ale tak uvidíme...možno len zahmlievajú
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

°Harry Potter a princ dvojí krve° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Harry Potter a princ dvojí krve°   °Harry Potter a princ dvojí krve° Icon_minitimeThu Mar 05, 2009 3:21 pm

no snad to byla jen nějaká kachna
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





°Harry Potter a princ dvojí krve° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Harry Potter a princ dvojí krve°   °Harry Potter a princ dvojí krve° Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
°Harry Potter a princ dvojí krve°
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» °Harry Potter a ohnivý pohár°
» °Harry Potter a Fénixův řád°
» °Harry Potter a kámen mudrců°
» °Harry Potter a tajemná komnata°
» °Harry Potter a vězeň z Azkabanu°

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní fantasy :: Filmy-
Přejdi na: