Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Alexandra Elena Agnes Masenová

Goto down 
AutorZpráva
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Alexandra Elena Agnes Masenová Empty
PříspěvekPředmět: Alexandra Elena Agnes Masenová   Alexandra Elena Agnes Masenová Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 6:20 pm

Alexandra Elena Agnes Masenová

Alexandra Elena Agnes Masenová Sisik2rc0
Alexandra Elena Agnes Masenová W378

Původní jméno: Alexandra Elena Agnes Majovska
Rok narození: 1791
Místo narození: Rusko, Petrohrad
Úmrtí ve: 20 letech
Věk: 217 let
Stav: upír
Důvod proměny: Matthew Masen
Přezdívka: Lexy (Matt mi občas říká Elli)
Vlasy: hnědé
Oči: hnědé
Postava: 168cm, ne úplně štíhlá
Schopnosti: Dokážu přejít do jakéhokoli času. Do minulosti i budoucnosti, jakkoli daleko od přítomnosti. Také ovládám přírodní živly. Čili vítr, vodu, přírodu, oheň...
Záliby: moje sestry, cestování v čase(hlavně Egypt), moje láska a manžel- Matt…
Povaha: Dost ostrá, ale od té doby, co odešel Matt, jsem se hodně změnila. jsem zamlklá, nepřipustím k sobě už ani moje sestry. Někdy se odreaguji se svými neteřemi, ale nejvíc mi pomáhá příroda.
Posledních pár desetiletí jsem dost smutná a opuštěná.


Naposledy upravil Sisi-Alex dne Sat Nov 22, 2008 8:47 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Alexandra Elena Agnes Masenová Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexandra Elena Agnes Masenová   Alexandra Elena Agnes Masenová Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 6:22 pm

Historie


Jsem Alexandra Elena Agnes Masenová. Moje rodina mi říká Alex.
Říká se, že po přeměně v upíra se zapomínají ty lidské věci, které se nám přihodily, ale u mě to nebyla pravda. Pamatuji si úplně všechno, jako kdyby to bylo včera.
Takže začnu od začátku. Narodila jsem se v roce 1791, jako Alexandra Elena Agnes Ivanovna Majakovská. Teď zrovna je mi přesně 217 let. Pocházím z Ruska, ale bydlela jsem už všude možně.
Bydleli jsme v Petrohradě a tam jsem potkala Vladimira. Teda já, spíš můj táta. Táta byl hodně tvrdý a autoritativní, no a jednou se rozhodl, že mě za Vladimira provdá. Nechtěla jsem ho, byl skoro o dvacet let starší. Nakonec jsem utekla(byla jsem puberťačka a tahle blbost se mi tvrdě podepsala na dalším životě).
Po pár dnech jsem potkala nějakého muže, byl takový divný. No, nebudu popisovat co mi udělal, ale bylo to kruté.
Když jsem se probudila, nebyla jsem člověk, nade mnou stál muž, tak kolem 25 let a usmíval se na mě. Napadlo mě, že je to ten nejkrásnější muž na světě. Byl bledý, měl tmavé oči a malé kruhy pod očima. Tvář měl na pohled strašně jemnou.
Ten muž se jmenoval Matthew. A byl upír. Pocházel z Ameriky a v Rusku zrovna žil. Našel mě zrovna v tu chvíli, kdy mě už ten muž dorážel a zachránil mě. Tehdy mi bylo 18 let.
V roce 1812 jsme se vzali. Žili jsme spolu skoro 150 let. Mezitím jsme taky potkali Leah a Chrise. Prošli jsme hodně zemí a od té doby, co jsem se naučila žít mezi lidmi, jsme s Mattem vždy byli jako manželé. Normálně mezi lidmi.
Jenže pak se něco stalo a Matt prostě odešel. Nikdy nebudu milovat nikoho jiného. Abych to upřesnila, nevím, co se stalo. Prostě jsem se jednou vrátila z lovu a našla jsem doma dopis, kde stálo, že se něco stalo a že mě musí opustit. Od té doby jsem o něm už neslyšela. Nevím, kam se poděl, vůbec netuším, co s ním je. S Leah a Chrisem jsme prošli skoro celý svět jenom, abychom ho našli. No po Mattovi nebylo nikde ani stopy. Když jsme byli v Rusku a pořád hledali Matta, narazili jsme tam na Danielu a její dvě dcerky.

Jistě jste už taky slyšeli, že někteří upíři mají zvláštní schopnosti. Tohle je pravda. Já mám jednu docela užitečnou schopnost i když od té doby, co mi to nepomohlo v hledání Matta jsem ji skoro vůbec nepoužila. Já se můžu vracet v čase. Soustředím se na nějaký čas, osobu nebo místo a během pár sekund se tam ocitnu. Je jedno, jestli je to o tisíc let dozadu, nebo o tisíc let dopředu, prostě se tam během pár chvilek octnu. Dále taky ovládám přírodní živly. Jenže nejsem sama, jelikož moje sestra přebírá schopnosti. V bojích se to docela hodí. Jak jsem už ale řekla, moc je nepoužívám, od toho, co odešel Matt...
A proč je tedy nepoužívám? Když Matt zmizel, vracela jsem se v čase několikrát, dokonce jsem šla i do budoucnosti, ale nikde jsem ho nenašla. Jakoby v mé historii i budoucnosti vůbec nebyl. Jako bychom spolu ani neexistovali.
Jenže Matt měl taky schopnost. On totiž může měnit paměť, může vám ji vymazat a nebo tam dát to, co chce, abyste si mysleli. No a já předpokládám, že mi vymazal paměť v mojí historii s ním. Nevím, jestli mi ho nechal v mých vzpomínkách úmyslně nebo o tom nevěděl, ale každopádně se už skoro 60 let trápím a jsem sama. Sestry se mi snaží pomáhat, ale já jsem v rodině spíš takový vlk samotář. S Mattem jsme se k naší rodině připojili asi před 100 lety. Jsem z rodiny asi nejvíc podobná lidem, ale upírům jsem taky trochu podobná.
Nejlepší cesta do historie pro mě byl asi Egypt. Zamilovala jsem si ho. Je tam sice obrovské vedro, oproti Rusku, ale dalo se to přežít.
Teď zrovna bydlíme v Kanadě. Jsme tam ale už čtyři roky, takže nás v nejbližší době čeká zase stěhování. Lidem by bylo divné, že se neměníme a jsme stále mladí.
Stejně jako moje sestry, jsem vegetarián. Nejsem neomylná, několik lidí jsem zabila. Od roku 1835 jsem se ale lidské krve nedotkla.
No, to je asi všechno z mojí historie a mého života.
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Alexandra Elena Agnes Masenová Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexandra Elena Agnes Masenová   Alexandra Elena Agnes Masenová Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 6:26 pm

Lexino BMV...

Alexandra Elena Agnes Masenová Bmvjx2
Alexandra Elena Agnes Masenová W467
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Alexandra Elena Agnes Masenová Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexandra Elena Agnes Masenová   Alexandra Elena Agnes Masenová Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 6:31 pm

Matt Masen: kiss love

Alexandra Elena Agnes Masenová Fashion10us8vh2
Alexandra Elena Agnes Masenová W361
Alexandra Elena Agnes Masenová Jasonbehrcb9
Alexandra Elena Agnes Masenová W483

Tady jsme bojovali a on se o me bal... love
Alexandra Elena Agnes Masenová Behrjf6
Alexandra Elena Agnes Masenová W220


Naposledy upravil Sisi-Lex dne Fri Nov 21, 2008 9:07 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Alexandra Elena Agnes Masenová Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexandra Elena Agnes Masenová   Alexandra Elena Agnes Masenová Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 8:01 pm

Matt:

Alexandra Elena Agnes Masenová Behrmsk011150x200ld3
Alexandra Elena Agnes Masenová 513422pc7
Alexandra Elena Agnes Masenová Jasonbehrgh2
Alexandra Elena Agnes Masenová W700
Alexandra Elena Agnes Masenová Jason02bs3
Alexandra Elena Agnes Masenová Jason02bs3.c6dbf40362
Alexandra Elena Agnes Masenová Mskjason089gg5.thAlexandra Elena Agnes Masenová Thpix
Alexandra Elena Agnes Masenová Jason02ig4
Alexandra Elena Agnes Masenová W300


Naposledy upravil Sisi-Lex dne Fri Nov 21, 2008 9:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Alexandra Elena Agnes Masenová Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexandra Elena Agnes Masenová   Alexandra Elena Agnes Masenová Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 9:04 pm

Já:

Alexandra Elena Agnes Masenová Tn2rachaelleighcook3id5
Alexandra Elena Agnes Masenová W480
Alexandra Elena Agnes Masenová 242608rachaelleighcookatm4
Alexandra Elena Agnes Masenová W360
Alexandra Elena Agnes Masenová 000atrrachaelleighcook0qt1
Alexandra Elena Agnes Masenová W720
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Alexandra Elena Agnes Masenová Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexandra Elena Agnes Masenová   Alexandra Elena Agnes Masenová Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 9:09 pm

Takhle jsem vypadala jako člověk:
Alexandra Elena Agnes Masenová Desktop4np8.thAlexandra Elena Agnes Masenová Thpix
Alexandra Elena Agnes Masenová 2001texasrangers010lp0.th


Takhle vypadám teď:
Alexandra Elena Agnes Masenová 080116rlcookaz9
Alexandra Elena Agnes Masenová W382
Alexandra Elena Agnes Masenová Rachaelleighcook1rh7
Alexandra Elena Agnes Masenová W700


Naposledy upravil Sisi-Lex dne Fri Nov 21, 2008 9:15 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Alexandra Elena Agnes Masenová Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexandra Elena Agnes Masenová   Alexandra Elena Agnes Masenová Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 9:11 pm

Nějaké společné:
Alexandra Elena Agnes Masenová Homepgmlog9
Alexandra Elena Agnes Masenová W343
Alexandra Elena Agnes Masenová Tattooist4di4
Alexandra Elena Agnes Masenová W814
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Alexandra Elena Agnes Masenová Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexandra Elena Agnes Masenová   Alexandra Elena Agnes Masenová Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 11:30 am

Moje fotka ze svatby... Anděl

Alexandra Elena Agnes Masenová Weddingoo7
Alexandra Elena Agnes Masenová W297
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Alexandra Elena Agnes Masenová Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexandra Elena Agnes Masenová   Alexandra Elena Agnes Masenová Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 11:35 am

A jeste nejake moje fotky: Uz asi fakt posledni Laughing

Alexandra Elena Agnes Masenová 270504598740615d3b9cvu8
Alexandra Elena Agnes Masenová W398
Alexandra Elena Agnes Masenová 27058658066b0992f512zu1
Alexandra Elena Agnes Masenová W288

A moje upiri fotka... Cool

Alexandra Elena Agnes Masenová Alicecullenbystaerschnuik7
Alexandra Elena Agnes Masenová W300
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Alexandra Elena Agnes Masenová Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alexandra Elena Agnes Masenová   Alexandra Elena Agnes Masenová Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Alexandra Elena Agnes Masenová
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Vlastní tvorby :: FanFictions :: Rodina Masenových-
Přejdi na: