Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 °Eragon°

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Eragon° Empty
PříspěvekPředmět: °Eragon°   °Eragon° Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 6:58 pm

ERAGON

°Eragon° 5526a9b64f17

Originál názov: Eragon
Natočené: 2006, USA
Réžia: Stefen Fangmeier
Scenár: Peter Buchman
Kamera: Hugh Johnson
Hudba: Patrick Doyle
Distribútor: Bontonfilm
Hrajú:
Edward Speleers (Eragon)
Jeremy Irons (Brom)
Sienna Guillory (Arya)
Garrett Hedlund (Murtagh)
John Malkovich (král Galbatorix)
Djimon Hounsou (Ajihad)
Robert Carlyle (Durza)
Gary Lewis (král Hrothgar)
Caroline Chikezie (Nasuada)
Christopher Egan (Roran)
Tamsin Egerton (Katrina)
Sienna Guillory (Arya)
Garrett Hedlund (Murtagh)

Obsah:
Až padne temnota, poslední drak si vybere svého jezdce."

Chudý farmářský chlapec Eragon najde v Dračích horách podivný modrý kámen. Zprvu ho chce pouze zpeněžit a zabezpečit jím rodinu na nadcházející krutou zimu, jenže když se z kamene "vyklube" dračí vejce a z něj později dračí mládě - Safira, uvědomí si, že stojí tváří v tvář dobrodružství, které sahá vysoko nad jeho možnosti. Jeho prostý život přes noc zanikne a on se ocitne v novém, nebezpečném světě intrik, kouzel a válek. Pouze se starodávným mečem a moudrým průvodcem musí Eragon se Safirou zdolávat nebezpečné situace a odolávat temným silám v království, kterému vládne král, jehož zlo nezná hranic. Dokáže Eragon naplnit své předurčení a převzít břímě legendárních Dračích jezdců? Osud království možná leží v jeho rukou ...

zdroj: kfilmu.net
Návrat nahoru Goto down
kachnicka
Smrtelník
Smrtelník
kachnicka


Female
Poèet pøíspìvkù : 40
Age : 32
Location : isle Esme
Registration date : 25. 10. 08

°Eragon° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Eragon°   °Eragon° Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 7:18 pm

ok takže podla mna sa film hoooodne odlišuje od knihy a chybaju tam podla mna doležité veci z knihy...ale pači sa mi ten herec čo hral murtagha. kiss
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Eragon° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Eragon°   °Eragon° Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 7:20 pm

kachnicka napsal:
ok takže podla mna sa film hoooodne odlišuje od knihy a chybaju tam podla mna doležité veci z knihy...ale pači sa mi ten herec čo hral murtagha. kiss

JJ, souhlasim s tebou ale mnohem vic se mi libil ve filmu Čtyři bratři, tam byl k sežrání
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Eragon° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Eragon°   °Eragon° Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 7:25 pm

jj Kachni moja, jasné, že sa zhodneme....film Eragon tí čo to točili riadne domrvili Mad ....vynechať tak dôležité časti, veď to je zločin Shocked Laughing .....a jj Murtagh bol úžasný I love you ...si pamätám keď sme na tom boli v kine a sme len vzdychali vždy jak ukázali čo i len jeho tieň alebo oko Laughing ...a potom, keď ho ukázali celého, som tam "trocha" nahlas zvolala: veď mal byť peknýý!! Laughing ...sa mi nepáčil potom, ale keď som ho videla celého potom po tretí krát tak sa mi už zapáčil Laughing ...hehe...a mne sa páči aj Ed čo hral Eragona I love you ....
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Eragon° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Eragon°   °Eragon° Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 7:49 pm

fotos:
°Eragon° 0142be5ab07e
°Eragon° 99ee3838f72a
°Eragon° E74e67ec71ef
°Eragon° 0022cd47a9dc
jeden totálne krásny plagát I love you
°Eragon° Fb79cda2ca57
Arya, ktorou ma straašne naštvali Mad ...bo ona bola opisovaná ako úplne prekrásna elfka, s čiernymi dlhými vlasmi...a toto stvorenie tu neni ani jedno ani druhé...vyzerá jak Durzova dcéra Nea
°Eragon° B8d8a0ddb114
Durza
°Eragon° 808a56cd0557
všetkými oblúbený Murtagh Give Heart Give Heart Man in love
°Eragon° 9b7a86a6ab8d
°Eragon° 38b75d1c8821
Návrat nahoru Goto down
kachnicka
Smrtelník
Smrtelník
kachnicka


Female
Poèet pøíspìvkù : 40
Age : 32
Location : isle Esme
Registration date : 25. 10. 08

°Eragon° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Eragon°   °Eragon° Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 8:04 pm

ooo ja ho zboznujem I love you ( murtagha myslim) ... preečo sa ti zdá ten plagat s tym (Ed sa vola?) ? mne sa nepaci nemam ho rada Bééé ma divne usta..... a to s tou aryou suhlasim som si predstavovala nieco v style tej elfky z pana prstenov ( Liv Taylor) ta bola ciernovlasa a mala aj zelene oci a podla mna bola pekna ale ta cervenovlasa dievcina to fakt neviem co chcel byt za pokus
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Eragon° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Eragon°   °Eragon° Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 8:09 pm

kachnicka napsal:
ooo ja ho zboznujem I love you ( murtagha myslim) ... preečo sa ti zdá ten plagat s tym (Ed sa vola?) ? mne sa nepaci nemam ho rada Bééé ma divne usta..... a to s tou aryou suhlasim som si predstavovala nieco v style tej elfky z pana prstenov ( Liv Taylor) ta bola ciernovlasa a mala aj zelene oci a podla mna bola pekna ale ta cervenovlasa dievcina to fakt neviem co chcel byt za pokus
čo máš proti jeho perám? Ďábel Big Grin ...má ich pekné plné Man in love radšej nebudem pokračovať Big Grin .......a jj presne...tá Arya bol desnýý prešlap Hmm... ...normálne mi zhnusila postavu Arye...a to som ju mala rada v jednotke
Návrat nahoru Goto down
kachnicka
Smrtelník
Smrtelník
kachnicka


Female
Poèet pøíspìvkù : 40
Age : 32
Location : isle Esme
Registration date : 25. 10. 08

°Eragon° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Eragon°   °Eragon° Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 8:15 pm

ok kazdy mame nejaky nazor ja asi nemam rada blondakov...ale este sa mi páči ten Jerremy Irons...podla mna fakt idealny predstavitel broma...anepacil sa mi zafirin filmovy hlas alebo aspon to co bolo nadabovane ... bola taka divna
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Eragon° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Eragon°   °Eragon° Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 8:21 pm

kachnicka napsal:
ok kazdy mame nejaky nazor ja asi nemam rada blondakov...ale este sa mi páči ten Jerremy Irons...podla mna fakt idealny predstavitel broma...anepacil sa mi zafirin filmovy hlas alebo aspon to co bolo nadabovane ... bola taka divna
jj presnee...Jeremy bol supeer I love you ....a jj jej hlas bol strašne taký moc vyspelý mi prišiel, taký jak nejaká skúsená žena, hneď na začiatku...a pritom ona mala byť ešte mláďa...ja si jej hlas predstavujem totáálne inak Smile
Návrat nahoru Goto down
kachnicka
Smrtelník
Smrtelník
kachnicka


Female
Poèet pøíspìvkù : 40
Age : 32
Location : isle Esme
Registration date : 25. 10. 08

°Eragon° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Eragon°   °Eragon° Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 9:43 pm

mne sa nelubilo ze znel tak jak ozvena ci co to bolo... strasne ... a ta cast ked ho uniesla no hroze tam mala hlas jak lochneska prisera... tam na zaciatku myslim ked on predvadzal nejaku divnu akrobaciu na jej chvoste a tak....fakt hruuuza
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Eragon° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Eragon°   °Eragon° Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 9:54 pm

kachnicka napsal:
mne sa nelubilo ze znel tak jak ozvena ci co to bolo... strasne ... a ta cast ked ho uniesla no hroze tam mala hlas jak lochneska prisera... tam na zaciatku myslim ked on predvadzal nejaku divnu akrobaciu na jej chvoste a tak....fakt hruuuza
jj vím čo myslíš Laughing ...to bolo vážne divné....a furt ho poučovala....zatiaľ čo v knihe si boli podla mňa rovní...raz poučovala ona, raz on...a kniha bola vtipná....a ešte sa mi nepáčilo to jak vymysleli že vzlietla ako mláďa a vrátila sa ako velký drak Hmm...
Návrat nahoru Goto down
kachnicka
Smrtelník
Smrtelník
kachnicka


Female
Poèet pøíspìvkù : 40
Age : 32
Location : isle Esme
Registration date : 25. 10. 08

°Eragon° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Eragon°   °Eragon° Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 10:05 pm

no to bolo blbe ...ono bolo dost huste jak on ju v knihe skryval a nosil jej jest a ona rastla a tak ...a okrem toho v knihe sa hovori ze draci rastu celi zivot ne ze vyletia do luftu a konec
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Eragon° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Eragon°   °Eragon° Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 10:20 pm

kachnicka napsal:
no to bolo blbe ...ono bolo dost huste jak on ju v knihe skryval a nosil jej jest a ona rastla a tak ...a okrem toho v knihe sa hovori ze draci rastu celi zivot ne ze vyletia do luftu a konec
jj......ale myslím, že oni to akože mysleli obrazne...že medzitým prešiel nejaký čas a oni už len ukázali ju velkú ako zlieta dole, aby ukrátili čas vo filme, čo bolo dosť odveci...proste zvrzali celý film Laughing ...jediný Murtagh a Durza boli suproví I love you Laughing ....a Ajihad bol tiež dobrý Smile ...
Návrat nahoru Goto down
kachnicka
Smrtelník
Smrtelník
kachnicka


Female
Poèet pøíspìvkù : 40
Age : 32
Location : isle Esme
Registration date : 25. 10. 08

°Eragon° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Eragon°   °Eragon° Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 10:33 pm

ty si to uz asi nepametas ..on ju ucil lietat a ona jak vyletela tak vyrastla a potom sa mu predstavila ze jak sa vola a tak ...ale suhlasim ze to bolo na skratenie filmu ale sak mohli to spravit aj inak nejaky zostrih a len hudba k tomu alebo tak...a este to ze jak sa mu ona predstavila ...pche sak on mal to meno hladat u broma a mal ju nazvat po bromovej dracici ten film to totalne pokazil...ja by som toho rezisera zavrela za to


Naposledy upravil kachnicka dne Sun Nov 09, 2008 10:42 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Eragon° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Eragon°   °Eragon° Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 10:38 pm

kachnicka napsal:
ty si to uz asi nepametas ..on ju ucil lietat a ona jak vyletela tak vyrastla a potom sa mu predstavila ze jak sa vola a tak ...ale suhlasim ze to bolo na skratenie filmu ale sak mohli to spravit aj inak nejaky zostrih a len hudba k tomu alebo tak...a este to ze jak sa mu ona predstavila ...pche sak on mal to meno hladat u broma a mal ju nazvat po bromovej dracici ten film to totalne pokazil...ja by som toho herca zavrela za to
jaaj......jj to naštvalo aj mňa...odkial preboha mohla ona vedieť svoje meno? Fool ...a prečo herca?on za nič nemohool...
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

°Eragon° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Eragon°   °Eragon° Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 10:40 pm

angie napsal:
kachnicka napsal:
ty si to uz asi nepametas ..on ju ucil lietat a ona jak vyletela tak vyrastla a potom sa mu predstavila ze jak sa vola a tak ...ale suhlasim ze to bolo na skratenie filmu ale sak mohli to spravit aj inak nejaky zostrih a len hudba k tomu alebo tak...a este to ze jak sa mu ona predstavila ...pche sak on mal to meno hladat u broma a mal ju nazvat po bromovej dracici ten film to totalne pokazil...ja by som toho herca zavrela za to
jaaj......jj to naštvalo aj mňa...odkial preboha mohla ona vedieť svoje meno? Fool ...a prečo herca?on za nič nemohool...

podle me je nejkrasnejsi cast knihy, kdyz se prave poznavaj atd a ou ji stavi domecky v lese atd. proste ten zacatek, a vubec sem nepochopila proc zrovna tohle vynechali Mad
Návrat nahoru Goto down
kachnicka
Smrtelník
Smrtelník
kachnicka


Female
Poèet pøíspìvkù : 40
Age : 32
Location : isle Esme
Registration date : 25. 10. 08

°Eragon° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Eragon°   °Eragon° Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 10:46 pm

uz som to prepisala
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

°Eragon° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Eragon°   °Eragon° Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 2:09 pm

O víkendu vychází Brisingr...
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

°Eragon° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Eragon°   °Eragon° Icon_minitimeTue Feb 24, 2009 2:24 pm

Mám DVD Eragon doma a občas na něj kouknu...ale bohužel musim říct, že je pro mě tenhle film velkým zklamáním...je to hrozně béčkový...výbornej je Jeremy Irons jako Brom a Malkovich zahrál Galbatorixe taky dobře...Eragon...no vzhledově mi Eragon sedí až v bitvě o Farthen Dur...jinak občas tak divně plácá...Safira je moc hezká, ale vadí mi ta její přeměna z mláděte v dospělou a jak se mu sama představuje jako Safira, ale jinak mi hlas Rachel Weisz přijde dobrej... Raz´zakové jsou dobrý a Durza taky...urgalové...nevim ty jsou podle mě úplně špatně...nehledě na to že je tam dost chyb, který jsou dějově špatně vůči ostatním dílům... přesto se na to ale ráda kouknu... je to takovej relax...
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Eragon° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Eragon°   °Eragon° Icon_minitimeTue Feb 24, 2009 10:57 pm

najlepší z celého filmu tam bol Jeremy Irons ako herec...ale na Broma by som dala niekoho staršieho asi Blush ...no a skvelo bol obsadený Durza!...ten bol dokonalý Good
Návrat nahoru Goto down
AdaVonBB
Smrtelník
Smrtelník
AdaVonBB


Female
Poèet pøíspìvkù : 29
Age : 30
Nej kniha : hadajte
Registration date : 02. 01. 09

°Eragon° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Eragon°   °Eragon° Icon_minitimeSun Mar 01, 2009 5:43 pm

celkovo to omrvili....normalne chudak eragon....vobec som si ho tak nepredstavovala a Arya? nie je skareda ale nie je to onaa......vsak ona mala byt naaaadherna
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

°Eragon° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Eragon°   °Eragon° Icon_minitimeMon Mar 02, 2009 1:45 pm

Tak nějak jsem si zvykla i na Aryu...i když prvotni sok byl velkej...hlavne mi přišlo, že má tak nějak divnej hlas... nevim...ale teď už mi to neva...
pokud jde o Eragona...hmmm...no tak jak jsem řekla...až ve Farthen Duru se začíná blížit tomu co jsem si představovala
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Eragon° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Eragon°   °Eragon° Icon_minitimeMon Mar 02, 2009 6:52 pm

no s Aryou súhlasím....Arya mala byť nádhernáá a mala mať čierne vlasy Good ........táto ich Arya vyzerá jak Durzová dcéra Nea
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

°Eragon° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Eragon°   °Eragon° Icon_minitimeTue Mar 17, 2009 2:19 pm

Durzova dcera? to už trochu hrotíš...tak hrozná snad neni ne? Laughing
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

°Eragon° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Eragon°   °Eragon° Icon_minitimeWed Mar 18, 2009 12:00 pm

Alice napsal:
Durzova dcera? to už trochu hrotíš...tak hrozná snad neni ne? Laughing
ale šak tie vlasy ma celkom ako on Laughing ...vážne...to keď sme ju zbadali, tak všetci ludia čo tú knihu aj čítali ostali šokovaní, že to čo má znamenať....ona mala mať krásne dlhé čierne vlasy a nie hentooo.....ako, v tvári neni škaredá Smile , ale tie červené či oranžové či jaké sú to neidentifikovatelné vlasy si mohli odpustiť...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





°Eragon° Empty
PříspěvekPředmět: Re: °Eragon°   °Eragon° Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
°Eragon°
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní fantasy :: Filmy-
Přejdi na: