Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum přestěhováno.Klik na logo!
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Naj momenty z New moon

Goto down 
+6
Alice
Little_AlicexD
kelly01
kachnicka
Sisi-Alex
angie
10 posters
AutorZpráva
angie
Smrtelník
Smrtelník
angie


Female
Poèet pøíspìvkù : 291
Age : 32
Nej kniha : samozrejme že Twilight sága:))
Registration date : 25. 10. 08

Naj momenty z New moon Empty
PříspěvekPředmět: Naj momenty z New moon   Naj momenty z New moon Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 11:28 pm

tak tu sa s nami môžte podeliť o vaše naj momenty a časti z druhej knihy Twilight ságy Smile


Naposledy upravil angie dne Mon Nov 03, 2008 4:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Naj momenty z New moon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naj momenty z New moon   Naj momenty z New moon Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 1:27 pm

Tak pro me je to rozhodne scena, kdyz se Edward s Bellou vraci z Italie a Bella se na druhy den probudi...Jak si mysli, ze se ji to jenom zda a potom jak nechce tu pusu. No a nakonec, jak ji prevali a zepta se, jestli ho miluje a kdyz rekne, ze jo, tak ji polibi love
Návrat nahoru Goto down
kachnicka
Smrtelník
Smrtelník
kachnicka


Female
Poèet pøíspìvkù : 40
Age : 32
Location : isle Esme
Registration date : 25. 10. 08

Naj momenty z New moon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naj momenty z New moon   Naj momenty z New moon Icon_minitimeThu Nov 06, 2008 10:54 am

ja mam rada tú čast kde bella skáče z útesu a potom v tej vode keď je už skoro utopená povie že miluju ťe Edwarde zbohem I love you
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

Naj momenty z New moon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naj momenty z New moon   Naj momenty z New moon Icon_minitimeThu Nov 06, 2008 4:47 pm

Sisi-Alex napsal:
Tak pro me je to rozhodne scena, kdyz se Edward s Bellou vraci z Italie a Bella se na druhy den probudi...Jak si mysli, ze se ji to jenom zda a potom jak nechce tu pusu. No a nakonec, jak ji prevali a zepta se, jestli ho miluje a kdyz rekne, ze jo, tak ji polibi love

tohle je taky moje oblibena scena, ale mam rada jeste tu, jak se uci jezdit na tech motorkach a slysi pritom Edwarda, to mi prislo takovy vtipny, hlavne jak komentuje ty svoje zraneni a vysvetluje to charliemu. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Naj momenty z New moon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naj momenty z New moon   Naj momenty z New moon Icon_minitimeThu Nov 06, 2008 5:41 pm

kelly01 napsal:
Sisi-Alex napsal:
Tak pro me je to rozhodne scena, kdyz se Edward s Bellou vraci z Italie a Bella se na druhy den probudi...Jak si mysli, ze se ji to jenom zda a potom jak nechce tu pusu. No a nakonec, jak ji prevali a zepta se, jestli ho miluje a kdyz rekne, ze jo, tak ji polibi love

tohle je taky moje oblibena scena, ale mam rada jeste tu, jak se uci jezdit na tech motorkach a slysi pritom Edwarda, to mi prislo takovy vtipny, hlavne jak komentuje ty svoje zraneni a vysvetluje to charliemu. Laughing

No ty jsou taky perfektni...hlavne, jak se priblizovala k tem chlapum a on na ni neco jako, okamzite se vrat, vrat se k Jessice(nebo s kym to byla) love I love you no parada....
Návrat nahoru Goto down
Little_AlicexD
Smrtelník
Smrtelník
Little_AlicexD


Female
Poèet pøíspìvkù : 34
Age : 31
Location : Somewhere, where Jasper is... :D
Registration date : 29. 10. 08

Naj momenty z New moon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naj momenty z New moon   Naj momenty z New moon Icon_minitimeThu Nov 06, 2008 5:59 pm

Ja mám viacej... Ja som vlastne komplet celú knihu preplakala, cry takže no... Laughing

1. Keď Edward odíde... kapitola The End (na to teraz robím videjko, hodím vám link, keď to bude hotové ;)) Proste ma dostali tie prázdne stránky len s názvom mesiaca uprostred...
2. Všetko to jej spomínanie na neho, keď príde ku Cullenovie domu... to bol zabiják...
3. Skok z útesu... Tam som cez slzy ani nevidela na písmenká...
4. Scéna z Volterry... a Bellin beh krížom cez celé námestie...
5. Keď sa ráno Bella zobudila doma v posteli a nechcela uveriť, že Edward je skutočný... :D

A veta, pri ktorej mám nonstop nutkanie plakať: "It will be as If I'd never existed." cry

Ja som citlivka :D
Návrat nahoru Goto down
http://more-than-words.blog.cz
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

Naj momenty z New moon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naj momenty z New moon   Naj momenty z New moon Icon_minitimeThu Nov 06, 2008 7:10 pm

Sisi-Alex napsal:
kelly01 napsal:
Sisi-Alex napsal:
Tak pro me je to rozhodne scena, kdyz se Edward s Bellou vraci z Italie a Bella se na druhy den probudi...Jak si mysli, ze se ji to jenom zda a potom jak nechce tu pusu. No a nakonec, jak ji prevali a zepta se, jestli ho miluje a kdyz rekne, ze jo, tak ji polibi love

tohle je taky moje oblibena scena, ale mam rada jeste tu, jak se uci jezdit na tech motorkach a slysi pritom Edwarda, to mi prislo takovy vtipny, hlavne jak komentuje ty svoje zraneni a vysvetluje to charliemu. Laughing

No ty jsou taky perfektni...hlavne, jak se priblizovala k tem chlapum a on na ni neco jako, okamzite se vrat, vrat se k Jessice(nebo s kym to byla) love I love you no parada....

jj, ta je dobra, vubec vsechny sceny, kde vyhledava nebezpeci a slysi Edwarda jsou dost vkusny
Návrat nahoru Goto down
kelly01
Administrátor
Administrátor
kelly01


Female
Poèet pøíspìvkù : 607
Age : 35
Location : Kladno
Job/hobbies : Student VŠFS, účetní
Nej kniha : Temeraire, HP, LOTR, Twilight, Bartimeus....
Registration date : 29. 10. 08

Naj momenty z New moon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naj momenty z New moon   Naj momenty z New moon Icon_minitimeThu Nov 06, 2008 7:11 pm

Little_AlicexD napsal:
Ja mám viacej... Ja som vlastne komplet celú knihu preplakala, cry takže no... Laughing

1. Keď Edward odíde... kapitola The End (na to teraz robím videjko, hodím vám link, keď to bude hotové ;)) Proste ma dostali tie prázdne stránky len s názvom mesiaca uprostred...
2. Všetko to jej spomínanie na neho, keď príde ku Cullenovie domu... to bol zabiják...
3. Skok z útesu... Tam som cez slzy ani nevidela na písmenká...
4. Scéna z Volterry... a Bellin beh krížom cez celé námestie...
5. Keď sa ráno Bella zobudila doma v posteli a nechcela uveriť, že Edward je skutočný... :D

A veta, pri ktorej mám nonstop nutkanie plakať: "It will be as If I'd never existed." cry

Ja som citlivka :D
tak pri tyhle veticce se mitaky chtelo plakat cry
Návrat nahoru Goto down
Little_AlicexD
Smrtelník
Smrtelník
Little_AlicexD


Female
Poèet pøíspìvkù : 34
Age : 31
Location : Somewhere, where Jasper is... :D
Registration date : 29. 10. 08

Naj momenty z New moon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naj momenty z New moon   Naj momenty z New moon Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 8:20 pm

kelly01 napsal:
Little_AlicexD napsal:
Ja mám viacej... Ja som vlastne komplet celú knihu preplakala, cry takže no... Laughing

1. Keď Edward odíde... kapitola The End (na to teraz robím videjko, hodím vám link, keď to bude hotové ;)) Proste ma dostali tie prázdne stránky len s názvom mesiaca uprostred...
2. Všetko to jej spomínanie na neho, keď príde ku Cullenovie domu... to bol zabiják...
3. Skok z útesu... Tam som cez slzy ani nevidela na písmenká...
4. Scéna z Volterry... a Bellin beh krížom cez celé námestie...
5. Keď sa ráno Bella zobudila doma v posteli a nechcela uveriť, že Edward je skutočný... :D

A veta, pri ktorej mám nonstop nutkanie plakať: "It will be as If I'd never existed." cry

Ja som citlivka :D
tak pri tyhle veticce se mitaky chtelo plakat cry

Komu by sa nechcelo cry Ešte aj moja spolusediaca spolužiačka (:D) na to reagovala podobne ako ja, pričom TW pozná len z môjho rozprávania...
Návrat nahoru Goto down
http://more-than-words.blog.cz
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

Naj momenty z New moon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naj momenty z New moon   Naj momenty z New moon Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 3:52 pm

No jako ta věta je jednoznačnej zabiják...to se musí nechat cry
Moje nej sceny z NM asi jsou ta druhy den rano po Voltuře a jak se Bella dozví že Jake je vlkodlak a jde za ním...
Návrat nahoru Goto down
merunnnka
Smrtelník
Smrtelník
merunnnka


Female
Poèet pøíspìvkù : 63
Age : 30
Job/hobbies : volleyball, reading , PC, Twilight
Nej kniha : Twilight
Registration date : 22. 12. 08

Naj momenty z New moon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naj momenty z New moon   Naj momenty z New moon Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 12:37 pm

Little_AlicexD napsal:
Ja mám viacej... Ja som vlastne komplet celú knihu preplakala, cry takže no... Laughing

1. Keď Edward odíde... kapitola The End (na to teraz robím videjko, hodím vám link, keď to bude hotové ;)) Proste ma dostali tie prázdne stránky len s názvom mesiaca uprostred...
2. Všetko to jej spomínanie na neho, keď príde ku Cullenovie domu... to bol zabiják...
3. Skok z útesu... Tam som cez slzy ani nevidela na písmenká...
4. Scéna z Volterry... a Bellin beh krížom cez celé námestie...
5. Keď sa ráno Bella zobudila doma v posteli a nechcela uveriť, že Edward je skutočný... :D

A veta, pri ktorej mám nonstop nutkanie plakať: "It will be as If I'd never existed." cry

Ja som citlivka :D





Tyto kapitoly jsou nej...Ty jsem tak strašně probrečela....Strašně smutná, ale super knížka...
Návrat nahoru Goto down
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Naj momenty z New moon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naj momenty z New moon   Naj momenty z New moon Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 6:33 pm

Jinak tady jedna pekna odpoved Stephenie, co vlastne Edward rozbil, kdyz vystrelil z kuchyne, kdyz se rozhodovalo, jestli se Bella stane upirem... Laughing

Q. What did Edward break in the living room after the vote?
A. Edward ripped into halves a sixty inch plasma TV that the Cullens had shipped in from Korea because it's not available in the states yet. Emmett was a bit annoyed.



zdroj:
kód:
 www.stepheniemeyer.com
Návrat nahoru Goto down
Bella
Smrtelník
Smrtelník
Bella


Female
Poèet pøíspìvkù : 102
Age : 30
Nej kniha : Stmívání, Nový měsíc, Zatmění, Rozbřesk
Registration date : 02. 02. 09

Naj momenty z New moon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naj momenty z New moon   Naj momenty z New moon Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 7:38 pm

„Pro mě je vhodné místo tam, kde jsi ty.“
„Já se k tobě nehodím, Bello.“
„Nebuď směšný.“ Myslela jsem, že budu mít rozzlobený hlas, ale znělo to jenom prosebně. „Ty jsi v mém životě to nejlepší.“
„Můj svět pro tebe není,“ prohlásil nesmlouvavě.
„To, co se stalo s Jasperem – to nic nebylo, Edwarde! Nic!“
„Máš pravdu,“ souhlasil. „Bylo to přesně to, co se dalo očekávat.“
„Tys mi to slíbil! Ve Phoenixu jsi mi slíbil, že zůstaneš!“
„Pokud to pro tebe bude to nejlepší,“ přerušil mě, aby mě opravil.
„Ne! Tady jde o mou duši, nebo ne?“ křičela jsem plna zuřivosti, slova ze mě přímo vybuchovala – přesto to pořád znělo jako nářek. „Carlisle mi o tom říkal, ale mně je to jedno, Edwarde. Mně je to jedno! Můžeš mít mou duši. Já o ni bez tebe nestojím – už je tvoje!“
Zhluboka se nadechl a dlouhou dobu se díval na zem nepřítomným pohledem. Ústa se mu malinko zkroutila. Když nakonec vzhlédl, jeho oči byly jiné, tvrdší – jako kdyby tekuté zlato ztuhlo.
„Bello, nechci, abys se mnou odešla.“ Pronášel ta slova pomalu a pečlivě, své chladné oči upřené do mého obličeje, a sledoval, jak reaguju na to, co ve skutečnosti říká.
Nastala pauza, jak jsem si ta slova několikrát v duchu opakovala a prosívala je, abych našla jejich skutečný význam.
„Ty… mě… nechceš?“ zkusila jsem říct a zmátlo mě, jak ta slova divně znějí, seřazená takhle za sebou.
„Ne.“
Zírala jsem mu do očí a nic jsem nechápala. On mi pohled oplácel bez stopy lítosti. Jeho oči byly jako topaz – tvrdé a jasné a velmi hluboké. Měla jsem pocit, jako bych do nich mohla vidět na míle hluboko, a přesto bych nikde v jejich bezedných hlubinách nenašla známky toho, že ta slova, která právě vyslovil, nemyslí vážně.
„No, tím se věci mění.“ Byla jsem překvapená, jak klidně a rozumně můj hlas zní. Muselo to být proto, že jsem byla tak omráčená. Nedokázala jsem si uvědomit, co mi říká. Stále to nedávalo žádný smysl.
Díval se stranou mezi stromy, když znovu promluvil. „Samozřejmě. Svým způsobem tě budu vždycky milovat. Ale jsem… unavený z předstírání, že jsem někdo jiný. Já nejsem člověk.“ Podíval se zpátky na mě a ty ledové rysy jeho dokonalého obličeje opravdu nebyly lidské. „Nechal jsem to zajít až příliš daleko, a teď mě to mrzí.“
„Ne.“ Promluvila jsem teď jenom šeptem; pomalu jsem začínala chápat, a to pochopení mi proudilo v žilách jako kyselina. „Nedělej to.“
Mlčky se na mě díval a já jsem z jeho očí vyčetla, že je na moje slova už pozdě. On už se rozhodl.
„Nehodíš se ke mně, Bello.“ Obrátil naruby svoje předcházející slova, a tak jsem neměla žádný argument. Sama jsem přece nejlíp věděla, že pro něj nejsem dost dobrá.
Otevřela jsem pusu, abych něco řekla, a pak jsem ji zase zavřela. Trpělivě čekal, obličej měl jako vymetený, prostý jakékoli emoce. Zkusila jsem to znovu.
„Jestli… to takhle chceš…“
Přikývl.
Celé moje tělo zmrtvělo. Od krku dolů jsem nic necítila.
„Rád bych tě ovšem ještě požádal o jednu laskavost, jestli to není příliš,“ řekl.
Přemítala jsem, co asi vyčetl v mé tváři, protože mu v obličeji zaškubalo. Ale než jsem to dokázala identifikovat, znovu si nasadil tu nevzrušenou masku.
„Cokoliv,“ slíbila jsem a můj hlas zněl o malinko silněji.
Jak jsem se dívala, jeho zmrzlé oči roztály. Zlato bylo zase tekuté, roztavené, propalovalo se do mých očí s intenzitou, která mě přemáhala.
„Nevyváděj nic nezodpovědného nebo hloupého,“ nakazoval mi a tentokrát se zdálo, že mu na tom záleží. „Rozumíš tomu, co říkám?“
Bezmocně jsem přikývla.
Jeho oči ochladly, zase v nich byl ten odstup. „Myslím samozřejmě na Charlieho. On tě potřebuje. Dávej na sebe pozor – kvůli němu.“
Znovu jsem přikývla. „Dám,“ zašeptala jsem.
Zdálo se, že se trošičku uvolnil.
„A já ti na oplátku taky něco slíbím,“ prohlásil. „Slibuju, že mě dneska vidíš naposledy. Už se nevrátím. Už tě nikdy nevystavím ničemu podobnému. Dál si můžeš vést svůj život po svém, já už ti do něj nebudu nijak zasahovat. Bude to, jako bych nikdy neexistoval.“



cry
Návrat nahoru Goto down
Jelda
Administrátor
Administrátor
Jelda


Male
Poèet pøíspìvkù : 456
Age : 34
Location : Třebíč
Job/hobbies : Student / Computer Graphics, Music, Movies, English
Nej kniha : Breaking Dawn
Registration date : 24. 01. 09

Naj momenty z New moon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naj momenty z New moon   Naj momenty z New moon Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 8:35 pm

nj, opravdu blbá pasáž Zeď při čtení tohohle jsme si z toho ze začátku nic nepřipouštěl, ale jak se to "rozjíždělo", nemohl jsem věřit, že se to děje.. takové to "to snad není možné, ne?"
Návrat nahoru Goto down
http://www.kbeckinsale.net/forum/index.php
Bella
Smrtelník
Smrtelník
Bella


Female
Poèet pøíspìvkù : 102
Age : 30
Nej kniha : Stmívání, Nový měsíc, Zatmění, Rozbřesk
Registration date : 02. 02. 09

Naj momenty z New moon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naj momenty z New moon   Naj momenty z New moon Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 9:07 pm

Jelda napsal:
nj, opravdu blbá pasáž Zeď při čtení tohohle jsme si z toho ze začátku nic nepřipouštěl, ale jak se to "rozjíždělo", nemohl jsem věřit, že se to děje.. takové to "to snad není možné, ne?"


Taky jsem si to říkala...Tady u toho jsem bečela a zároveň byla naštvaná....Na Edwarda...
Návrat nahoru Goto down
Jelda
Administrátor
Administrátor
Jelda


Male
Poèet pøíspìvkù : 456
Age : 34
Location : Třebíč
Job/hobbies : Student / Computer Graphics, Music, Movies, English
Nej kniha : Breaking Dawn
Registration date : 24. 01. 09

Naj momenty z New moon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naj momenty z New moon   Naj momenty z New moon Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 9:30 pm

jj, sice s ním docela i soucítím, ale zdálo se mi, že to bylo přepísklý.. byla to chyba (podlě mě), která mohla dopadnout špatně.. škoda, že to tak Edward viděl.. na druhou stranu se na něj nesmíme zlobit, protože to myslel s nejlepšími úmysly (sice to dopadlo opačně), ale to se bere..

jinak, jak tu píšete, jak jste co kde problečely.. rozhodně to nechci zesměšňovat nebo tak něco, to chraň bůh, ale nemůžu si pomoct, přijde mi to jistým způsobem roztomilý (vy to tak rozhodně neberete... ale... Blush líbí se mi to) teď si asi musíte myslel bůhvíco, "co to tu melu".. sice nevidím rád, když holka břečí, ale v tomhle případě je to, jak jsem řekl, tak nějak krásný.. ok, dobře, jdu se zahrabat Naj momenty z New moon 470475
Návrat nahoru Goto down
http://www.kbeckinsale.net/forum/index.php
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

Naj momenty z New moon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naj momenty z New moon   Naj momenty z New moon Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 12:30 pm

Jelda napsal:
jj, sice s ním docela i soucítím, ale zdálo se mi, že to bylo přepísklý.. byla to chyba (podlě mě), která mohla dopadnout špatně.. škoda, že to tak Edward viděl.. na druhou stranu se na něj nesmíme zlobit, protože to myslel s nejlepšími úmysly (sice to dopadlo opačně), ale to se bere..

jinak, jak tu píšete, jak jste co kde problečely.. rozhodně to nechci zesměšňovat nebo tak něco, to chraň bůh, ale nemůžu si pomoct, přijde mi to jistým způsobem roztomilý (vy to tak rozhodně neberete... ale... Blush líbí se mi to) teď si asi musíte myslel bůhvíco, "co to tu melu".. sice nevidím rád, když holka břečí, ale v tomhle případě je to, jak jsem řekl, tak nějak krásný.. ok, dobře, jdu se zahrabat Naj momenty z New moon 470475

ty hele nebudu předstírat že mi to nepřipadá trochu ujetý, ale to mi vysvětli co je hezkýho případně roztomilýho na tom když holka brečí... v mým případě to totiž znamená rychlou přeměnu v pandu (= rozmazaný oči a celý černý od řasenky a dalších případnejch šminek)... a teď si vem, že tamhle panda s tebou jede metrem... já to fakt nesnášim...připadám si nejvíc trapně... Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Jelda
Administrátor
Administrátor
Jelda


Male
Poèet pøíspìvkù : 456
Age : 34
Location : Třebíč
Job/hobbies : Student / Computer Graphics, Music, Movies, English
Nej kniha : Breaking Dawn
Registration date : 24. 01. 09

Naj momenty z New moon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naj momenty z New moon   Naj momenty z New moon Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 4:17 pm

to je právě ono (jinak nejde moc o pochopení hlubšího významu, nehledej v tom vědu).. ty si třeba připadáš trapně, ale chlapskýmu ochranářskýmu egu neuděla v tomhle ohledu líp, než když může danou utěšit (nebo se o ni nějakým způsobem postarat).. každopádně jsem to myslel spíš jako popis toho něžného pohlaví, které si popláče s toho, jak danou věc cítí (ne právě z něčeho špatného) a taky to ukáže, jaká dotyčná je.. nemluvím za všechny, ale třeba u mě bych dal přednost holce, která to přizná, je v tomhle ohledu citlivá atd. (jestli mi rozumíš) namísto nějaké ***, která by ze sebe dělala bůhví co jen aby se se mohla schovat za svou neprostupnou maskou.. nevím, jestli po tomhle je to jasnější.. ale opravdu se to blbě popisuje.. možná slovo "roztomilý" nebylo to nejvhodnější, ale nic lepšího mě nenapadá (aby to bylo obsaženo v jednom slově).. toď k výletu do klučičí duše (nevím, co si o tom teď pomyslíš, ale snažil jsem se to trochu vysvětlit Blush )


Naposledy upravil Jelda dne Tue Feb 10, 2009 8:01 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.kbeckinsale.net/forum/index.php
Sisi-Alex
Administrátor
Administrátor
Sisi-Alex


Female
Poèet pøíspìvkù : 1380
Age : 33
Location : Hranice
Nej kniha : TW a BD
Registration date : 23. 10. 08

Naj momenty z New moon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naj momenty z New moon   Naj momenty z New moon Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 7:40 pm

Alice napsal:


ty hele nebudu předstírat že mi to nepřipadá trochu ujetý, ale to mi vysvětli co je hezkýho případně roztomilýho na tom když holka brečí... v mým případě to totiž znamená rychlou přeměnu v pandu (= rozmazaný oči a celý černý od řasenky a dalších případnejch šminek)... a teď si vem, že tamhle panda s tebou jede metrem... já to fakt nesnášim...připadám si nejvíc trapně... Embarassed

No, tak v tomhle jsme za jedno Laughing Jako sileny...kruhy pod ocima, vsude rasenka, jeste me vzdycky z rasenky zacnou stipat oci....a to nemluvim o tom, ze na mne kazdy pozna, ze jsem brecela jeste hodinu po tom, ptz mam oci cervene jak kralik... hehe
Ale chapu to z tvyho pohledu, Jeldo..."ochranitelsky gesto" Cool
Návrat nahoru Goto down
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

Naj momenty z New moon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naj momenty z New moon   Naj momenty z New moon Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 12:54 pm

Jeldo asi chápu, ale možná by ses měl zapsat do skupiny pro ochranu pand... to by mělo podobný účinky Laughing ale je to roztomilé že to tak cítíš... love
Návrat nahoru Goto down
Jelda
Administrátor
Administrátor
Jelda


Male
Poèet pøíspìvkù : 456
Age : 34
Location : Třebíč
Job/hobbies : Student / Computer Graphics, Music, Movies, English
Nej kniha : Breaking Dawn
Registration date : 24. 01. 09

Naj momenty z New moon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naj momenty z New moon   Naj momenty z New moon Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 4:00 pm

ano, to je TO stejné "roztomilé", které jsem myslel..

jinak pardon, za takové svedení do off-topicu Blush
Návrat nahoru Goto down
http://www.kbeckinsale.net/forum/index.php
Ivulka92
Smrtelník
Smrtelník
Ivulka92


Female
Poèet pøíspìvkù : 23
Age : 32
Location : Zlín
Job/hobbies : tanec, knhy, filmy, sport...
Nej kniha : mno nevím ze Twilight ságy, asi 4.kniha Rozbřesk:-D
Registration date : 09. 02. 09

Naj momenty z New moon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naj momenty z New moon   Naj momenty z New moon Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 5:05 pm

No jako tahle část...mno no coment, sem u toho též bečela cry aj byla naštvaná Mad , ale tak naštěstí to všecko dborře dopadne no. Nejradší mám asi jak letí letadlem zpátky do Forks, nebo ani špatné není jak Charlie ječí na Edwarda u toho sem se docela nasmála Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://hilary---duff.blog.cz
Jelda
Administrátor
Administrátor
Jelda


Male
Poèet pøíspìvkù : 456
Age : 34
Location : Třebíč
Job/hobbies : Student / Computer Graphics, Music, Movies, English
Nej kniha : Breaking Dawn
Registration date : 24. 01. 09

Naj momenty z New moon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naj momenty z New moon   Naj momenty z New moon Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 5:37 pm

pro mě jeden z nejlepších momentů byli (samozřejmě) Volturiovi (ty já můžu).. a asi taky, jak Bella uviděla Carlisleova Mercedesa před domem (když přijela Alice)... to se ve mě tak vše otočilo... hned mi to napumpovalo do žil tolik naděje a nadšení, že jsem pomalu ani nešel spát Big Grin
Návrat nahoru Goto down
http://www.kbeckinsale.net/forum/index.php
Ivulka92
Smrtelník
Smrtelník
Ivulka92


Female
Poèet pøíspìvkù : 23
Age : 32
Location : Zlín
Job/hobbies : tanec, knhy, filmy, sport...
Nej kniha : mno nevím ze Twilight ságy, asi 4.kniha Rozbřesk:-D
Registration date : 09. 02. 09

Naj momenty z New moon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naj momenty z New moon   Naj momenty z New moon Icon_minitimeTue Mar 10, 2009 3:06 pm

No šak tak nějak, už bylo decela pozdě, když sem to četla a ráno sem měla brzo vstávat do školy, a už asi hodinu sem si opakovala eště dočtu kapitolu. no stejně sem neusnula dřív dokáť sem to nedočetla, ale ráno se vstávalo docela blbě tired
Návrat nahoru Goto down
http://hilary---duff.blog.cz
Alice
Moderátor
Moderátor
Alice


Female
Poèet pøíspìvkù : 264
Age : 35
Location : always with Jasper
Job/hobbies : just have a fun
Registration date : 08. 01. 09

Naj momenty z New moon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naj momenty z New moon   Naj momenty z New moon Icon_minitimeTue Mar 17, 2009 11:24 am

Jo byla jsem na tom stejně...problem byl v tom, že jsem to nestihla dočíst a celou noc jsem nespala a pak jsem rovnou šla na bráchovu promoci...docela maras
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Naj momenty z New moon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naj momenty z New moon   Naj momenty z New moon Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Naj momenty z New moon
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Knihy :: New Moon-
Přejdi na: