Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jasper Hale

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Jasper Hale Empty
PříspěvekPředmět: Jasper Hale   Jasper Hale Icon_minitimeFri Oct 24, 2008 5:48 pm

Jasper Whitlock Hale

Stav: upír

Datum narození: 1843

Datum přeměny na upíra: 1863 - bylo mu 20.

Původně pochází z: Texasu

Barva vlasů: medová blond

Barva očí: upírská/upíří zlatá/černá

Výška: 190,5 cm

Fyzická popis: svalnatý, ale štíhlý

Charakteristický rys: Schopný manipulovat emocemi lidmi okolo něj

Rodinní příslušníci: Oženěn za Alici - adoptivní člen rodiny Cullenů

Přezdívky: Jazz

Příčina přeměny: Maria

Osobní historie: Jasper sloužil jako major v armádě v průběhu Občanské války(„sever proti jihu“). Upírská rodina, která ho přeměnila v roce 1863 byla velmi odlišná od Cullenů v jejich dietních návycích - oni se krmili lidmi. Jasper byl deprimovaný nad svým způsobem života a hledal něco lepšího. Jeho hledání ho v roce 1948 zavedlo k Alici, následovně roku 1950 ke Carlieslemu.

Jasper zakusil ty nejtěžší časy s životním stylem, který ustanovila rodina Cullenů. Vyhýbal se kontaktům s lidmi, protože ho lákalo víc než ostatní napít se z nich. Chodit do školy je těžký oříšek, ale on to dělá pro Alici.

Udělá cokoli pro Alici, protože ona je celý jeho život. I když se chová k ostatním členům rodiny s respektem, není s nimi úzce spjat způsobem, jakým je k Alici.

Jasper používá příjmení Hale, protože on a Rosalie vypadají natolik podobně, že se lidé domnívají, že jsou to dvojčata. Upíří mají sklony jít ruku v ruce s čímkoli, v co lidé chtějí uvěřit. Rosalie trvá na používání Hale jako příjmení, a proto ho také Jasper přijal za své.


vice informaci a zdroj: www.stmivani.wz.cz


Naposledy upravil Sisi-Alex dne Thu Jan 08, 2009 8:11 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

Jasper Hale Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jasper Hale   Jasper Hale Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 9:34 pm

Já mám Jaspera ráda...jak už jsem několikrát říkala...jeho vztah k Alice je takovej...čistej...upřímnej a vroucí...i beze slov a divokýho a vášnivýho objímání a líbání na veřejnosti...třeba když se Alice v NM vrátí z Volturry...ani se neobejmou...jen na sebe koukají, ale je v tom toho tolik, co nemusí být řečeno nahlas... prostě je to můj oblíbenec...
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Jasper Hale Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jasper Hale   Jasper Hale Icon_minitimeWed Jan 21, 2009 3:31 pm

Naprosto s tebou, Alice, souhlasim...Je to takove intimni...vnitrni, nevim jak jinak bych to popsala...

Ani Alice, ani Edward nebyli překvapeni přijetím, které na nás čekalo na letišti Sea-Tac, ale mě to vyvedlo z míry. První, koho jsem spatřila, byl Jasper – zdálo se, že mě vůbec nevidí. Měl oči jenom pro Alici. Rychle šla k němu; neobjali se jako další páry, které se tu setkávaly. Jenom se dívali jeden druhému do očí, a přesto byl ten okamžik tak soukromý, že jsem cítila potřebu dívat se jinam.
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

Jasper Hale Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jasper Hale   Jasper Hale Icon_minitimeFri Jan 23, 2009 2:10 pm

Sisi-Alex napsal:
Naprosto s tebou, Alice, souhlasim...Je to takove intimni...vnitrni, nevim jak jinak bych to popsala...

Ani Alice, ani Edward nebyli překvapeni přijetím, které na nás čekalo na letišti Sea-Tac, ale mě to vyvedlo z míry. První, koho jsem spatřila, byl Jasper – zdálo se, že mě vůbec nevidí. Měl oči jenom pro Alici. Rychle šla k němu; neobjali se jako další páry, které se tu setkávaly. Jenom se dívali jeden druhému do očí, a přesto byl ten okamžik tak soukromý, že jsem cítila potřebu dívat se jinam.

To je přesně to o čem mluvim... I love you
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Jasper Hale Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jasper Hale   Jasper Hale Icon_minitimeFri Jan 23, 2009 7:04 pm

Jasper Hale T_10m_33fdb12 Jasper Hale T_11m_5f90ea2 Jasper Hale T_13m_9305d30 Jasper Hale T_14m_df583f8 Jasper Hale T_12m_751de56
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Jasper Hale Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jasper Hale   Jasper Hale Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 4:28 pm

Jasper Hale T_jazzdx6m_c99c0fb Jasper Hale 002ui5.th Jasper Hale Mtc513bi5.th


Naposledy upravil Sisi-Alex dne Sun Feb 22, 2009 5:02 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Jasper Hale Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jasper Hale   Jasper Hale Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 4:28 pm

Luna napsal:
Jasper Hale Jasper-1
Návrat nahoru Goto down
puphu
Smrtelník
Smrtelník



Poèet pøíspìvkù : 1
Age : 29
Registration date : 13. 03. 09

Jasper Hale Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jasper Hale   Jasper Hale Icon_minitimeFri Mar 13, 2009 7:00 pm

Jasper je nejlepší.
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

Jasper Hale Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jasper Hale   Jasper Hale Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 11:58 am

Jo je fakt skvělej...ale popravdě...ve filmu...občas nevim co si myslet
Návrat nahoru Goto down
Christie
Smrtelník
Smrtelník



Poèet pøíspìvkù : 1
Age : 31
Registration date : 19. 04. 09

Jasper Hale Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jasper Hale   Jasper Hale Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 5:43 pm

Jen škoda, že se ve filmu neobjevuje příliš často
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jasper Hale Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jasper Hale   Jasper Hale Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jasper Hale
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Postavy :: Alice a Jasper / Ashley a Jackson-
Přejdi na: