Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 **Nové páry**

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

**Nové páry** Empty
PříspěvekPředmět: **Nové páry**   **Nové páry** Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 8:26 pm

Takze...napadlo me, ze vytvorim tohle tema, ptz. nektere pary me fakt zaujaly... Laughing


Naposledy upravil Sisi-Alex dne Wed Dec 03, 2008 5:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Little_AlicexD
Smrtelník
Smrtelník
Little_AlicexD


Female
Poèet pøíspìvkù : 34
Age : 31
Location : Somewhere, where Jasper is... :D
Registration date : 29. 10. 08

**Nové páry** Empty
PříspěvekPředmět: Re: **Nové páry**   **Nové páry** Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 8:27 pm

Ze Charlie a.... Sue?:D
Návrat nahoru Goto down
http://more-than-words.blog.cz
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

**Nové páry** Empty
PříspěvekPředmět: Re: **Nové páry**   **Nové páry** Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 8:28 pm

Little_AlicexD napsal:
Ze Charlie a.... Sue?:D
Hlavne kvuli nim jsem to zalozila Cool hehe
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

**Nové páry** Empty
PříspěvekPředmět: Re: **Nové páry**   **Nové páry** Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 8:31 pm

Pak jsem si taky oblibila Garreth a Kate love love Teda doufam, ze to byl Garreth...pred tydnem jsem to docela a uz to poradne nevim Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

**Nové páry** Empty
PříspěvekPředmět: Re: **Nové páry**   **Nové páry** Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 2:31 pm

Než sem dočetla BD, nebo spis na zacatku, kdyz se Jacob trhnul a stalse Alfou, a sla s nim i Leah, tak sem si rikala, ze by se mozna mohli dat dohromady, bylo mi Leah hrozni lito kvuli Samovi. No jo no, vazne sem myslela, ze by to mohli dat dohromady, ale po tom co se objevila Nessie, tak me to zase pustilo, ale stejne. Steph udelala kazdymu stastny konec, tak proc ne Leah. :( :(
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

**Nové páry** Empty
PříspěvekPředmět: Re: **Nové páry**   **Nové páry** Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 2:37 pm

kelly01 napsal:
Než sem dočetla BD, nebo spis na zacatku, kdyz se Jacob trhnul a stalse Alfou, a sla s nim i Leah, tak sem si rikala, ze by se mozna mohli dat dohromady, bylo mi Leah hrozni lito kvuli Samovi. No jo no, vazne sem myslela, ze by to mohli dat dohromady, ale po tom co se objevila Nessie, tak me to zase pustilo, ale stejne. Steph udelala kazdymu stastny konec, tak proc ne Leah. :( :(

Zrovna tohle jsem vcera resila s Lunou...myslim, ze se na ni Steph uplne vykaslala, ptz. jsem cekala taky , ze bude s Jakem, jenze jak prisla Nessie, tak me hned napadlo, ze ji necha s jednim z vlku...A nenechala ji s nikym...Vubec se o ni na konci nezminila a to me dost mrzelo...Mela jsem ji docela rada...byla takova...no takova rodinna Cool
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

**Nové páry** Empty
PříspěvekPředmět: Re: **Nové páry**   **Nové páry** Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 6:41 pm

Sisi-Alex napsal:
kelly01 napsal:
Než sem dočetla BD, nebo spis na zacatku, kdyz se Jacob trhnul a stalse Alfou, a sla s nim i Leah, tak sem si rikala, ze by se mozna mohli dat dohromady, bylo mi Leah hrozni lito kvuli Samovi. No jo no, vazne sem myslela, ze by to mohli dat dohromady, ale po tom co se objevila Nessie, tak me to zase pustilo, ale stejne. Steph udelala kazdymu stastny konec, tak proc ne Leah. :( :(

Zrovna tohle jsem vcera resila s Lunou...myslim, ze se na ni Steph uplne vykaslala, ptz. jsem cekala taky , ze bude s Jakem, jenze jak prisla Nessie, tak me hned napadlo, ze ji necha s jednim z vlku...A nenechala ji s nikym...Vubec se o ni na konci nezminila a to me dost mrzelo...Mela jsem ji docela rada...byla takova...no takova rodinna Cool

jj, moje rec. nejdriv sem myslela, ze by mohla byt j jacobem, pak kdyz prisla nessie, tak mi bylo jasny ze je to vylouceny, a pak me napadlo, kdyz se mohl jacob otisknout od Nessie, tak proc by se nemohla Leah otisknout do jinyho upira, nebo do toho druhyho nesmrtenyho kluka jako byla Nessie, ted si nemuzu vzpomenout na jeho jmeno
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

**Nové páry** Empty
PříspěvekPředmět: Re: **Nové páry**   **Nové páry** Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 6:46 pm

Ted taky nevim, jak se jmenoval, ale vim, koho myslis...Ja doufala v Quila nebo Embryho...nebo proste asi kohokoli, jenom ne aby zustala sama...To me tam mrzelo, ze ji nechala solo...
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

**Nové páry** Empty
PříspěvekPředmět: Re: **Nové páry**   **Nové páry** Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 7:04 pm

ted sem to docetla podruhy, mysli BD, a teprve ted mi doslo, ze seth taky zustal sam. toho mam moc rada, bylo mi ho lito, jak ho Bella napala. doufam, ze Steph zase uverejni nejaky ty Outtakes a neco se tam najde, treba i nejaky zablesk cehosi co by mohlo vest k "otisknuti" Leah a Setha. teda ne mezi sebou to by asi nebylo zrovna to pravy. no vi me chapete Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





**Nové páry** Empty
PříspěvekPředmět: Re: **Nové páry**   **Nové páry** Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
**Nové páry**
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Páry

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Knihy :: Breaking Dawn-
Přejdi na: