Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jak se vám BD líbilo?

Goto down 
+7
Bella
Jelda
markov
merunnnka
Leah Mayu
Sisi-Alex
kelly01
11 posters

Kterou část knihy máte nejraději?
první
Jak se vám BD líbilo? I_vote_lcap20%Jak se vám BD líbilo? I_vote_rcap
 20% [ 3 ]
druhou
Jak se vám BD líbilo? I_vote_lcap13%Jak se vám BD líbilo? I_vote_rcap
 13% [ 2 ]
třetí
Jak se vám BD líbilo? I_vote_lcap67%Jak se vám BD líbilo? I_vote_rcap
 67% [ 10 ]
Celkem hlasů : 15
 

AutorZpráva
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

Jak se vám BD líbilo? Empty
PříspěvekPředmět: Jak se vám BD líbilo?   Jak se vám BD líbilo? Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 4:29 pm

Tak co tomu říkáte vývoji knihy? spokojenost, nespokojenost, šok, úžas????
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Jak se vám BD líbilo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se vám BD líbilo?   Jak se vám BD líbilo? Icon_minitimeMon Dec 29, 2008 2:52 pm

Ja vubec nevim...strasne se mi libila prvni, jak se vzali, svatebni noc, atd.... vubec jsem nechtela cist Jacobovu cast, ale nakonec jsem ji cetla a myslela, ze nic lepsiho byt nemuze. Steph udelala dobre, ze zrovna tu cast, kdy Bella otehotnela, dala z Jakova pohledu...no a pak prisla cast treti a ta byla naprosto dokonala...mozna krapinek zdlouhava, zbytecne...ale jinak uzasna...takze nehlasuji, mam rada cele BD...a jelikoz mam koupene zatim jenom Stmivani, tak jako druhe si asi nejdriv koupim BD a az pak zbytek Laughing
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Jak se vám BD líbilo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se vám BD líbilo?   Jak se vám BD líbilo? Icon_minitimeMon Dec 29, 2008 8:24 pm

No... mě se nejvíc líbila druhá kniha. Z Jacobova pohledu (ty jeho názvy kapitol byly skvělý Laughing ) a pak stejně tak se mi líbila i třetí, a ta první? Taky skvělý... love

Ale jednoznačně u mě vyhrává ta Jacobova část. I love you
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
merunnnka
Smrtelník
Smrtelník
merunnnka


Female
Poèet pøíspìvkù : 63
Age : 30
Job/hobbies : volleyball, reading , PC, Twilight
Nej kniha : Twilight
Registration date : 22. 12. 08

Jak se vám BD líbilo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se vám BD líbilo?   Jak se vám BD líbilo? Icon_minitimeTue Dec 30, 2008 2:16 pm

Mě se líbilo všechno..Akorát mi přišlo, že u Jacobova dílu to bylo takové zdlouhavé....Ale BD je super!!!
Návrat nahoru Goto down
markov
Smrtelník
Smrtelník
markov


Female
Poèet pøíspìvkù : 12
Registration date : 20. 12. 08

Jak se vám BD líbilo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se vám BD líbilo?   Jak se vám BD líbilo? Icon_minitimeTue Dec 30, 2008 4:38 pm

Jednoznačně Jacobova kniha - neskutečně zábavná Laughing Já jsem nikdy nebyla Jacobův odpůrce, měla jsem ho vždycky ráda a v knihách má své nezastupitelné místo.
Návrat nahoru Goto down
http://www.forum.rivombrosa.net
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Jak se vám BD líbilo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se vám BD líbilo?   Jak se vám BD líbilo? Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 10:48 am

Jacobova kniha byla takova napul na pobaveni a napul pro smutek. Ty jeho vyjevy proti Belle, ze je vsechny zabiji, jakoze kdyz se necha zabit renesmee, ale zaroven jeho hadky s rose a nebo kdyz k nemu sedala alice....no melo to sve kouzlo...
Návrat nahoru Goto down
Jelda
Administrátor
Administrátor
Jelda


Male
Poèet pøíspìvkù : 456
Age : 34
Location : Třebíč
Job/hobbies : Student / Computer Graphics, Music, Movies, English
Nej kniha : Breaking Dawn
Registration date : 24. 01. 09

Jak se vám BD líbilo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se vám BD líbilo?   Jak se vám BD líbilo? Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 9:37 pm

já jsem dal třetí část.. všechny měly svoje kouklo (obzvláště ostrov Esme, že? Smile ), ale přecejenom dobrý konec je dobrý konec Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.kbeckinsale.net/forum/index.php
Bella
Smrtelník
Smrtelník
Bella


Female
Poèet pøíspìvkù : 102
Age : 30
Nej kniha : Stmívání, Nový měsíc, Zatmění, Rozbřesk
Registration date : 02. 02. 09

Jak se vám BD líbilo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se vám BD líbilo?   Jak se vám BD líbilo? Icon_minitimeThu Mar 26, 2009 6:24 pm

Já jsem dala taky třetí část...Ja k říká Jelda- všechny mají své kouzlo...Ale ta poslední je nej.S Reneesme a Bellou-upírkou.
První část se mi taky strašně líbila.Ostrov Esme neměl chybu..
Ale nejmíň se mi líbila druhá část..Jacoba beru, to jo, ale bylo to pro mě takové příliš zdlouhavé... Ale byla taky dobrá..
Návrat nahoru Goto down
Jelda
Administrátor
Administrátor
Jelda


Male
Poèet pøíspìvkù : 456
Age : 34
Location : Třebíč
Job/hobbies : Student / Computer Graphics, Music, Movies, English
Nej kniha : Breaking Dawn
Registration date : 24. 01. 09

Jak se vám BD líbilo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se vám BD líbilo?   Jak se vám BD líbilo? Icon_minitimeThu Mar 26, 2009 6:33 pm

Bella napsal:
S Reneesme a Bellou...
jj, zrovna včera jsem se přesně o tomhle bavil s Leah.. Reneesme je jedinečná Wink

btw: tak už dnes mám doma koupený čtvrtý díl, pěkně zpracovaný, asi nejlépe ze všech předchozích.. a je tam na konci i malé překvapení Blum
Návrat nahoru Goto down
http://www.kbeckinsale.net/forum/index.php
Bella
Smrtelník
Smrtelník
Bella


Female
Poèet pøíspìvkù : 102
Age : 30
Nej kniha : Stmívání, Nový měsíc, Zatmění, Rozbřesk
Registration date : 02. 02. 09

Jak se vám BD líbilo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se vám BD líbilo?   Jak se vám BD líbilo? Icon_minitimeThu Mar 26, 2009 6:36 pm

Jelda napsal:
Bella napsal:
S Reneesme a Bellou...
jj, zrovna včera jsem se přesně o tomhle bavil s Leah.. Reneesme je jedinečná Wink

btw: tak už dnes mám doma koupený čtvrtý díl, pěkně zpracovaný, asi nejlépe ze všech předchozích..


To teda, je naprosto fascinující..A vůbec se nedivím, že si dokáže všechny tak snadno omotat kolem prstu Smile


Ty už máš BD? Se máš!!! Já na něj budu muset pěkně dlouho čekat...
Návrat nahoru Goto down
Jelda
Administrátor
Administrátor
Jelda


Male
Poèet pøíspìvkù : 456
Age : 34
Location : Třebíč
Job/hobbies : Student / Computer Graphics, Music, Movies, English
Nej kniha : Breaking Dawn
Registration date : 24. 01. 09

Jak se vám BD líbilo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se vám BD líbilo?   Jak se vám BD líbilo? Icon_minitimeThu Mar 26, 2009 7:13 pm

jj, jako jeden z prvních tady Big Grin měl jsem to zamluvený.. a pro ostatní zatím není.. dokonce to tu měli schovaný pod pultem, nikde žádná zpráva nebo upoutávka.. a když si přijdeš a jsi na seznamu, tak ti jednu vytáhnou.. jinak nevím, jak v jiných, větších, knihkupectvích, ale mám tu jedno takové vyhlídnuté, ve kterém často nakupuji a tam to je takhle..
Návrat nahoru Goto down
http://www.kbeckinsale.net/forum/index.php
Half-Blood Princess
Smrtelník
Smrtelník
Half-Blood Princess


Female
Poèet pøíspìvkù : 23
Age : 30
Job/hobbies : student
Nej kniha : Stephenie Meyer - Twilight sága
Registration date : 27. 03. 09

Jak se vám BD líbilo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se vám BD líbilo?   Jak se vám BD líbilo? Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 2:26 pm

No, tak já jsem si tu knihu teprve včera koupila a zatím jsem přečetla jenom tu první část a kousek tý druhý. Můžu říct, že zatím jsem spokojená :D Ostatně jako se všemi ostatními díly Stmívání.
Návrat nahoru Goto down
http://www.raining.blog.cz
Jelda
Administrátor
Administrátor
Jelda


Male
Poèet pøíspìvkù : 456
Age : 34
Location : Třebíč
Job/hobbies : Student / Computer Graphics, Music, Movies, English
Nej kniha : Breaking Dawn
Registration date : 24. 01. 09

Jak se vám BD líbilo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se vám BD líbilo?   Jak se vám BD líbilo? Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 3:23 pm

Tak to je dobře.. jinak vítej na boardu Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.kbeckinsale.net/forum/index.php
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

Jak se vám BD líbilo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se vám BD líbilo?   Jak se vám BD líbilo? Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 4:39 pm

Drazí přátelé bouchejte šampaňské!!! KONEČNĚ JSEM DOČETLA BD!!!! Chtěla jsem si počkat hezky na český překlad...omylem jsem už věděla dopředu o pár věcech což mě dost štvalo - vždycky když jsem četla nějaký články nebo byla tady na foru, tak moje oči zaletly někam kam neměly nebo jsem klikla někam kam jsem neměla...nicméně slavnostně prohlašuji, že jsem si koupila Rozbřesk ve středu a právě jsem ho dočetla... neměla jsem tolik času na čtení, takže mi to trvalo trochu dýl...
První část je moc krásná...taková romantika...a myslela jsem, že umřu když to v nejnapínavější chvíli přešlo do druhý = Jacobovo vyprávění - vůbec se mi to nehctělo číst...
Druhá část má naprosto dokonalý názvy kapitol a po chvíli kdy mi Jake vadil - pouze první kapitole, kde chtěl zabít Edwarda než se dověděl, že Bellu nezabil ani nekousl - jsem si tuhle část taky zamilovala...Jakeovy roztřžky s Rose - celou druhou část jsem jí vlastně nesnášela, ale v podvědomí mě hryzalo, že to tak je a furt jsem si říkala, že to musí být jinak a že Rose bude nakonec v pohodě...
No a třetí část byla poměrně neočekávaná... Renesmé jsem si zamilovala...a Bella jako upírka to bylo prostě NĚCO!!!a Volturiovi...brečela jsem ke konci jak želva jak si tam všichni vyznávali lásku a že budou bojovat a tak...a musim přiznat, že jsem v hloubi duše nepochybovala, že se Alice vrátí...i když na povrchu jsem si nebyla jistá...
Takže podrthnuto a shrnuto je to krásně vyváženě...Nejdřív romantika, pak humor a nakonec napětí...a to vše se prolíná...prostě senzace...
Nicméně se přiznám, že na někde kolem 350 stránky jsem si říkala, že je to hezké a líbí se mi to, ale moje milované Zatmění to nemůže předčit...teď jsem to dočetla a musím si tento soud nechat ještě proležet v hlavě...dám vědět jakmile si budu jistá...ale mám dojem, že má jistota bude vyžadovat opětovné přečtení love
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Jak se vám BD líbilo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se vám BD líbilo?   Jak se vám BD líbilo? Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 5:17 pm

Alice, blahopřeju, že to máš zdárně za sebou. Postřehy máš úplně stejné, jako když jsem já dočetla BD. Nejvíce se mi líbily přesně ty věci, o kterých jsi psala.
Akorát v jedné věci se neshodnem Girl a to v Rose. Ptž já ji teda měla ráda pořád a nevadila mi. Spíš mi vadil Jake, jak do ní neustále ryl. A za to jídlo ve vlasech bych ho asi zabila. Ona teda měla pořádnou trpělivost... Anděl
Návrat nahoru Goto down
Half-Blood Princess
Smrtelník
Smrtelník
Half-Blood Princess


Female
Poèet pøíspìvkù : 23
Age : 30
Job/hobbies : student
Nej kniha : Stephenie Meyer - Twilight sága
Registration date : 27. 03. 09

Jak se vám BD líbilo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se vám BD líbilo?   Jak se vám BD líbilo? Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 9:13 pm

-> Jelda : Děkuju za přivítání Smile

Celé odpoledne jsem strávila čtením BD a musím říct, že je to skvělé. Dočetla jsem druhou část a přiznávám, že jsem na Jacoba docela změnila názor. Předtím jsem ho neměla ráda, ale teď... musím říct, že mi nepřijde zas až tak špatný a Bella jako upírka? To je něco. Fakt <3
Návrat nahoru Goto down
http://www.raining.blog.cz
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

Jak se vám BD líbilo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se vám BD líbilo?   Jak se vám BD líbilo? Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 12:45 am

Sisi: tak se asi shodnem že se na Rose neshodnem Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Jak se vám BD líbilo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se vám BD líbilo?   Jak se vám BD líbilo? Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 10:30 am

Alice napsal:
Sisi: tak se asi shodnem že se na Rose neshodnem Laughing

Hezky řečeno Laughing... Já jsem Rose zpočátku taky vůbec nemusela. Ale postupně (asi jak jsem dospívala hehe ) jsem prostě dospěla k názoru, že ona pro to chování má své důvodu. Chce chránit rodinu a tak...jistě, neměla ji ráda, ptž na ni i žárlila, ale tak ...kdo by nežárlil, že jo? No a jak v E odvykládala svůj příběh byla jsem jasná. Povahově se mi hodně podobá... Vzhledově ani náhodou, ale povahově určitě! Smile
Návrat nahoru Goto down
petankaa
Smrtelník
Smrtelník



Poèet pøíspìvkù : 1
Age : 33
Nej kniha : Zatmění
Registration date : 03. 01. 09

Jak se vám BD líbilo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se vám BD líbilo?   Jak se vám BD líbilo? Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 8:24 am

Nejvíc se mi líbí třetí kniha protože mi připadá hrozně napínavá (v částech).... kniha druhá se mi moc číst nechtěla ale nakonec jsem do ni byla začtená nejvíce. Přišla mi celkem vtipná Smile kniha první je ale taky dobrá takže bych to zhodnotila, že rozbřesk se mi líbíl hodně a pasuju ji na svou druhou nej knihu Twilight sagy Smile
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

Jak se vám BD líbilo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se vám BD líbilo?   Jak se vám BD líbilo? Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 11:32 am

Sisi: no to chápu a jako mě Rose úplně...já nevim...mám na ní takový rozporuplný názory...ale líbí se mi její vztah k Emmetovi
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Jak se vám BD líbilo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se vám BD líbilo?   Jak se vám BD líbilo? Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 4:20 pm

Alice napsal:
Sisi: no to chápu a jako mě Rose úplně...já nevim...mám na ní takový rozporuplný názory...ale líbí se mi její vztah k Emmetovi

Ok, tak na tom se shodnem. Kiss 2
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

Jak se vám BD líbilo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se vám BD líbilo?   Jak se vám BD líbilo? Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 11:11 am

Sisi-Alex napsal:

Ok, tak na tom se shodnem. Kiss 2

Výborně kiss
Návrat nahoru Goto down
Anesa
Smrtelník
Smrtelník



Poèet pøíspìvkù : 3
Registration date : 16. 02. 09

Jak se vám BD líbilo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se vám BD líbilo?   Jak se vám BD líbilo? Icon_minitimeFri Apr 17, 2009 11:31 am

Rozbřesk je úžasnej (ostatně jako celá sága Stmívání). Třetí část je trochu zdlouhavá, ale stejně je pěkná.
Zamilovala jsem si Reneesme, Nessie se k ní hodí líp. Na youtube.cz jsou videa na film Rozbřesk.(je lepší, když do vyhledávání napíšete Breaking down). Nechybí záběry z Ostrova Esmé a spousta dalších
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak se vám BD líbilo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se vám BD líbilo?   Jak se vám BD líbilo? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jak se vám BD líbilo?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Knihy :: Breaking Dawn-
Přejdi na: