Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Máme radi Jacoba Blacka

Goto down 
+3
Sisi-Alex
Leah Mayu
kachnicka
7 posters
AutorZpráva
kachnicka
Smrtelník
Smrtelník
kachnicka


Female
Poèet pøíspìvkù : 40
Age : 32
Location : isle Esme
Registration date : 25. 10. 08

Máme radi Jacoba Blacka Empty
PříspěvekPředmět: Máme radi Jacoba Blacka   Máme radi Jacoba Blacka Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 12:10 am

Heh...no predýchajte šok z názvu témy ...nádych ...výdych...a znova
Je mi jasné že 99% z ľudí čo čítalo twilight seriu tak ho neznáša ( rovnako ako ja) ale chcem vedieť či bola nejaká časť alebo časti , v ktorejkolvek knihe keď ste mali Jacoba radi.. tzn.keď ste nemali chuť odtrhnúť mu hlavu alebo nejaké iné časti tela...
A aby to nebolo také ťažké tak napíšte aj kedy ste ho najviac neznášali...ďakujem Smile
Návrat nahoru Goto down
kachnicka
Smrtelník
Smrtelník
kachnicka


Female
Poèet pøíspìvkù : 40
Age : 32
Location : isle Esme
Registration date : 25. 10. 08

Máme radi Jacoba Blacka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máme radi Jacoba Blacka   Máme radi Jacoba Blacka Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 12:15 am

ja som mala Jacoba rada na začiatku BD keď bol niekde v pri kanade a v podobe vlka ...neznášala som ho keď prvýkrát pobozkal bellu Mad ...a kedykolvek počas druhej knihy BD keďže som musela byť v jeho hlave ...brekeke
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Máme radi Jacoba Blacka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máme radi Jacoba Blacka   Máme radi Jacoba Blacka Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 7:48 pm

No náhodou! Mě se Jacob líbí moc. Já jsem asi to tvoje 1 %, které má rádo Jacoba Blacka. A mohu s klidem říct, že stejně nebo dokonce více než Edwarda Cullena.

love I LOVE JACOB BLACK. I love you
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Máme radi Jacoba Blacka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máme radi Jacoba Blacka   Máme radi Jacoba Blacka Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 7:51 pm

Taky mi Jacob nevadi...vadil mi v Zatmeni, ale v BD si reputaci hodne zmenil a zacala jsem ho mit docela rada...no, ale takovy radikal, abych ho mela radsi nez Edwarda, to fakt nejsem :D :D
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Máme radi Jacoba Blacka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máme radi Jacoba Blacka   Máme radi Jacoba Blacka Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 7:55 pm

Mám ho ráda jako postavu v knize. Nechci ho idealizovat tak, aby skončil s Bellou atd. To fakt ne, ani by to nešlo, že? Laughing Bella ať si zůstane s Edwardem, taky by se mi moc nelíbilo, kdyby se dali Bella a Jacob dohromady (HE HE HE, jaká to utopie! Há há há... ).

Bella a Edward prostě patří k sobě... ale i přesto se mi líbí Jacob. Give Heart
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Máme radi Jacoba Blacka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máme radi Jacoba Blacka   Máme radi Jacoba Blacka Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 8:21 pm

Leah Chelsea napsal:
Mám ho ráda jako postavu v knize. Nechci ho idealizovat tak, aby skončil s Bellou atd. To fakt ne, ani by to nešlo, že? Laughing Bella ať si zůstane s Edwardem, taky by se mi moc nelíbilo, kdyby se dali Bella a Jacob dohromady (HE HE HE, jaká to utopie! Há há há... ).

Bella a Edward prostě patří k sobě... ale i přesto se mi líbí Jacob. Give Heart

TO je jasny...kazdy s tim svojim...ja jsem trosilinku doufala, ze Jacob skonci s Leah, ale tak co uz no...i tak to bylo dobry Laughing
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

Máme radi Jacoba Blacka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máme radi Jacoba Blacka   Máme radi Jacoba Blacka Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 8:44 pm

neni pravda ze Jacoba nesnasim, jen mam proste radsi Edwarda, a Jacob je takovej hrubej, mluvi jak mu zobak narostl, nekdy jeste hodne detinskej. no nevim, nevadi mi, dokonce se mi v nejakych okamzicich moc libil, ale je moc vybusny no a rekneme si to narovinu kdyz vedle sebe postavite vlka Jacoba a upíra Edwarda s jejich klady a zápory, po kom si sáhnete. asi nemusim rikat koho bych si vybrala ja. Smile
Návrat nahoru Goto down
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

Máme radi Jacoba Blacka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máme radi Jacoba Blacka   Máme radi Jacoba Blacka Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 10:55 pm

kelly01 napsal:
neni pravda ze Jacoba nesnasim, jen mam proste radsi Edwarda, a Jacob je takovej hrubej, mluvi jak mu zobak narostl, nekdy jeste hodne detinskej. no nevim, nevadi mi, dokonce se mi v nejakych okamzicich moc libil, ale je moc vybusny no a rekneme si to narovinu kdyz vedle sebe postavite vlka Jacoba a upíra Edwarda s jejich klady a zápory, po kom si sáhnete. asi nemusim rikat koho bych si vybrala ja. Smile
toto bolo perfektne zhrnuté a to isté si myslím aj ja Smile hehe
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

Máme radi Jacoba Blacka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máme radi Jacoba Blacka   Máme radi Jacoba Blacka Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 11:06 pm

angie napsal:
kelly01 napsal:
neni pravda ze Jacoba nesnasim, jen mam proste radsi Edwarda, a Jacob je takovej hrubej, mluvi jak mu zobak narostl, nekdy jeste hodne detinskej. no nevim, nevadi mi, dokonce se mi v nejakych okamzicich moc libil, ale je moc vybusny no a rekneme si to narovinu kdyz vedle sebe postavite vlka Jacoba a upíra Edwarda s jejich klady a zápory, po kom si sáhnete. asi nemusim rikat koho bych si vybrala ja. Smile
toto bolo perfektne zhrnuté a to isté si myslím aj ja Smile hehe

děkuji za chválu Embarassed
Návrat nahoru Goto down
kachnicka
Smrtelník
Smrtelník
kachnicka


Female
Poèet pøíspìvkù : 40
Age : 32
Location : isle Esme
Registration date : 25. 10. 08

Máme radi Jacoba Blacka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máme radi Jacoba Blacka   Máme radi Jacoba Blacka Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 1:01 pm

ja Jacoba nemam rada . :-D vadi mi tam a hotovo .... ok ., bez neho by to nebolo ono ale nebudem ho mat rada, ked som citala BD tak som ho bola schopna aspon ignorovat ale kym som citala jeho knihu aj tak mi liezol na nervy ..... vsetko podla mna pokazil Mad
Návrat nahoru Goto down
Leah Mayu
Moderátor
Moderátor
Leah Mayu


Female
Poèet pøíspìvkù : 525
Age : 32
Registration date : 25. 10. 08

Máme radi Jacoba Blacka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máme radi Jacoba Blacka   Máme radi Jacoba Blacka Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 3:33 pm

No jo, věc názoru. S tím se nic dělat nedá. Cool
Návrat nahoru Goto down
http://ance.nice-forum.com
Ellinor
Smrtelník
Smrtelník
Ellinor


Female
Poèet pøíspìvkù : 15
Location : HK
Nej kniha : Stmívání
Registration date : 01. 01. 09

Máme radi Jacoba Blacka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máme radi Jacoba Blacka   Máme radi Jacoba Blacka Icon_minitimeThu Jan 01, 2009 10:16 pm

Já Jacoba moc nemusím...
Návrat nahoru Goto down
Half-Blood Princess
Smrtelník
Smrtelník
Half-Blood Princess


Female
Poèet pøíspìvkù : 23
Age : 30
Job/hobbies : student
Nej kniha : Stephenie Meyer - Twilight sága
Registration date : 27. 03. 09

Máme radi Jacoba Blacka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máme radi Jacoba Blacka   Máme radi Jacoba Blacka Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 9:25 pm

Jacoba jsem moc nemusela, ale potom, co jsem přečetla ten kousek čtvrtého dílu, který byl vyprávěn z jeho pohledu, jsem na něj musela změnit názor. Teď mi nevadí. No jo, Edwarda mám prostě pořád radši :D
Návrat nahoru Goto down
http://www.raining.blog.cz
Sponsored content





Máme radi Jacoba Blacka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Máme radi Jacoba Blacka   Máme radi Jacoba Blacka Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Máme radi Jacoba Blacka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Holka pre Jacoba
» Nejlepší scény

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Postavy :: Jacob Black / Taylor Lautner-
Přejdi na: